Kraków, Kraków | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena: 1536 zł/m². Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
Radar ofert
K-34
Działka na sprzedaż
1650 zł/m²
12 513 600 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
K-34
O
1423 zł/m²
2 646 975 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
K-34
Dzialka,na
827 zł/m²
650 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPowiązany poradnik
Kiedy potrzebna jest mapa projektowa, kto ją wykonuje i jak łączy się z pozwoleniem.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 1536 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 39 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | +218,1% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
Wynik 15/100 oznacza, że Obręb K-34 pozostaje rynkiem praktycznie nieaktywnym – pojedyncze transakcje nie tworzą wiarygodnego trendu cenowego.
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 23 grudnia 2025 | 4 088 520 zł | 2020 m² | 2024 zł/m² |
| 23 grudnia 2025 | 4 088 520 zł | 1030 m² | 3969 zł/m² |
| 6 marca 2025 | 3 321 000 zł | 1173 m² | 2831 zł/m² |
| 6 marca 2025 | 1 859 760 zł | 1411 m² | 1318 zł/m² |
| 10 września 2024 | 114 000 zł | 119 m² | 958 zł/m² |
| 10 września 2024 | 636 000 zł | 664 m² | 958 zł/m² |
| 27 maja 2024 | 10 500 000 zł | 3698 m² | 2839 zł/m² |
| 15 maja 2024 | 400 000 zł | 493 m² | 811 zł/m² |
| 15 maja 2024 | 400 000 zł | 502 m² | 797 zł/m² |
| 23 kwietnia 2024 | 1 500 000 zł | 1005 m² | 1493 zł/m² |
| 7 grudnia 2023 | 300 000 zł | 446 m² | 673 zł/m² |
| 5 września 2023 | 350 000 zł | 351 m² | 997 zł/m² |
| 14 lipca 2023 | 140 000 zł | 1858 m² | 75 zł/m² |
| 27 kwietnia 2023 | 3 561 247 zł | 1785 m² | 1995 zł/m² |
| 27 kwietnia 2023 | 3 561 247 zł | 1900 m² | 1874 zł/m² |
| 27 kwietnia 2023 | 2 839 626 zł | 1515 m² | 1874 zł/m² |
| 27 kwietnia 2023 | 3 302 588 zł | 1762 m² | 1874 zł/m² |
| 26 kwietnia 2023 | 270 000 zł | 745 m² | 362 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie K-34 wynosi 1536 zł/m², czyli +218,1% względem średniej gminy Kraków (483 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
Najtańsze grunty w obrębie K-34 znajdziesz w P-107 (173 zł/m²), a najdroższe w P-19 (3326 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 2017 zł/m² | 54 | — | |
| 251 zł/m² | 46 | — | |
| 380 zł/m² | 45 | — | |
| 1237 zł/m² | 41 | +1171.9% | |
| 1570 zł/m² | 40 | — | |
| 765 zł/m² | 40 | — | |
K-34Ten obręb | 1536 zł/m² | 39 | — |
| 2874 zł/m² | 37 | — | |
| 2258 zł/m² | 36 | — | |
| 2070 zł/m² | 36 | — | |
| 173 zł/m² | 27 | — | |
| 3326 zł/m² | 16 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Poniższa mapa prezentuje 39 transakcji działkami w obrębie K-34 z Rejestru Cen Nieruchomości. Każdy punkt odpowiada jednej sprzedaży, a skupiska pokazują miejsca największej aktywności rynku.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
18 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka dla działek w obrębie K-34 jest niejednoznaczny. Zidentyfikowano 2 czynników wymagających uwagi przed podjęciem decyzji o zakupie działki.
Powódź
OKBrak stref zalewowych w analizowanym promieniu.
Geologia
OKBrak sygnałów geologicznych w analizowanym promieniu.
Przemysł
OKBrak zakładów przemysłowych EPRTR w analizowanym promieniu.
Ochrona przyrody
UwagaW okolicy występują obszary chronione (GDOS:ParkiKrajobrazowe, GDOS:PomnikiPrzyrodyPunktowe +1). Mogą ograniczać możliwości zabudowy.