35 działek na sprzedaż – Krościenko Nad Dunajcem (gm. Krościenko nad Dunajcem). Średnia cena ofertowa 176 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 9 portali: Nieruchomości-online (7), Gratka (6), KRN (5), Adresowo (4), Sprzedajemy (4), Otodom (3), Domiporta (2), Morizon (2), Szybko (2). 69% to działki budowlane, średnia powierzchnia 9084 m².
Powiązany poradnik
Proces zakupu od wstępnej selekcji po umowę, księgę, plan, podatki i odbiór dokumentów.

KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
O
400 zł/m²
160 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Działka na sprzedaż
213 zł/m²
620 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Dzialka,na
213 zł/m²
620 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Ob
213 zł/m²
620 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Ob
1145 zł/m²
1 900 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Dzialka,na
213 zł/m²
620 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Krościenko+nad+Dunajcem
112 zł/m²
3 300 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Krościenko+nad+Dunajcem
205 zł/m²
410 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Dzialka,na
110 zł/m²
220 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
O
55 zł/m²
255 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
O
40 zł/m²
200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
O
53 zł/m²
53 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Działka na sprzedaż
205 zł/m²
410 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Działka na sprzedaż
112 zł/m²
3 300 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Dzialka,na
205 zł/m²
410 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Działka na sprzedaż
205 zł/m²
410 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Dzialka,przy lesie
112 zł/m²
3 300 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Działka na sprzedaż
112 zł/m²
3 300 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Dzialke kroscienko nad dunajcem luban
112 zł/m²
3 300 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Dzialke kroscienko nad dunajcem luban
205 zł/m²
410 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM O | 400 zł/m² | 160 000 zł | 400 m² | Adresowo | 49 dni | Szczegóły |
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Działka na sprzedaż | 213 zł/m² | 620 000 zł | 2913 m² | KRN | 54 dni | Szczegóły | |
![]() | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Dzialka,na | 213 zł/m² | 620 000 zł | 2913 m² | Nieruchomości-online | 55 dni | Szczegóły |
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Ob | 213 zł/m² | 620 000 zł | 2913 m² | Gratka+1 | 55 dni | Szczegóły | |
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Ob | 1145 zł/m² | 1 900 000 zł | 1660 m² | Gratka+1 | 56 dni | Szczegóły | |
![]() | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Dzialka,na | 213 zł/m² | 620 000 zł | 2913 m² | Nieruchomości-online | 60 dni | Szczegóły |
Sz | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Krościenko+nad+Dunajcem | 112 zł/m² | 3 300 000 zł | 29 456 m² | Szybko | 61 dni | Szczegóły |
Sz | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Krościenko+nad+Dunajcem | 205 zł/m² | 410 000 zł | 2000 m² | Szybko | 61 dni | Szczegóły |
![]() | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Dzialka,na | 110 zł/m² | 220 000 zł | 2000 m² | Nieruchomości-online | 60 dni | Szczegóły |
![]() | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM O | 55 zł/m² | 255 000 zł | 4654 m² | Adresowo | 53 dni | Szczegóły |
![]() | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM O | 40 zł/m² | 200 000 zł | 5000 m² | Adresowo | 53 dni | Szczegóły |
![]() | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM O | 53 zł/m² | 53 000 zł | 1000 m² | Adresowo | 53 dni | Szczegóły |
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Działka na sprzedaż | 205 zł/m² | 410 000 zł | 2000 m² | KRN | 116 dni | Szczegóły | |
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Działka na sprzedaż | 112 zł/m² | 3 300 000 zł | 29 456 m² | KRN | 116 dni | Szczegóły | |
![]() | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Dzialka,na | 205 zł/m² | 410 000 zł | 2000 m² | Nieruchomości-online | 60 dni | Szczegóły |
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Działka na sprzedaż | 205 zł/m² | 410 000 zł | 2000 m² | Otodom | 117 dni | Szczegóły | |
![]() | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Dzialka,przy lesie | 112 zł/m² | 3 300 000 zł | 29 456 m² | Nieruchomości-online | 60 dni | Szczegóły |
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Działka na sprzedaż | 112 zł/m² | 3 300 000 zł | 29 456 m² | Otodom | 117 dni | Szczegóły | |
![]() | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Dzialke kroscienko nad dunajcem luban | 112 zł/m² | 3 300 000 zł | 29 456 m² | Domiporta | 117 dni | Szczegóły |
![]() | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Dzialke kroscienko nad dunajcem luban | 205 zł/m² | 410 000 zł | 2000 m² | Domiporta | 117 dni | Szczegóły |