100 działek na sprzedaż – Kościelisko (gm. Kościelisko). Średnia cena ofertowa 1176 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 10 portali: Nieruchomości-online (29), Adresowo (24), Otodom (21), Gratka (5), OLX (5), Sprzedajemy (5), Domiporta (4), Morizon (3), KRN (2), Szybko (2). 80% to działki budowlane, średnia powierzchnia 2236 m². 2 ofert z obniżoną ceną.
Powiązany poradnik
Kiedy płaci się PCC, jak liczyć podstawę i kiedy transakcja podlega VAT zamiast PCC.

Kościelisko
O
1800 zł/m²
1 800 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKościelisko
Działka na sprzedaż
2500 zł/m²
3 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kościelisko
O
1412 zł/m²
1 600 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kościelisko
O
714 zł/m²
2 100 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKościelisko
Działka na sprzedaż
1317 zł/m²
4 400 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKościelisko
Działka na sprzedaż
958 zł/m²
3 200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKościelisko
Ob
1317 zł/m²
4 400 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kościelisko
Dzialke koscielisko koscielisko stanislawa nedzy
1317 zł/m²
4 400 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKościelisko
Działka na sprzedaż
1317 zł/m²
4 400 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kościelisko
Dzialka,na
944 zł/m²
1 290 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKościelisko
Działka na sprzedaż
1636 zł/m²
1 800 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKościelisko
Działka na sprzedaż
2430 zł/m²
1 650 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKościelisko
Grunt
1383 zł/m²
2 420 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKościelisko
Grunt
115 zł/m²
140 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kościelisko
O
871 zł/m²
1 190 000 zł
−20,1%Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kościelisko
O
340 zł/m²
119 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kościelisko
Kościelisko+Dzianisz
350 zł/m²
590 450 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKościelisko
Kościelisko+Chotarz
1119 zł/m²
1 460 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKościelisko
Sprzedazy gruntu 678m2
1032 zł/m²
700 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKościelisko
Grunt na
1223 zł/m²
4 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Kościelisko O | 1800 zł/m² | 1 800 000 zł | 1000 m² | Adresowo | 25 dni | Szczegóły |
Kościelisko Działka na sprzedaż | 2500 zł/m² | 3 000 000 zł | 1200 m² | Otodom | 27 dni | Szczegóły | |
![]() | Kościelisko O | 1412 zł/m² | 1 600 000 zł | 1133 m² | Adresowo | 30 dni | Szczegóły |
![]() | Kościelisko O | 714 zł/m² | 2 100 000 zł | 2941 m² | Adresowo | 30 dni | Szczegóły |
Kościelisko Działka na sprzedaż | 1317 zł/m² | 4 400 000 zł | 3342 m² | KRN | 43 dni | Szczegóły | |
Kościelisko Działka na sprzedaż | 958 zł/m² | 3 200 000 zł | 3342 m² | Otodom | 44 dni | Szczegóły | |
Kościelisko Ob | 1317 zł/m² | 4 400 000 zł | 3342 m² | Gratka | 44 dni | Szczegóły | |
![]() | Kościelisko Dzialke koscielisko koscielisko stanislawa nedzy | 1317 zł/m² | 4 400 000 zł | 3342 m² | Domiporta | 44 dni | Szczegóły |
Kościelisko Działka na sprzedaż | 1317 zł/m² | 4 400 000 zł | 3342 m² | Morizon | 43 dni | Szczegóły | |
![]() | Kościelisko Dzialka,na | 944 zł/m² | 1 290 000 zł | 1366 m² | Nieruchomości-online | 52 dni | Szczegóły |
Kościelisko Działka na sprzedaż | 1636 zł/m² | 1 800 000 zł | 1100 m² | OLX | 52 dni | Szczegóły | |
Kościelisko Działka na sprzedaż | 2430 zł/m² | 1 650 000 zł | 679 m² | Morizon+1 | 317 dni | Szczegóły | |
Kościelisko Grunt | 1383 zł/m² | 2 420 000 zł | 1750 m² | Sprzedajemy | 60 dni | Szczegóły | |
Kościelisko Grunt | 115 zł/m² | 140 000 zł | 1219 m² | Sprzedajemy | 60 dni | Szczegóły | |
![]() | Kościelisko O | 871 zł/m² | 1 190 000 zł−20,1% | 1366 m² | Adresowo | 61 dni | Szczegóły |
![]() | Kościelisko O | 340 zł/m² | 119 000 zł | 350 m² | Adresowo | 61 dni | Szczegóły |
![]() | Kościelisko Kościelisko+Dzianisz | 350 zł/m² | 590 450 zł | 1687 m² | Szybko | 61 dni | Szczegóły |
Sz | Kościelisko Kościelisko+Chotarz | 1119 zł/m² | 1 460 000 zł | 1305 m² | Szybko+6 | 61 dni | Szczegóły |
Kościelisko Sprzedazy gruntu 678m2 | 1032 zł/m² | 700 000 zł | 678 m² | Sprzedajemy | 60 dni | Szczegóły | |
Kościelisko Grunt na | 1223 zł/m² | 4 500 000 zł | 3680 m² | Sprzedajemy | 60 dni | Szczegóły |