21 działek na sprzedaż – Lanckorona (gm. Lanckorona). Średnia cena ofertowa 84 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 8 portali: Nieruchomości-online (9), Adresowo (3), Otodom (3), Domiporta (2), Gratka (1), Morizon (1), OLX (1), Sprzedajemy (1). 76% to działki budowlane, średnia powierzchnia 6849 m².
Powiązany poradnik
Co wpisać do umowy przedwstępnej, jak zabezpieczyć warunki i zadatek.

Lanckorona
Dzialka,budowlana,pusta
80 zł/m²
800 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLanckorona
Działka na sprzedaż
72 zł/m²
209 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLanckorona
Działka na sprzedaż
57 zł/m²
280 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLanckorona
Działka na sprzedaż
119 zł/m²
250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLanckorona
Działka na sprzedaż
11 zł/m²
60 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lanckorona
O
188 zł/m²
900 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lanckorona
O
84 zł/m²
210 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lanckorona
O
91 zł/m²
450 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lanckorona
Działka na sprzedaż
23 zł/m²
55 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLanckorona
Działka na sprzedaż
187 zł/m²
250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lanckorona
Dzialka,na
47 zł/m²
723 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLanckorona
Ob
47 zł/m²
723 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLanckorona
Działka na sprzedaż
47 zł/m²
723 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lanckorona
Dzialka,na
119 zł/m²
250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lanckorona
Działka na sprzedaż
119 zł/m²
250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lanckorona
Dzialka,rekreacyjna,pusta
98 zł/m²
255 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lanckorona
Dzialka,na
108 zł/m²
530 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lanckorona
Dzialka,na
25 zł/m²
193 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lanckorona
Dzialka,na
70 zł/m²
675 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lanckorona
Dzialka,na
93 zł/m²
1 950 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Lanckorona Dzialka,budowlana,pusta | 80 zł/m² | 800 000 zł | 10 000 m² | Nieruchomości-online | 53 dni | Szczegóły |
Lanckorona Działka na sprzedaż | 72 zł/m² | 209 000 zł | 2897 m² | Otodom | 55 dni | Szczegóły | |
Lanckorona Działka na sprzedaż | 57 zł/m² | 280 000 zł | 4900 m² | Sprzedajemy | 60 dni | Szczegóły | |
Lanckorona Działka na sprzedaż | 119 zł/m² | 250 000 zł | 2096 m² | OLX | 74 dni | Szczegóły | |
Lanckorona Działka na sprzedaż | 11 zł/m² | 60 000 zł | 5233 m² | Otodom | 79 dni | Szczegóły | |
![]() | Lanckorona O | 188 zł/m² | 900 000 zł | 4800 m² | Adresowo | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Lanckorona O | 84 zł/m² | 210 000 zł | 2500 m² | Adresowo | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Lanckorona O | 91 zł/m² | 450 000 zł | 4920 m² | Adresowo | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Lanckorona Działka na sprzedaż | 23 zł/m² | 55 000 zł | 2348 m² | Domiporta+1 | 61 dni | Szczegóły |
Lanckorona Działka na sprzedaż | 187 zł/m² | 250 000 zł | 1335 m² | Otodom | 87 dni | Szczegóły | |
![]() | Lanckorona Dzialka,na | 47 zł/m² | 723 000 zł | 15 400 m² | Nieruchomości-online | 60 dni | Szczegóły |
Lanckorona Ob | 47 zł/m² | 723 000 zł | 15 400 m² | Gratka | 61 dni | Szczegóły | |
Lanckorona Działka na sprzedaż | 47 zł/m² | 723 000 zł | 15 400 m² | Morizon | 61 dni | Szczegóły | |
![]() | Lanckorona Dzialka,na | 119 zł/m² | 250 000 zł | 2096 m² | Nieruchomości-online | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Lanckorona Działka na sprzedaż | 119 zł/m² | 250 000 zł | 2096 m² | Domiporta | 216 dni | Szczegóły |
![]() | Lanckorona Dzialka,rekreacyjna,pusta | 98 zł/m² | 255 000 zł | 2600 m² | Nieruchomości-online | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Lanckorona Dzialka,na | 108 zł/m² | 530 000 zł | 4900 m² | Nieruchomości-online+1 | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Lanckorona Dzialka,na | 25 zł/m² | 193 000 zł | 7821 m² | Nieruchomości-online+1 | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Lanckorona Dzialka,na | 70 zł/m² | 675 000 zł | 9618 m² | Nieruchomości-online | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Lanckorona Dzialka,na | 93 zł/m² | 1 950 000 zł | 20 976 m² | Nieruchomości-online | 60 dni | Szczegóły |