21 działek na sprzedaż – Sobieszewo (gm. Gdańsk). Średnia cena ofertowa 783 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 7 portali: Gratka (4), Nieruchomości-online (4), Otodom (4), Szybko (4), Domiporta (2), KRN (2), Adresowo (1). 57% to działki budowlane, średnia powierzchnia 4504 m². 1 ofert z obniżoną ceną.
Powiązany poradnik
Taksa, wypisy, wpisy sądowe i opłaty, które trzeba doliczyć do ceny działki.
Sobieszewo
Działka na sprzedaż
874 zł/m²
790 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sobieszewo
Gdańsk+Wyspa+sobieszowska
55 zł/m²
64 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sobieszewo
Gdańsk+Wyspa+sobieszowska
60 zł/m²
440 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sobieszewo
Gdańsk+Wyspa+sobieszowska
564 zł/m²
1 013 800 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sobieszewo
Gdańsk+Wyspa+sobieszowska
416 zł/m²
1 013 800 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySobieszewo
Ob
1326 zł/m²
4 600 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sobieszewo
Dzialka,uslugowa,nad
941 zł/m²
850 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sobieszewo
O
200 zł/m²
600 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySobieszewo
Działka na sprzedaż
1326 zł/m²
4 600 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySobieszewo
Działka na sprzedaż
1326 zł/m²
4 600 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySobieszewo
Oi
88 zł/m²
1 230 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sobieszewo
Dzialka,nad
1019 zł/m²
999 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySobieszewo
Ob
116 zł/m²
499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySobieszewo
Działka na sprzedaż
1100 zł/m²
1 426 700 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sobieszewo
Działka na sprzedaż
120 zł/m²
400 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySobieszewo
Działka na sprzedaż
1036 zł/m²
1 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySobieszewo
Działka na sprzedaż
1045 zł/m²
1 400 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sobieszewo Działka na sprzedaż | 874 zł/m² | 790 000 zł | 904 m² | Otodom | 30 dni | Szczegóły | |
![]() | Sobieszewo Gdańsk+Wyspa+sobieszowska | 55 zł/m² | 64 900 zł | 1179 m² | Szybko | 61 dni | Szczegóły |
![]() | Sobieszewo Gdańsk+Wyspa+sobieszowska | 60 zł/m² | 440 500 zł | 7288 m² | Szybko | 61 dni | Szczegóły |
![]() | Sobieszewo Gdańsk+Wyspa+sobieszowska | 564 zł/m² | 1 013 800 zł | 1799 m² | Szybko | 61 dni | Szczegóły |
![]() | Sobieszewo Gdańsk+Wyspa+sobieszowska | 416 zł/m² | 1 013 800 zł | 2437 m² | Szybko | 61 dni | Szczegóły |
Sobieszewo Ob | 1326 zł/m² | 4 600 000 zł | 3470 m² | Gratka+1 | 61 dni | Szczegóły | |
![]() | Sobieszewo Dzialka,na | 1912 zł/m² | 1 350 000 zł | 706 m² | Nieruchomości-online+3 | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Sobieszewo Dzialka,uslugowa,nad | 941 zł/m² | 850 000 zł | 903 m² | Nieruchomości-online+1 | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Sobieszewo O | 200 zł/m² | 600 000 zł | 3000 m² | Adresowo | 52 dni | Szczegóły |
Sobieszewo Działka na sprzedaż | 1326 zł/m² | 4 600 000 zł | 3470 m² | Otodom | 60 dni | Szczegóły | |
Ot | Sobieszewo Działka na sprzedaż | 1326 zł/m² | 4 600 000 zł | 3470 m² | Otodom | 60 dni | Szczegóły |
Sobieszewo Oi | 88 zł/m² | 1 230 000 zł | 14 000 m² | Gratka+1 | 133 dni | Szczegóły | |
![]() | Sobieszewo Dzialka,nad | 1019 zł/m² | 999 000 zł | 980 m² | Nieruchomości-online+1 | 60 dni | Szczegóły |
Sobieszewo Ob | 116 zł/m² | 499 000 zł | 4288 m² | Gratka+4 | 61 dni | Szczegóły | |
Sobieszewo Ob | 1100 zł/m² | 1 426 700 zł−4,3% | 1297 m² | Gratka+2 | 61 dni | Szczegóły | |
![]() | Sobieszewo Dzialka,budowlana,przy lesie | 976 zł/m² | 1 000 000 zł | 1025 m² | Nieruchomości-online+2 | 60 dni | Szczegóły |
Sobieszewo Działka na sprzedaż | 1100 zł/m² | 1 426 700 zł | 1297 m² | Otodom+1 | 387 dni | Szczegóły | |
![]() | Sobieszewo Działka na sprzedaż | 120 zł/m² | 400 000 zł | 3337 m² | Domiporta | 408 dni | Szczegóły |
Sobieszewo Działka na sprzedaż | 1036 zł/m² | 1 000 000 zł | 965 m² | KRN+1 | 625 dni | Szczegóły | |
Sobieszewo Działka na sprzedaż | 1045 zł/m² | 1 400 000 zł | 1340 m² | KRN+1 | 974 dni | Szczegóły |