36 działek na sprzedaż – Chmielno (gm. Chmielno). Średnia cena ofertowa 196 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 8 portali: Otodom (10), Morizon (5), Adresowo (4), Domiporta (4), Nieruchomości-online (4), Gratka (3), KRN (3), Szybko (3). 75% to działki budowlane, średnia powierzchnia 13 584 m².
Powiązany poradnik
Proces zakupu od wstępnej selekcji po umowę, księgę, plan, podatki i odbiór dokumentów.
Chmielno
Ob
264 zł/m²
1 199 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyChmielno
Działka na sprzedaż
284 zł/m²
199 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chmielno
O
130 zł/m²
1 080 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chmielno
Działka na sprzedaż
127 zł/m²
1 050 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyChmielno
Ob
136 zł/m²
1 100 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chmielno
Działka na sprzedaż
330 zł/m²
330 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyChmielno
Działka na sprzedaż
128 zł/m²
199 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyChmielno
Działka na sprzedaż
261 zł/m²
399 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyChmielno
Działka na sprzedaż
265 zł/m²
698 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyChmielno
Działka na sprzedaż
270 zł/m²
345 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyChmielno
Działka na sprzedaż
182 zł/m²
195 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyChmielno
Działka na sprzedaż
117 zł/m²
10 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyChmielno
Działka na sprzedaż
264 zł/m²
1 199 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyChmielno
Działka na sprzedaż
262 zł/m²
550 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyChmielno
Oi
262 zł/m²
550 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyChmielno
Działka na sprzedaż
267 zł/m²
1 599 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chmielno
O
29 zł/m²
550 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chmielno
O
250 zł/m²
325 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chmielno
O
240 zł/m²
353 520 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chmielno Ob | 264 zł/m² | 1 199 000 zł | 4535 m² | Gratka | 39 dni | Szczegóły | |
Chmielno Działka na sprzedaż | 284 zł/m² | 199 000 zł | 700 m² | Otodom | 43 dni | Szczegóły | |
![]() | Chmielno O | 130 zł/m² | 1 080 000 zł | 8297 m² | Adresowo | 49 dni | Szczegóły |
![]() | Chmielno Działka na sprzedaż | 127 zł/m² | 1 050 000 zł | 8297 m² | Domiporta | 50 dni | Szczegóły |
Chmielno Ob | 136 zł/m² | 1 100 000 zł | 8100 m² | Gratka+2 | 61 dni | Szczegóły | |
![]() | Chmielno Działka na sprzedaż | 330 zł/m² | 330 000 zł | 1000 m² | Szybko+1 | 53 dni | Szczegóły |
Chmielno Działka na sprzedaż | 128 zł/m² | 199 000 zł | 1549 m² | Otodom | 55 dni | Szczegóły | |
Sz | Chmielno Działka na sprzedaż | 261 zł/m² | 399 000 zł | 1530 m² | Szybko+4 | 61 dni | Szczegóły |
Chmielno Działka na sprzedaż | 265 zł/m² | 698 000 zł | 2630 m² | Otodom+1 | 61 dni | Szczegóły | |
Chmielno Działka na sprzedaż | 270 zł/m² | 345 000 zł | 1278 m² | Otodom+1 | 61 dni | Szczegóły | |
Chmielno Działka na sprzedaż | 182 zł/m² | 195 000 zł | 1072 m² | Morizon+2 | 61 dni | Szczegóły | |
Sz | Chmielno Działka na sprzedaż | 117 zł/m² | 10 500 000 zł | 89 431 m² | Szybko+4 | 61 dni | Szczegóły |
Chmielno Działka na sprzedaż | 264 zł/m² | 1 199 000 zł | 4535 m² | Morizon+2 | 61 dni | Szczegóły | |
Chmielno Działka na sprzedaż | 262 zł/m² | 550 000 zł | 2100 m² | KRN | 70 dni | Szczegóły | |
Chmielno Oi | 262 zł/m² | 550 000 zł | 2100 m² | Gratka+4 | 61 dni | Szczegóły | |
Chmielno Działka na sprzedaż | 267 zł/m² | 1 599 000 zł | 5992 m² | Otodom | 73 dni | Szczegóły | |
Chmielno Działka na sprzedaż | 140 zł/m² | 12 500 000 zł | 89 435 m² | Morizon+2 | 61 dni | Szczegóły | |
![]() | Chmielno O | 29 zł/m² | 550 000 zł | 18 700 m² | Adresowo | 52 dni | Szczegóły |
![]() | Chmielno O | 250 zł/m² | 325 000 zł | 1300 m² | Adresowo | 52 dni | Szczegóły |
![]() | Chmielno O | 240 zł/m² | 353 520 zł | 1473 m² | Adresowo | 52 dni | Szczegóły |