51 działek na sprzedaż – Łaziska Górne (gm. Łaziska Górne). Średnia cena ofertowa 245 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 10 portali: Otodom (11), Adresowo (8), OLX (8), Nieruchomości-online (5), Domiporta (4), Gratka (4), KRN (3), Morizon (3), Szybko (3), Sprzedajemy (2). 78% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3399 m².
Powiązany poradnik
Najważniejsze ograniczenia działek letniskowych, rekreacyjnych i ROD przed zakupem.
Łaziska Górne
Działka na sprzedaż
221 zł/m²
194 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŁaziska Górne
Działka na sprzedaż
268 zł/m²
299 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŁaziska Górne
Działka na sprzedaż
128 zł/m²
4 264 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŁaziska Górne
Dzialka rod szarotka laziska gorne
146 zł/m²
75 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Łaziska Górne
Łaziska+Górne
266 zł/m²
1 366 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŁaziska Górne
Dzialka przemyslowo uslugowa laziska gorne
182 zł/m²
4 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŁaziska Górne
Działka na sprzedaż
262 zł/m²
230 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Łaziska Górne
Dzialke laziska gorne starowiejska 879m2
262 zł/m²
230 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Łaziska Górne
Dzialke laziska gorne starowiejska 934m2
193 zł/m²
180 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Łaziska Górne
O
156 zł/m²
50 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Łaziska Górne
O
288 zł/m²
230 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Łaziska Górne
O
240 zł/m²
60 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŁaziska Górne
Mikołów+Mokre
423 zł/m²
300 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŁaziska Górne
Łaziska+Górne
295 zł/m²
267 565 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŁaziska Górne
Działka na sprzedaż
240 zł/m²
60 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŁaziska Górne
Działka na sprzedaż
282 zł/m²
315 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŁaziska Górne
Działka na sprzedaż
288 zł/m²
230 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŁaziska Górne
Działka na sprzedaż
279 zł/m²
294 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŁaziska Górne
Działka na sprzedaż
279 zł/m²
294 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łaziska Górne Działka na sprzedaż | 221 zł/m² | 194 900 zł | 882 m² | OLX | 28 dni | Szczegóły | |
Łaziska Górne Działka na sprzedaż | 268 zł/m² | 299 000 zł | 1117 m² | OLX | 30 dni | Szczegóły | |
Łaziska Górne Działka na sprzedaż | 128 zł/m² | 4 264 000 zł | 33 362 m² | KRN | 30 dni | Szczegóły | |
Łaziska Górne Dzialka rod szarotka laziska gorne | 146 zł/m² | 75 000 zł | 515 m² | Sprzedajemy | 30 dni | Szczegóły | |
![]() | Łaziska Górne Łaziska+Górne | 266 zł/m² | 1 366 000 zł | 5144 m² | Szybko | 61 dni | Szczegóły |
Łaziska Górne Dzialka przemyslowo uslugowa laziska gorne | 182 zł/m² | 4 000 000 zł | 22 000 m² | Sprzedajemy | 52 dni | Szczegóły | |
Łaziska Górne Działka na sprzedaż | 262 zł/m² | 230 000 zł | 879 m² | Otodom+1 | 57 dni | Szczegóły | |
![]() | Łaziska Górne Dzialke laziska gorne starowiejska 879m2 | 262 zł/m² | 230 000 zł | 879 m² | Domiporta | 58 dni | Szczegóły |
![]() | Łaziska Górne Dzialke laziska gorne starowiejska 934m2 | 193 zł/m² | 180 000 zł | 934 m² | Domiporta | 58 dni | Szczegóły |
![]() | Łaziska Górne O | 156 zł/m² | 50 000 zł | 320 m² | Adresowo | 61 dni | Szczegóły |
![]() | Łaziska Górne O | 288 zł/m² | 230 000 zł | 800 m² | Adresowo | 61 dni | Szczegóły |
![]() | Łaziska Górne O | 240 zł/m² | 60 000 zł | 250 m² | Adresowo | 61 dni | Szczegóły |
Sz | Łaziska Górne Mikołów+Mokre | 423 zł/m² | 300 000 zł | 710 m² | Szybko | 61 dni | Szczegóły |
Sz | Łaziska Górne Łaziska+Górne | 295 zł/m² | 267 565 zł | 907 m² | Szybko | 61 dni | Szczegóły |
Łaziska Górne Działka na sprzedaż | 240 zł/m² | 60 000 zł | 250 m² | OLX | 65 dni | Szczegóły | |
Łaziska Górne Działka na sprzedaż | 75 zł/m² | 175 800 zł | 2344 m² | Morizon+2 | 61 dni | Szczegóły | |
Łaziska Górne Działka na sprzedaż | 282 zł/m² | 315 000 zł | 1117 m² | OLX | 65 dni | Szczegóły | |
Łaziska Górne Działka na sprzedaż | 288 zł/m² | 230 000 zł | 800 m² | OLX | 66 dni | Szczegóły | |
Łaziska Górne Działka na sprzedaż | 279 zł/m² | 294 000 zł | 1053 m² | Otodom | 66 dni | Szczegóły | |
Ot | Łaziska Górne Działka na sprzedaż | 279 zł/m² | 294 000 zł | 1053 m² | Otodom | 60 dni | Szczegóły |