16 działek na sprzedaż – Radgoszcz (gm. Radgoszcz). Średnia cena ofertowa 44 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 3 portali: Nieruchomości-online (10), Domiporta (4), Otodom (2). 94% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3344 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Radgoszcz | Powiat dąbrowski |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 14 zł/m² | 21 zł/m² | 27 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Radgoszcz

Radgoszcz
Działka na sprzedaż
45 zł/m²
157 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Radgoszcz
Dzialka,zabudowana
46 zł/m²
64 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Radgoszcz
Dzialka,budowlano rolna,pusta
16 zł/m²
219 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Radgoszcz
Dzialka,pusta
43 zł/m²
98 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Radgoszcz
Dzialka,rekreacyjna,nad
54 zł/m²
56 150 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Radgoszcz
Dzialka,rekreacyjna,przy lesie
53 zł/m²
56 150 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRadgoszcz
Działka na sprzedaż
53 zł/m²
159 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Radgoszcz
Działka na sprzedaż
53 zł/m²
159 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Radgoszcz
Dzialka,lesna,przy lesie
3 zł/m²
39 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRadgoszcz
Działka na sprzedaż
100 zł/m²
97 400 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Radgoszcz
Działka na sprzedaż
39 zł/m²
70 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Radgoszcz
Działka na sprzedaż
35 zł/m²
55 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Radgoszcz
Dzialka,budowlana,pusta
45 zł/m²
65 800 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Radgoszcz
Dzialka,na
35 zł/m²
55 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Radgoszcz
Dzialka,pusta
69 zł/m²
74 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Radgoszcz
Dzialka,budowlana,pusta
28 zł/m²
59 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Radgoszcz Działka na sprzedaż | 45 zł/m² | 157 500 zł | 3500 m² | Domiporta | 100 dni | Szczegóły |
![]() | Radgoszcz Dzialka,zabudowana | 46 zł/m² | 64 000 zł | 1400 m² | Nieruchomości-online+1 | 57 dni | Szczegóły |
![]() | Radgoszcz Dzialka,budowlano rolna,pusta | 16 zł/m² | 219 000 zł | 14 000 m² | Nieruchomości-online | 57 dni | Szczegóły |
![]() | Radgoszcz Dzialka,pusta | 43 zł/m² | 98 000 zł | 2301 m² | Nieruchomości-online | 57 dni | Szczegóły |
![]() | Radgoszcz Dzialka,rekreacyjna,nad | 54 zł/m² | 56 150 zł | 1035 m² | Nieruchomości-online | 57 dni | Szczegóły |
![]() | Radgoszcz Dzialka,rekreacyjna,przy lesie | 53 zł/m² | 56 150 zł | 1054 m² | Nieruchomości-online | 57 dni | Szczegóły |
Radgoszcz Działka na sprzedaż | 53 zł/m² | 159 000 zł | 3022 m² | Otodom | 226 dni | Szczegóły | |
![]() | Radgoszcz Działka na sprzedaż | 53 zł/m² | 159 000 zł | 3022 m² | Domiporta | 227 dni | Szczegóły |
![]() | Radgoszcz Dzialka,lesna,przy lesie | 3 zł/m² | 39 500 zł | 13 600 m² | Nieruchomości-online | 57 dni | Szczegóły |
Radgoszcz Działka na sprzedaż | 100 zł/m² | 97 400 zł | 974 m² | Otodom | 268 dni | Szczegóły | |
![]() | Radgoszcz Działka na sprzedaż | 39 zł/m² | 70 000 zł | 1800 m² | Domiporta | 283 dni | Szczegóły |
![]() | Radgoszcz Działka na sprzedaż | 35 zł/m² | 55 000 zł | 1571 m² | Domiporta | 57 dni | Szczegóły |
![]() | Radgoszcz Dzialka,budowlana,pusta | 45 zł/m² | 65 800 zł | 1463 m² | Nieruchomości-online+1 | 57 dni | Szczegóły |
![]() | Radgoszcz Dzialka,na | 35 zł/m² | 55 000 zł | 1571 m² | Nieruchomości-online+1 | 57 dni | Szczegóły |
![]() | Radgoszcz Dzialka,pusta | 69 zł/m² | 74 000 zł | 1065 m² | Nieruchomości-online | 57 dni | Szczegóły |
![]() | Radgoszcz Dzialka,budowlana,pusta | 28 zł/m² | 59 500 zł | 2127 m² | Nieruchomości-online | 57 dni | Szczegóły |