15 działek na sprzedaż – Wiśniowa (gm. Wiśniowa). Średnia cena ofertowa 79 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 7 portali: Nieruchomości-online (5), Otodom (5), Adresowo (1), Domiporta (1), Morizon (1), Sprzedajemy (1), Szybko (1). 67% to działki budowlane, średnia powierzchnia 5714 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Wiśniowa | Powiat myślenicki |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 19 zł/m² | 26 zł/m² | 64 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Wiśniowa
Wiśniowa
Dzialke rolna
55 zł/m²
990 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Wiśniowa
Dzialka,na
43 zł/m²
60 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Wiśniowa
Dzialka,na
88 zł/m²
210 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWiśniowa
Działka na sprzedaż
118 zł/m²
448 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Wiśniowa
Dzialka,budowlana,w
91 zł/m²
430 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWiśniowa
Działka na sprzedaż
91 zł/m²
430 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Wiśniowa
Działka na sprzedaż
91 zł/m²
430 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Wiśniowa
O
55 zł/m²
990 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWiśniowa
Działka na sprzedaż
53 zł/m²
310 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Wiśniowa
Dzialka,budowlana,pusta
112 zł/m²
90 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWiśniowa
Działka na sprzedaż
71 zł/m²
450 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWiśniowa
Działka na sprzedaż
15 zł/m²
99 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWiśniowa
Działka na sprzedaż
113 zł/m²
169 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Wiśniowa
Dzialka,pusta
76 zł/m²
190 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wiśniowa Dzialke rolna | 55 zł/m² | 990 000 zł | 18 000 m² | Sprzedajemy | 57 dni | Szczegóły | |
![]() | Wiśniowa Dzialka,na | 43 zł/m² | 60 000 zł | 1400 m² | Nieruchomości-online | 57 dni | Szczegóły |
![]() | Wiśniowa Dzialka,na | 88 zł/m² | 210 000 zł | 2400 m² | Nieruchomości-online | 57 dni | Szczegóły |
Sz | Wiśniowa Działka na sprzedaż | 118 zł/m² | 448 000 zł | 3800 m² | Szybko | 58 dni | Szczegóły |
![]() | Wiśniowa Dzialka,budowlana,w | 91 zł/m² | 430 000 zł | 4700 m² | Nieruchomości-online | 57 dni | Szczegóły |
Ot | Wiśniowa Działka na sprzedaż | 91 zł/m² | 430 000 zł | 4700 m² | Otodom | 57 dni | Szczegóły |
![]() | Wiśniowa Działka na sprzedaż | 91 zł/m² | 430 000 zł | 4700 m² | Domiporta+1 | 58 dni | Szczegóły |
Wiśniowa Działka na sprzedaż | 91 zł/m² | 430 000 zł | 4700 m² | Morizon+2 | 58 dni | Szczegóły | |
![]() | Wiśniowa O | 55 zł/m² | 990 000 zł | 18 000 m² | Adresowo | 50 dni | Szczegóły |
Wiśniowa Działka na sprzedaż | 53 zł/m² | 310 000 zł | 5800 m² | Otodom | 128 dni | Szczegóły | |
![]() | Wiśniowa Dzialka,budowlana,pusta | 112 zł/m² | 90 000 zł | 807 m² | Nieruchomości-online+1 | 57 dni | Szczegóły |
Wiśniowa Działka na sprzedaż | 71 zł/m² | 450 000 zł | 6300 m² | Otodom | 237 dni | Szczegóły | |
Wiśniowa Działka na sprzedaż | 15 zł/m² | 99 000 zł | 6400 m² | Otodom | 647 dni | Szczegóły | |
Wiśniowa Działka na sprzedaż | 113 zł/m² | 169 000 zł | 1500 m² | Otodom | 777 dni | Szczegóły | |
![]() | Wiśniowa Dzialka,pusta | 76 zł/m² | 190 000 zł | 2500 m² | Nieruchomości-online+1 | 57 dni | Szczegóły |