13 działek na sprzedaż – Skórzec (gm. Skórzec). Średnia cena ofertowa 148 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 3 portali: Adresowo (8), Otodom (4), Nieruchomości-online (1). 69% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3604 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Skórzec | Powiat siedlecki |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 207 zł/m² | 155 zł/m² | 144 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Skórzec

SKÓRZEC
O
27 zł/m²
400 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySKÓRZEC
Działka na sprzedaż
38 zł/m²
160 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySKÓRZEC
Działka na sprzedaż
196 zł/m²
299 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
SKÓRZEC
O
4 zł/m²
25 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
SKÓRZEC
O
60 zł/m²
180 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
SKÓRZEC
O
104 zł/m²
580 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
SKÓRZEC
O
155 zł/m²
755 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
SKÓRZEC
O
168 zł/m²
168 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
SKÓRZEC
O
170 zł/m²
170 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
SKÓRZEC
O
192 zł/m²
175 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySKÓRZEC
Działka na sprzedaż
184 zł/m²
198 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySKÓRZEC
Działka na sprzedaż
196 zł/m²
299 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
SKÓRZEC
Dzialka,przy lesie
196 zł/m²
299 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | SKÓRZEC O | 27 zł/m² | 400 000 zł | 15 000 m² | Adresowo | 24 dni | Szczegóły |
SKÓRZEC Działka na sprzedaż | 38 zł/m² | 160 000 zł | 4247 m² | Otodom | 38 dni | Szczegóły | |
SKÓRZEC Działka na sprzedaż | 196 zł/m² | 299 000 zł | 1527 m² | Otodom | 41 dni | Szczegóły | |
![]() | SKÓRZEC O | 4 zł/m² | 25 000 zł | 5600 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
![]() | SKÓRZEC O | 60 zł/m² | 180 000 zł | 3000 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
![]() | SKÓRZEC O | 104 zł/m² | 580 000 zł | 5566 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
![]() | SKÓRZEC O | 155 zł/m² | 755 000 zł | 4870 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
![]() | SKÓRZEC O | 168 zł/m² | 168 000 zł | 1000 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
![]() | SKÓRZEC O | 170 zł/m² | 170 000 zł | 1000 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
![]() | SKÓRZEC O | 192 zł/m² | 175 000 zł | 910 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
SKÓRZEC Działka na sprzedaż | 184 zł/m² | 198 000 zł | 1077 m² | Otodom | 88 dni | Szczegóły | |
SKÓRZEC Działka na sprzedaż | 196 zł/m² | 299 000 zł | 1527 m² | Otodom+1 | 106 dni | Szczegóły | |
![]() | SKÓRZEC Dzialka,przy lesie | 196 zł/m² | 299 000 zł | 1527 m² | Nieruchomości-online+1 | 55 dni | Szczegóły |