11 działek na sprzedaż – Orońsko (gm. Orońsko). Średnia cena ofertowa 78 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 5 portali: Adresowo (7), Domiporta (1), Morizon (1), Nieruchomości-online (1), Sprzedajemy (1). 64% to działki budowlane, średnia powierzchnia 4637 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Orońsko | Powiat szydłowiecki |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 45 zł/m² | 84 zł/m² | 51 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Orońsko

OROŃSKO
Dzialke oronsko dworska 971m2
102 zł/m²
99 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOROŃSKO
Działka na sprzedaż
69 zł/m²
855 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOROŃSKO
Działka na sprzedaż
103 zł/m²
172 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OROŃSKO
O
45 zł/m²
250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OROŃSKO
O
30 zł/m²
372 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OROŃSKO
O
70 zł/m²
70 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OROŃSKO
O
135 zł/m²
145 800 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OROŃSKO
O
71 zł/m²
420 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OROŃSKO
O
39 zł/m²
125 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OROŃSKO
O
80 zł/m²
408 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | OROŃSKO Dzialke oronsko dworska 971m2 | 102 zł/m² | 99 000 zł | 971 m² | Domiporta | 54 dni | Szczegóły |
OROŃSKO Działka na sprzedaż | 69 zł/m² | 855 000 zł | 12 400 m² | Sprzedajemy+1 | 54 dni | Szczegóły | |
OROŃSKO Działka na sprzedaż | 103 zł/m² | 172 500 zł | 1679 m² | Morizon+1 | 55 dni | Szczegóły | |
![]() | OROŃSKO O | 45 zł/m² | 250 000 zł | 5600 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | OROŃSKO O | 30 zł/m² | 372 000 zł | 12 400 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | OROŃSKO O | 70 zł/m² | 70 000 zł | 1000 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | OROŃSKO O | 135 zł/m² | 145 800 zł | 1078 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | OROŃSKO O | 71 zł/m² | 420 000 zł | 5900 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | OROŃSKO O | 39 zł/m² | 125 000 zł | 3200 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | OROŃSKO O | 80 zł/m² | 408 000 zł | 5100 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | OROŃSKO Dzialka,na | 103 zł/m² | 172 500 zł | 1679 m² | Nieruchomości-online+2 | 54 dni | Szczegóły |