10 działek na sprzedaż – Koczała (gm. Koczała). Średnia cena ofertowa 88 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 6 portali: Adresowo (3), Nieruchomości-online (2), Sprzedajemy (2), Domiporta (1), OLX (1), Otodom (1). 60% to działki budowlane, średnia powierzchnia 6088 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Koczała | Powiat człuchowski |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 37 zł/m² | 33 zł/m² | 38 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Koczała
Koczała
Działka na sprzedaż
31 zł/m²
58 342 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKoczała
Grunt dymin
50 zł/m²
280 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKoczała
Dzialka przy jeziorze dymno
109 zł/m²
250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKoczała
Działka na sprzedaż
8 zł/m²
245 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Koczała
O
57 zł/m²
650 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Koczała
O
94 zł/m²
169 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Koczała
O
103 zł/m²
310 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Koczała
Dzialke dymin 933m2
100 zł/m²
93 300 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Koczała Działka na sprzedaż | 31 zł/m² | 58 342 zł | 1882 m² | Otodom | 22 dni | Szczegóły | |
Koczała Grunt dymin | 50 zł/m² | 280 000 zł | 5594 m² | Sprzedajemy+1 | 52 dni | Szczegóły | |
Koczała Dzialka przy jeziorze dymno | 109 zł/m² | 250 000 zł | 2289 m² | Sprzedajemy | 52 dni | Szczegóły | |
OL | Koczała Działka na sprzedaż | 8 zł/m² | 245 000 zł | 29 600 m² | OLX | 54 dni | Szczegóły |
![]() | Koczała O | 57 zł/m² | 650 000 zł | 11 500 m² | Adresowo | 44 dni | Szczegóły |
![]() | Koczała O | 94 zł/m² | 169 000 zł | 1800 m² | Adresowo | 44 dni | Szczegóły |
![]() | Koczała O | 103 zł/m² | 310 000 zł | 3000 m² | Adresowo | 52 dni | Szczegóły |
![]() | Koczała Dzialka,rekreacyjna,przy lesie | 100 zł/m² | 93 300 zł | 933 m² | Nieruchomości-online+3 | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Koczała Dzialka,ogrodzona | 714 zł/m² | 2 390 000 zł | 3348 m² | Nieruchomości-online+4 | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Koczała Dzialke dymin 933m2 | 100 zł/m² | 93 300 zł | 933 m² | Domiporta+1 | 207 dni | Szczegóły |