10 działek na sprzedaż – Krynica Morska (gm. Krynica Morska). Średnia cena ofertowa 3075 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 5 portali: Adresowo (3), Gratka (2), Nieruchomości-online (2), Szybko (2), Domiporta (1). 100% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3246 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Krynica Morska | Powiat nowodworski |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 418 zł/m² | 406 zł/m² | 159 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Krynica Morska
Krynica Morska
Krynica+Morska
4045 zł/m²
25 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKrynica Morska
Krynica+Morska
10 294 zł/m²
7 700 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Krynica Morska
O
2324 zł/m²
13 185 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Krynica Morska
O
10 027 zł/m²
7 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Krynica Morska
O
1887 zł/m²
2 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKrynica Morska
Oi
10 294 zł/m²
7 700 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKrynica Morska
Ob
872 zł/m²
1 290 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Krynica Morska
Dzialka,nad
943 zł/m²
7 800 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Krynica Morska
Działka na sprzedaż
4045 zł/m²
25 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sz | Krynica Morska Krynica+Morska | 4045 zł/m² | 25 000 000 zł | 6180 m² | Szybko+2 | 55 dni | Szczegóły |
Sz | Krynica Morska Krynica+Morska | 10 294 zł/m² | 7 700 000 zł | 748 m² | Szybko | 55 dni | Szczegóły |
![]() | Krynica Morska O | 2324 zł/m² | 13 185 000 zł | 5674 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
![]() | Krynica Morska O | 10 027 zł/m² | 7 500 000 zł | 748 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
![]() | Krynica Morska O | 1887 zł/m² | 2 000 000 zł | 1060 m² | Adresowo | 55 dni | Szczegóły |
Krynica Morska Oi | 10 294 zł/m² | 7 700 000 zł | 748 m² | Gratka+1 | 212 dni | Szczegóły | |
Krynica Morska Ob | 872 zł/m² | 1 290 000 zł | 1479 m² | Gratka+3 | 56 dni | Szczegóły | |
![]() | Krynica Morska Dzialka,nad | 943 zł/m² | 7 800 000 zł | 8275 m² | Nieruchomości-online+1 | 55 dni | Szczegóły |
![]() | Krynica Morska Dzialka,na | 1501 zł/m² | 2 050 000 zł | 1366 m² | Nieruchomości-online+3 | 55 dni | Szczegóły |
![]() | Krynica Morska Działka na sprzedaż | 4045 zł/m² | 25 000 000 zł | 6180 m² | Domiporta | 2889 dni | Szczegóły |