16 działek na sprzedaż – Linia (gm. Linia). Średnia cena ofertowa 124 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 8 portali: Adresowo (5), OLX (3), Otodom (3), Domiporta (1), Gratka (1), Morizon (1), Nieruchomości-online (1), Sprzedajemy (1). 94% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3336 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Linia | Powiat wejherowski |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 65 zł/m² | 63 zł/m² | 148 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Linia
Linia
Działka na sprzedaż
38 zł/m²
275 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Linia
O
153 zł/m²
180 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Linia
Dzialke linia
201 zł/m²
217 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Linia
O
165 zł/m²
165 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Linia
O
6 zł/m²
138 200 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLinia
Dzialka na wsi z miejskimi udogodnieniami linia
206 zł/m²
287 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLinia
Działka na sprzedaż
155 zł/m²
155 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLinia
Działka na sprzedaż
162 zł/m²
162 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Linia
O
100 zł/m²
179 400 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Linia
O
130 zł/m²
171 080 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLinia
Działka na sprzedaż
95 zł/m²
220 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLinia
Ob
95 zł/m²
220 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLinia
Działka na sprzedaż
100 zł/m²
126 400 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Linia
Dzialka,na
92 zł/m²
148 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLinia
Działka na sprzedaż
71 zł/m²
349 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Linia Działka na sprzedaż | 38 zł/m² | 275 000 zł | 7200 m² | OLX | 29 dni | Szczegóły | |
![]() | Linia O | 153 zł/m² | 180 000 zł | 1180 m² | Adresowo | 27 dni | Szczegóły |
![]() | Linia Dzialke linia | 201 zł/m² | 217 000 zł | 1082 m² | Domiporta | 48 dni | Szczegóły |
Linia Działka na sprzedaż | 201 zł/m² | 217 000 zł | 1082 m² | Morizon+2 | 48 dni | Szczegóły | |
![]() | Linia O | 165 zł/m² | 165 000 zł | 1002 m² | Adresowo | 58 dni | Szczegóły |
![]() | Linia O | 6 zł/m² | 138 200 zł | 22 900 m² | Adresowo+4 | 58 dni | Szczegóły |
Linia Dzialka na wsi z miejskimi udogodnieniami linia | 206 zł/m² | 287 000 zł | 1392 m² | Sprzedajemy+1 | 57 dni | Szczegóły | |
Linia Działka na sprzedaż | 155 zł/m² | 155 000 zł | 1002 m² | OLX | 66 dni | Szczegóły | |
OL | Linia Działka na sprzedaż | 162 zł/m² | 162 000 zł | 1002 m² | OLX | 58 dni | Szczegóły |
![]() | Linia O | 100 zł/m² | 179 400 zł | 1794 m² | Adresowo | 49 dni | Szczegóły |
![]() | Linia O | 130 zł/m² | 171 080 zł | 1316 m² | Adresowo | 49 dni | Szczegóły |
Linia Działka na sprzedaż | 95 zł/m² | 220 000 zł | 2309 m² | Otodom | 198 dni | Szczegóły | |
Linia Ob | 95 zł/m² | 220 000 zł | 2309 m² | Gratka+1 | 198 dni | Szczegóły | |
Linia Działka na sprzedaż | 100 zł/m² | 126 400 zł | 1264 m² | Otodom | 387 dni | Szczegóły | |
![]() | Linia Dzialka,na | 92 zł/m² | 148 000 zł | 1613 m² | Nieruchomości-online+1 | 57 dni | Szczegóły |
Linia Działka na sprzedaż | 71 zł/m² | 349 000 zł | 4922 m² | Otodom | 401 dni | Szczegóły |