11 działek na sprzedaż – Baranów (gm. Baranów). Średnia cena ofertowa 137 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 6 portali: Nieruchomości-online (3), Gratka (2), Morizon (2), OLX (2), Adresowo (1), Sprzedajemy (1). 55% to działki budowlane, średnia powierzchnia 16 951 m².
Transakcje RCN
Brak publikowanej średniej. Zobacz ceny w gminie.
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Baranów | Powiat kępiński |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | – | – | 135 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Baranów
BARANÓW
Działka na sprzedaż
400 zł/m²
8 738 800 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBARANÓW
Działka na sprzedaż
199 zł/m²
199 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBARANÓW
Ob
199 zł/m²
199 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
BARANÓW
O
122 zł/m²
79 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBARANÓW
Działka na sprzedaż
103 zł/m²
6 200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBARANÓW
Dzialka rolna
36 zł/m²
180 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
BARANÓW
Dzialka,ogrodzona
199 zł/m²
199 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBARANÓW
Działka na sprzedaż
91 zł/m²
2 400 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBARANÓW
Ob
91 zł/m²
2 400 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
BARANÓW
Dzialka,na
91 zł/m²
2 400 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
BARANÓW
Dzialka,na
260 zł/m²
4 310 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARANÓW Działka na sprzedaż | 400 zł/m² | 8 738 800 zł | 21 847 m² | OLX | 33 dni | Szczegóły | |
BARANÓW Działka na sprzedaż | 199 zł/m² | 199 000 zł | 1000 m² | Morizon | 40 dni | Szczegóły | |
BARANÓW Ob | 199 zł/m² | 199 000 zł | 1000 m² | Gratka | 43 dni | Szczegóły | |
![]() | BARANÓW O | 122 zł/m² | 79 000 zł | 650 m² | Adresowo | 48 dni | Szczegóły |
OL | BARANÓW Działka na sprzedaż | 103 zł/m² | 6 200 000 zł | 60 483 m² | OLX+1 | 85 dni | Szczegóły |
BARANÓW Dzialka rolna | 36 zł/m² | 180 000 zł | 5000 m² | Sprzedajemy | 47 dni | Szczegóły | |
![]() | BARANÓW Dzialka,ogrodzona | 199 zł/m² | 199 000 zł | 1000 m² | Nieruchomości-online | 48 dni | Szczegóły |
BARANÓW Działka na sprzedaż | 91 zł/m² | 2 400 000 zł | 26 300 m² | Morizon | 147 dni | Szczegóły | |
BARANÓW Ob | 91 zł/m² | 2 400 000 zł | 26 300 m² | Gratka | 152 dni | Szczegóły | |
![]() | BARANÓW Dzialka,na | 91 zł/m² | 2 400 000 zł | 26 300 m² | Nieruchomości-online | 48 dni | Szczegóły |
![]() | BARANÓW Dzialka,na | 260 zł/m² | 4 310 000 zł | 16 577 m² | Nieruchomości-online | 48 dni | Szczegóły |