31 działek na sprzedaż – Widawa (gm. Wrocław). Średnia cena ofertowa 590 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 8 portali: Nieruchomości-online (8), Otodom (7), Adresowo (3), Domiporta (3), Gratka (3), Morizon (3), Sprzedajemy (3), Szybko (1). 87% to działki budowlane, średnia powierzchnia 8311 m².
Transakcje RCN
Brak publikowanej średniej. Zobacz ceny w gminie.
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Wrocław | Powiat Wrocław |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 1062 zł/m² | 726 zł/m² | 726 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Wrocław

Widawa
O
685 zł/m²
10 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWidawa
Grunt rolny na sprzedaz wroclaw widawa przepiekny...
0 zł/m²
37 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWidawa
Wynajme plac
7 zł/m²
3500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWidawa
Działka na sprzedaż
496 zł/m²
2 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWidawa
Wrocław+Psie+pole
950 zł/m²
489 250 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWidawa
Działka na sprzedaż
1188 zł/m²
1 200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Widawa
Dzialke wroclaw psie pole cholewkarska 480m2
448 zł/m²
215 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Widawa
Dzialka,na
1236 zł/m²
890 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Widawa
O
194 zł/m²
3 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Widawa
O
1158 zł/m²
2 499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWidawa
Działka na sprzedaż
1196 zł/m²
859 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWidawa
Działka na sprzedaż
974 zł/m²
797 700 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Widawa
Dzialka,inwestycyjna,ogrodzona
295 zł/m²
1 485 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWidawa
Ob
575 zł/m²
899 999 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWidawa
Ob
575 zł/m²
899 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWidawa
Działka na sprzedaż
575 zł/m²
899 999 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWidawa
Działka na sprzedaż
575 zł/m²
899 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Widawa
Dzialke wroclaw psie pole
575 zł/m²
899 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Widawa O | 685 zł/m² | 10 000 000 zł | 14 600 m² | Adresowo | 23 dni | Szczegóły |
Widawa Grunt rolny na sprzedaz wroclaw widawa przepiekny... | 0 zł/m² | 37 zł | 35 741 m² | Sprzedajemy | 45 dni | Szczegóły | |
Widawa Wynajme plac | 7 zł/m² | 3500 zł | 500 m² | Sprzedajemy | 53 dni | Szczegóły | |
Widawa Działka na sprzedaż | 496 zł/m² | 2 500 000 zł | 5039 m² | Sprzedajemy | 52 dni | Szczegóły | |
Sz | Widawa Wrocław+Psie+pole | 950 zł/m² | 489 250 zł | 515 m² | Szybko+5 | 53 dni | Szczegóły |
Ot | Widawa Działka na sprzedaż | 1188 zł/m² | 1 200 000 zł | 1010 m² | Otodom+1 | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Widawa Dzialka,na | 1195 zł/m² | 620 000 zł | 519 m² | Nieruchomości-online+3 | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Widawa Dzialke wroclaw psie pole cholewkarska 480m2 | 448 zł/m² | 215 000 zł | 480 m² | Domiporta+4 | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Widawa Dzialka,na | 1236 zł/m² | 890 000 zł | 720 m² | Nieruchomości-online+1 | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Widawa O | 194 zł/m² | 3 000 000 zł | 15 500 m² | Adresowo | 49 dni | Szczegóły |
![]() | Widawa O | 1158 zł/m² | 2 499 000 zł | 2158 m² | Adresowo | 53 dni | Szczegóły |
Widawa Działka na sprzedaż | 1196 zł/m² | 859 000 zł | 718 m² | Otodom | 121 dni | Szczegóły | |
Widawa Działka na sprzedaż | 974 zł/m² | 797 700 zł | 819 m² | Otodom | 179 dni | Szczegóły | |
![]() | Widawa Dzialka,inwestycyjna,ogrodzona | 295 zł/m² | 1 485 000 zł | 5035 m² | Nieruchomości-online | 53 dni | Szczegóły |
Widawa Działka na sprzedaż | 7960 zł/m² | 1 990 000 zł | 250 m² | Otodom+2 | 331 dni | Szczegóły | |
Widawa Ob | 575 zł/m² | 899 999 zł | 1564 m² | Gratka | 551 dni | Szczegóły | |
Widawa Ob | 575 zł/m² | 899 000 zł | 1564 m² | Gratka | 450 dni | Szczegóły | |
Widawa Działka na sprzedaż | 575 zł/m² | 899 999 zł | 1564 m² | Morizon | 551 dni | Szczegóły | |
Widawa Działka na sprzedaż | 575 zł/m² | 899 000 zł | 1564 m² | Morizon | 450 dni | Szczegóły | |
![]() | Widawa Dzialke wroclaw psie pole | 575 zł/m² | 899 000 zł | 1564 m² | Domiporta | 437 dni | Szczegóły |