737 działek na sprzedaż – gmina Bydgoszcz. Średnia cena ofertowa 315 zł/m² (73% powyżej cen transakcyjnych z RCN). Oferty z 10 portali: Nieruchomości-online (153), Otodom (135), Adresowo (109), Domiporta (84), Gratka (78), OLX (69), Morizon (61), KRN (26), Szybko (13), Sprzedajemy (9). 76% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3571 m². 1 ofert z obniżoną ceną.
Powiązany poradnik
Co wpisać do umowy przedwstępnej, jak zabezpieczyć warunki i zadatek.
0343
Bydgoszcz+Fordon
300 zł/m²
472 200 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0349
Działka na sprzedaż
550 zł/m²
165 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0147
Bydgoszcz+Flisy
574 zł/m²
420 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0369
Działka na sprzedaż
186 zł/m²
65 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
0218
O
203 zł/m²
61 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0122
Działka na sprzedaż
210 zł/m²
63 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0498
Działka na sprzedaż
196 zł/m²
62 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0033
Działka na sprzedaż
949 zł/m²
1 090 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0388
Działka na sprzedaż
800 zł/m²
1 720 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
0147
O
168 zł/m²
67 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0114
Działka na sprzedaż
440 zł/m²
220 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0210
Działka na sprzedaż
100 zł/m²
35 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0207
Działka na sprzedaż
151 zł/m²
49 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0122
Działka na sprzedaż
168 zł/m²
67 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
0147
O
5417 zł/m²
6 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0122
Działka na sprzedaż
5417 zł/m²
6 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0218
Działka na sprzedaż
150 zł/m²
45 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0202
Działka na sprzedaż
197 zł/m²
59 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0208
Działka na sprzedaż
163 zł/m²
50 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły0297
Działka na sprzedaż
461 zł/m²
409 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sz | 0343 Bydgoszcz+Fordon | 300 zł/m² | 472 200 zł | 1574 m² | Szybko | 59 dni | Szczegóły |
0349 Działka na sprzedaż | 550 zł/m² | 165 000 zł | 300 m² | Morizon+3 | 59 dni | Szczegóły | |
Sz | 0147 Bydgoszcz+Flisy | 574 zł/m² | 420 000 zł | 732 m² | Szybko | 59 dni | Szczegóły |
0369 Działka na sprzedaż | 186 zł/m² | 65 000 zł | 350 m² | Otodom | 24 dni | Szczegóły | |
![]() | 0218 O | 203 zł/m² | 61 000 zł | 300 m² | Adresowo | 23 dni | Szczegóły |
0122 Działka na sprzedaż | 210 zł/m² | 63 000 zł | 300 m² | OLX | 24 dni | Szczegóły | |
0498 Działka na sprzedaż | 196 zł/m² | 62 000 zł | 316 m² | Otodom | 24 dni | Szczegóły | |
0033 Działka na sprzedaż | 949 zł/m² | 1 090 000 zł | 1149 m² | Otodom+1 | 25 dni | Szczegóły | |
0388 Działka na sprzedaż | 800 zł/m² | 1 720 000 zł | 2150 m² | Otodom+1 | 25 dni | Szczegóły | |
![]() | 0147 O | 168 zł/m² | 67 000 zł | 400 m² | Adresowo | 24 dni | Szczegóły |
0114 Działka na sprzedaż | 440 zł/m² | 220 000 zł | 500 m² | Otodom | 27 dni | Szczegóły | |
0210 Działka na sprzedaż | 100 zł/m² | 35 000 zł | 350 m² | OLX | 27 dni | Szczegóły | |
0207 Działka na sprzedaż | 151 zł/m² | 49 000 zł | 325 m² | Otodom | 27 dni | Szczegóły | |
0122 Działka na sprzedaż | 168 zł/m² | 67 000 zł | 400 m² | OLX | 28 dni | Szczegóły | |
![]() | 0147 O | 5417 zł/m² | 6 500 000 zł | 1200 m² | Adresowo | 28 dni | Szczegóły |
0122 Działka na sprzedaż | 5417 zł/m² | 6 500 000 zł | 1200 m² | OLX | 28 dni | Szczegóły | |
0218 Działka na sprzedaż | 150 zł/m² | 45 000 zł | 300 m² | Otodom | 28 dni | Szczegóły | |
0202 Działka na sprzedaż | 197 zł/m² | 59 000 zł | 300 m² | Otodom | 29 dni | Szczegóły | |
0208 Działka na sprzedaż | 163 zł/m² | 50 000 zł | 306 m² | OLX | 29 dni | Szczegóły | |
0297 Działka na sprzedaż | 461 zł/m² | 409 000 zł | 888 m² | Otodom | 29 dni | Szczegóły |