30 działek na sprzedaż – Uście Gorlickie (gm. Uście Gorlickie). Średnia cena ofertowa 92 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 8 portali: Adresowo (10), Nieruchomości-online (6), Gratka (3), OLX (3), Otodom (3), Domiporta (2), Morizon (2), Szybko (1). 93% to działki budowlane, średnia powierzchnia 4814 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Uście Gorlickie | Powiat gorlicki |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 22 zł/m² | 26 zł/m² | 22 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Uście Gorlickie

Uście Gorlickie
O
55 zł/m²
5500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyUście Gorlickie
Działka na sprzedaż
138 zł/m²
220 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyUście Gorlickie
Działka na sprzedaż
215 zł/m²
595 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Uście Gorlickie
O
88 zł/m²
290 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Uście Gorlickie
O
97 zł/m²
85 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Uście Gorlickie
O
498 zł/m²
2 490 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Uście Gorlickie
O
100 zł/m²
200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Uście Gorlickie
O
150 zł/m²
105 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Uście Gorlickie
O
56 zł/m²
315 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Uście Gorlickie
O
30 zł/m²
900 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Uście Gorlickie
O
96 zł/m²
85 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Uście Gorlickie
O
58 zł/m²
250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Uście Gorlickie
Dzialka,na
100 zł/m²
299 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyUście Gorlickie
Działka na sprzedaż
100 zł/m²
299 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyUście Gorlickie
Działka na sprzedaż
100 zł/m²
299 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyUście Gorlickie
Działka na sprzedaż
100 zł/m²
299 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyUście Gorlickie
Ob
100 zł/m²
299 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Uście Gorlickie
Dzialke uscie
100 zł/m²
299 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Uście Gorlickie
Dzialka,przy lesie
56 zł/m²
62 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Uście Gorlickie O | 55 zł/m² | 5500 zł | 100 m² | Adresowo | 22 dni | Szczegóły |
Uście Gorlickie Działka na sprzedaż | 138 zł/m² | 220 000 zł | 1600 m² | OLX | 39 dni | Szczegóły | |
Uście Gorlickie Działka na sprzedaż | 215 zł/m² | 595 000 zł | 2763 m² | OLX+1 | 51 dni | Szczegóły | |
![]() | Uście Gorlickie Uście+Gorlickie | 105 zł/m² | 105 000 zł | 1000 m² | Szybko+4 | 54 dni | Szczegóły |
![]() | Uście Gorlickie O | 88 zł/m² | 290 000 zł | 3300 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Uście Gorlickie O | 97 zł/m² | 85 000 zł | 873 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Uście Gorlickie O | 498 zł/m² | 2 490 000 zł | 5000 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Uście Gorlickie O | 100 zł/m² | 200 000 zł | 2000 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Uście Gorlickie O | 150 zł/m² | 105 000 zł | 700 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Uście Gorlickie O | 56 zł/m² | 315 000 zł | 5600 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Uście Gorlickie O | 30 zł/m² | 900 000 zł | 30 200 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Uście Gorlickie O | 96 zł/m² | 85 000 zł | 881 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Uście Gorlickie O | 58 zł/m² | 250 000 zł | 4300 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Uście Gorlickie Dzialka,na | 100 zł/m² | 299 000 zł | 2999 m² | Nieruchomości-online | 53 dni | Szczegóły |
Uście Gorlickie Działka na sprzedaż | 100 zł/m² | 299 000 zł | 2999 m² | Otodom | 92 dni | Szczegóły | |
Ot | Uście Gorlickie Działka na sprzedaż | 100 zł/m² | 299 000 zł | 2999 m² | Otodom | 53 dni | Szczegóły |
Uście Gorlickie Działka na sprzedaż | 100 zł/m² | 299 000 zł | 2999 m² | Morizon | 53 dni | Szczegóły | |
Uście Gorlickie Ob | 100 zł/m² | 299 000 zł | 2999 m² | Gratka | 54 dni | Szczegóły | |
![]() | Uście Gorlickie Dzialke uscie | 100 zł/m² | 299 000 zł | 2999 m² | Domiporta | 54 dni | Szczegóły |
![]() | Uście Gorlickie Dzialka,przy lesie | 56 zł/m² | 62 000 zł | 1100 m² | Nieruchomości-online+3 | 53 dni | Szczegóły |