135 działek na sprzedaż – Zielonki (gm. Zielonki). Średnia cena ofertowa 650 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 9 portali: KRN (37), Nieruchomości-online (30), Domiporta (26), Gratka (16), Morizon (14), Otodom (8), Adresowo (2), OLX (1), Szybko (1). 64% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3739 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Zielonki | Powiat krakowski |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 258 zł/m² | 203 zł/m² | 145 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Zielonki
Zielonki
Działka na sprzedaż
1062 zł/m²
1 380 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZielonki
Działka na sprzedaż
1062 zł/m²
690 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZielonki
Działka na sprzedaż
467 zł/m²
700 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zielonki
O
712 zł/m²
699 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zielonki
Działka na sprzedaż
194 zł/m²
229 961 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zielonki
Dzialke zielonki marszowiec 643m2
699 zł/m²
449 577 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zielonki
Działka na sprzedaż
226 zł/m²
1 399 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zielonki
Dzialke zielonki marszowiec 746m2
699 zł/m²
521 593 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zielonki
Działka na sprzedaż
2787 zł/m²
3 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZielonki
Działka na sprzedaż
45 zł/m²
150 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zielonki
Działka na sprzedaż
1304 zł/m²
1 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZielonki
Działka na sprzedaż
416 zł/m²
1 200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zielonki
Dzialka,budowlana,pusta
719 zł/m²
2 300 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zielonki
Działka na sprzedaż
719 zł/m²
2 300 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zielonki
Działka na sprzedaż
758 zł/m²
810 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZielonki
Działka na sprzedaż
533 zł/m²
400 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZielonki
Dzialka,pusta
719 zł/m²
2 300 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zielonki
Dzialka,zabudowana
1304 zł/m²
1 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zielonki
Dzialka,pusta
600 zł/m²
2 040 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zielonki Działka na sprzedaż | 1062 zł/m² | 1 380 000 zł | 1300 m² | KRN | 26 dni | Szczegóły | |
Zielonki Działka na sprzedaż | 1062 zł/m² | 690 000 zł | 650 m² | KRN | 26 dni | Szczegóły | |
Zielonki Działka na sprzedaż | 467 zł/m² | 700 000 zł | 1500 m² | KRN | 31 dni | Szczegóły | |
![]() | Zielonki O | 712 zł/m² | 699 000 zł | 982 m² | Adresowo+4 | 23 dni | Szczegóły |
![]() | Zielonki Działka na sprzedaż | 194 zł/m² | 229 961 zł | 1188 m² | Szybko | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Zielonki Dzialka,pusta | 600 zł/m² | 2 040 000 zł | 3400 m² | Nieruchomości-online+3 | 46 dni | Szczegóły |
![]() | Zielonki Dzialke zielonki marszowiec 643m2 | 699 zł/m² | 449 577 zł | 643 m² | Domiporta | 46 dni | Szczegóły |
![]() | Zielonki Działka na sprzedaż | 226 zł/m² | 1 399 000 zł | 6198 m² | Domiporta | 46 dni | Szczegóły |
![]() | Zielonki Dzialke zielonki marszowiec 746m2 | 699 zł/m² | 521 593 zł | 746 m² | Domiporta | 46 dni | Szczegóły |
![]() | Zielonki Działka na sprzedaż | 2787 zł/m² | 3 500 000 zł | 1256 m² | Domiporta | 47 dni | Szczegóły |
OL | Zielonki Działka na sprzedaż | 45 zł/m² | 150 000 zł | 3300 m² | OLX | 49 dni | Szczegóły |
![]() | Zielonki Działka na sprzedaż | 1304 zł/m² | 1 500 000 zł | 1150 m² | Domiporta+1 | 51 dni | Szczegóły |
Zielonki Działka na sprzedaż | 416 zł/m² | 1 200 000 zł | 2882 m² | KRN | 51 dni | Szczegóły | |
![]() | Zielonki Dzialka,budowlana,pusta | 719 zł/m² | 2 300 000 zł | 3200 m² | Nieruchomości-online | 52 dni | Szczegóły |
![]() | Zielonki Działka na sprzedaż | 719 zł/m² | 2 300 000 zł | 3200 m² | Domiporta | 52 dni | Szczegóły |
![]() | Zielonki Działka na sprzedaż | 758 zł/m² | 810 000 zł | 1068 m² | Domiporta+1 | 52 dni | Szczegóły |
Zielonki Działka na sprzedaż | 533 zł/m² | 400 000 zł | 750 m² | KRN | 53 dni | Szczegóły | |
Ni | Zielonki Dzialka,pusta | 719 zł/m² | 2 300 000 zł | 3200 m² | Nieruchomości-online | 54 dni | Szczegóły |
![]() | Zielonki Dzialka,zabudowana | 1304 zł/m² | 1 500 000 zł | 1150 m² | Nieruchomości-online | 54 dni | Szczegóły |
![]() | Zielonki Dzialka,pusta | 600 zł/m² | 2 040 000 zł | 3400 m² | Nieruchomości-online | 54 dni | Szczegóły |