101 działek na sprzedaż – Siepraw (gm. Siepraw). Średnia cena ofertowa 183 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 10 portali: Nieruchomości-online (23), Domiporta (14), Morizon (14), Gratka (13), KRN (13), Adresowo (9), Otodom (7), Szybko (4), Sprzedajemy (3), OLX (1). 67% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3169 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Siepraw | Powiat myślenicki |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 82 zł/m² | 82 zł/m² | 64 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Siepraw
Siepraw
Działka na sprzedaż
110 zł/m²
89 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Siepraw
Dzialka,na
181 zł/m²
145 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Siepraw
O
34 zł/m²
285 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Siepraw
Dzialka,na
181 zł/m²
145 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySiepraw
Grunt siepraw 803 metry
230 zł/m²
185 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySiepraw
Grunt 826m2
224 zł/m²
185 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Siepraw
Dzialke siepraw 803m2
230 zł/m²
185 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Siepraw
Dzialke siepraw 826m2
224 zł/m²
185 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Siepraw
Działka na sprzedaż
63 zł/m²
360 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySiepraw
Działka na sprzedaż
230 zł/m²
185 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySiepraw
Działka na sprzedaż
224 zł/m²
185 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Siepraw
O
220 zł/m²
462 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Siepraw
Dzialka,na
181 zł/m²
145 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySiepraw
Działka na sprzedaż
143 zł/m²
187 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySiepraw
Działka na sprzedaż
266 zł/m²
1 199 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySiepraw
Działka na sprzedaż
63 zł/m²
360 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySiepraw
Działka na sprzedaż
181 zł/m²
145 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySiepraw
Działka na sprzedaż
262 zł/m²
1 298 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySiepraw
Działka na sprzedaż
102 zł/m²
580 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Siepraw Działka na sprzedaż | 110 zł/m² | 89 500 zł | 813 m² | KRN | 43 dni | Szczegóły | |
![]() | Siepraw Dzialka,na | 181 zł/m² | 145 000 zł | 800 m² | Nieruchomości-online | 44 dni | Szczegóły |
![]() | Siepraw Dzialka,na | 110 zł/m² | 89 500 zł | 813 m² | Nieruchomości-online+4 | 44 dni | Szczegóły |
![]() | Siepraw O | 34 zł/m² | 285 000 zł | 8400 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
![]() | Siepraw Dzialka,na | 181 zł/m² | 145 000 zł | 800 m² | Nieruchomości-online | 49 dni | Szczegóły |
Siepraw Grunt siepraw 803 metry | 230 zł/m² | 185 000 zł | 803 m² | Sprzedajemy | 53 dni | Szczegóły | |
Siepraw Grunt 826m2 | 224 zł/m² | 185 000 zł | 826 m² | Sprzedajemy | 53 dni | Szczegóły | |
![]() | Siepraw Dzialke siepraw 803m2 | 230 zł/m² | 185 000 zł | 803 m² | Domiporta | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Siepraw Dzialke siepraw 826m2 | 224 zł/m² | 185 000 zł | 826 m² | Domiporta | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Siepraw Działka na sprzedaż | 63 zł/m² | 360 000 zł | 5753 m² | Domiporta | 53 dni | Szczegóły |
Sz | Siepraw Działka na sprzedaż | 230 zł/m² | 185 000 zł | 803 m² | Szybko | 53 dni | Szczegóły |
Sz | Siepraw Działka na sprzedaż | 224 zł/m² | 185 000 zł | 826 m² | Szybko | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Siepraw O | 220 zł/m² | 462 000 zł | 2100 m² | Adresowo+1 | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Siepraw Dzialka,na | 181 zł/m² | 145 000 zł | 800 m² | Nieruchomości-online | 53 dni | Szczegóły |
Siepraw Działka na sprzedaż | 143 zł/m² | 187 000 zł | 1304 m² | Morizon | 54 dni | Szczegóły | |
Mo | Siepraw Działka na sprzedaż | 266 zł/m² | 1 199 000 zł | 4500 m² | Morizon | 54 dni | Szczegóły |
Siepraw Działka na sprzedaż | 63 zł/m² | 360 000 zł | 5753 m² | Sprzedajemy | 53 dni | Szczegóły | |
Siepraw Działka na sprzedaż | 181 zł/m² | 145 000 zł | 800 m² | KRN | 57 dni | Szczegóły | |
Siepraw Działka na sprzedaż | 262 zł/m² | 1 298 000 zł | 4960 m² | KRN | 65 dni | Szczegóły | |
KR | Siepraw Działka na sprzedaż | 102 zł/m² | 580 000 zł | 5700 m² | KRN | 66 dni | Szczegóły |