12 działek na sprzedaż – Raba Wyżna (gm. Raba Wyżna). Średnia cena ofertowa 136 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 6 portali: Nieruchomości-online (5), Gratka (2), Otodom (2), Adresowo (1), Domiporta (1), KRN (1). 75% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3909 m².
Transakcje RCN
Brak publikowanej średniej. Zobacz ceny w gminie.
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Raba Wyżna | Powiat nowotarski |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | – | 124 zł/m² | 340 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Raba Wyżna

RABA WYŻNA
O
78 zł/m²
390 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRABA WYŻNA
Działka na sprzedaż
270 zł/m²
1 505 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRABA WYŻNA
Działka na sprzedaż
83 zł/m²
299 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRABA WYŻNA
Ob
83 zł/m²
299 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRABA WYŻNA
Działka na sprzedaż
197 zł/m²
1 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
RABA WYŻNA
Dzialke raba wyzna raba wyzna
197 zł/m²
1 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRABA WYŻNA
Ob
197 zł/m²
1 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
RABA WYŻNA
Dzialka,budowlana,przy lesie
87 zł/m²
340 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
RABA WYŻNA
Dzialka,przy lesie
117 zł/m²
140 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | RABA WYŻNA Dzialka,budowlano rolna,pusta | 95 zł/m² | 217 000 zł | 2289 m² | Nieruchomości-online+3 | 54 dni | Szczegóły |
![]() | RABA WYŻNA O | 78 zł/m² | 390 000 zł | 5025 m² | Adresowo | 54 dni | Szczegóły |
Ot | RABA WYŻNA Działka na sprzedaż | 270 zł/m² | 1 505 000 zł | 5572 m² | Otodom | 54 dni | Szczegóły |
![]() | RABA WYŻNA Dzialka,na | 167 zł/m² | 239 000 zł | 1428 m² | Nieruchomości-online+3 | 54 dni | Szczegóły |
RABA WYŻNA Działka na sprzedaż | 83 zł/m² | 299 000 zł | 3600 m² | Otodom+1 | 173 dni | Szczegóły | |
RABA WYŻNA Ob | 83 zł/m² | 299 000 zł | 3600 m² | Gratka+1 | 174 dni | Szczegóły | |
RABA WYŻNA Działka na sprzedaż | 197 zł/m² | 1 000 000 zł | 5089 m² | KRN | 304 dni | Szczegóły | |
![]() | RABA WYŻNA Dzialke raba wyzna raba wyzna | 197 zł/m² | 1 000 000 zł | 5089 m² | Domiporta | 305 dni | Szczegóły |
RABA WYŻNA Ob | 197 zł/m² | 1 000 000 zł | 5089 m² | Gratka+1 | 305 dni | Szczegóły | |
![]() | RABA WYŻNA Dzialka,budowlana,pusta | 78 zł/m² | 390 000 zł | 5025 m² | Nieruchomości-online+5 | 54 dni | Szczegóły |
![]() | RABA WYŻNA Dzialka,budowlana,przy lesie | 87 zł/m² | 340 000 zł | 3903 m² | Nieruchomości-online | 54 dni | Szczegóły |
![]() | RABA WYŻNA Dzialka,przy lesie | 117 zł/m² | 140 000 zł | 1200 m² | Nieruchomości-online | 54 dni | Szczegóły |