33 działek na sprzedaż – Poronin (gm. Poronin). Średnia cena ofertowa 566 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 9 portali: Adresowo (7), Nieruchomości-online (7), Gratka (4), Domiporta (3), KRN (3), Morizon (3), Otodom (3), Sprzedajemy (2), Szybko (1). 52% to działki budowlane, średnia powierzchnia 2781 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Poronin | Powiat tatrzański |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 334 zł/m² | 304 zł/m² | 305 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Poronin

Poronin
O
45 zł/m²
43 470 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Poronin
O
17 zł/m²
120 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Poronin
O
346 zł/m²
450 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPoronin
Działka na sprzedaż
430 zł/m²
367 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPoronin
Działka na sprzedaż
427 zł/m²
1 250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPoronin
Zakopane glamping piekna dzialka widokowa u stop...
43 zł/m²
279 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Poronin
Dzialka,pusta
750 zł/m²
2 650 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPoronin
Działka na sprzedaż
900 zł/m²
460 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPoronin
Ob
900 zł/m²
460 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Poronin
O
194 zł/m²
550 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Poronin
O
483 zł/m²
850 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Poronin
O
427 zł/m²
1 250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Poronin
O
1500 zł/m²
3 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPoronin
Dzialka budowlana w
–
1 200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Poronin
Dzialka,na
23 zł/m²
180 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Poronin
Działka na sprzedaż
804 zł/m²
2 499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Poronin
Dzialka,przy lesie
804 zł/m²
2 499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPoronin
Działka na sprzedaż
804 zł/m²
2 499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPoronin
Ob
804 zł/m²
2 499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Poronin O | 45 zł/m² | 43 470 zł | 966 m² | Adresowo | 23 dni | Szczegóły |
![]() | Poronin O | 17 zł/m² | 120 000 zł | 7000 m² | Adresowo | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Poronin O | 346 zł/m² | 450 000 zł | 1300 m² | Adresowo | 53 dni | Szczegóły |
Sz | Poronin Działka na sprzedaż | 430 zł/m² | 367 000 zł | 854 m² | Szybko+6 | 54 dni | Szczegóły |
Ot | Poronin Działka na sprzedaż | 427 zł/m² | 1 250 000 zł | 2930 m² | Otodom+1 | 53 dni | Szczegóły |
Poronin Zakopane glamping piekna dzialka widokowa u stop... | 43 zł/m² | 279 000 zł | 6419 m² | Sprzedajemy | 53 dni | Szczegóły | |
![]() | Poronin Dzialka,pusta | 750 zł/m² | 2 650 000 zł | 3535 m² | Nieruchomości-online | 53 dni | Szczegóły |
Poronin Działka na sprzedaż | 900 zł/m² | 460 000 zł | 511 m² | Morizon | 53 dni | Szczegóły | |
Poronin Ob | 900 zł/m² | 460 000 zł | 511 m² | Gratka | 53 dni | Szczegóły | |
![]() | Poronin O | 194 zł/m² | 550 000 zł | 2832 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
![]() | Poronin O | 483 zł/m² | 850 000 zł | 1760 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
![]() | Poronin O | 427 zł/m² | 1 250 000 zł | 2929 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
![]() | Poronin O | 1500 zł/m² | 3 000 000 zł | 2000 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
Poronin Dzialka budowlana w | – | 1 200 000 zł | – | Sprzedajemy | 53 dni | Szczegóły | |
![]() | Poronin Dzialka,na | 23 zł/m² | 180 000 zł | 7700 m² | Nieruchomości-online | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Poronin Działka na sprzedaż | 804 zł/m² | 2 499 000 zł | 3108 m² | Domiporta | 54 dni | Szczegóły |
![]() | Poronin Dzialka,budowlana,zabudowana | 669 zł/m² | 650 000 zł | 972 m² | Nieruchomości-online+2 | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Poronin Dzialka,przy lesie | 804 zł/m² | 2 499 000 zł | 3108 m² | Nieruchomości-online | 53 dni | Szczegóły |
Poronin Działka na sprzedaż | 804 zł/m² | 2 499 000 zł | 3108 m² | Otodom | 195 dni | Szczegóły | |
Poronin Ob | 804 zł/m² | 2 499 000 zł | 3108 m² | Gratka | 195 dni | Szczegóły |