19 działek na sprzedaż – Biskupice (gm. Biskupice). Średnia cena ofertowa 168 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 7 portali: KRN (5), Adresowo (3), Morizon (3), Otodom (3), Gratka (2), Nieruchomości-online (2), Domiporta (1). 47% to działki budowlane, średnia powierzchnia 4210 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Biskupice | Powiat wielicki |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 82 zł/m² | 75 zł/m² | 101 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Biskupice

Biskupice
O
193 zł/m²
380 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBiskupice
Działka na sprzedaż
1929 zł/m²
380 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBiskupice
Działka na sprzedaż
171 zł/m²
240 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBiskupice
Działka na sprzedaż
219 zł/m²
175 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBiskupice
Działka na sprzedaż
100 zł/m²
420 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBiskupice
Działka na sprzedaż
97 zł/m²
1 490 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Biskupice
O
301 zł/m²
205 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Biskupice
O
287 zł/m²
760 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Biskupice
Dzialka,na
219 zł/m²
175 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBiskupice
Działka na sprzedaż
168 zł/m²
200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBiskupice
Działka na sprzedaż
97 zł/m²
1 490 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Biskupice
Działka na sprzedaż
97 zł/m²
1 490 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBiskupice
Działka na sprzedaż
219 zł/m²
175 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBiskupice
Ob
219 zł/m²
175 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBiskupice
Działka na sprzedaż
120 zł/m²
650 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBiskupice
Działka na sprzedaż
120 zł/m²
650 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBiskupice
Ob
120 zł/m²
650 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBiskupice
Działka na sprzedaż
125 zł/m²
150 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Biskupice
Dzialka,pusta
125 zł/m²
150 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Biskupice O | 193 zł/m² | 380 000 zł | 1972 m² | Adresowo | 18 dni | Szczegóły |
Biskupice Działka na sprzedaż | 1929 zł/m² | 380 000 zł | 197 m² | Otodom | 20 dni | Szczegóły | |
Biskupice Działka na sprzedaż | 171 zł/m² | 240 000 zł | 1401 m² | KRN | 36 dni | Szczegóły | |
Biskupice Działka na sprzedaż | 219 zł/m² | 175 000 zł | 800 m² | Otodom | 38 dni | Szczegóły | |
Biskupice Działka na sprzedaż | 100 zł/m² | 420 000 zł | 4200 m² | Otodom+1 | 56 dni | Szczegóły | |
Biskupice Działka na sprzedaż | 97 zł/m² | 1 490 000 zł | 15 300 m² | Morizon+3 | 54 dni | Szczegóły | |
![]() | Biskupice O | 301 zł/m² | 205 000 zł | 680 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Biskupice O | 287 zł/m² | 760 000 zł | 2652 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Biskupice Dzialka,na | 219 zł/m² | 175 000 zł | 800 m² | Nieruchomości-online | 53 dni | Szczegóły |
Biskupice Działka na sprzedaż | 168 zł/m² | 200 000 zł | 1187 m² | KRN | 135 dni | Szczegóły | |
Biskupice Działka na sprzedaż | 97 zł/m² | 1 490 000 zł | 15 300 m² | KRN | 257 dni | Szczegóły | |
![]() | Biskupice Działka na sprzedaż | 97 zł/m² | 1 490 000 zł | 15 300 m² | Domiporta | 259 dni | Szczegóły |
Biskupice Działka na sprzedaż | 219 zł/m² | 175 000 zł | 800 m² | Morizon | 363 dni | Szczegóły | |
Biskupice Ob | 219 zł/m² | 175 000 zł | 800 m² | Gratka | 363 dni | Szczegóły | |
Biskupice Działka na sprzedaż | 120 zł/m² | 650 000 zł | 5400 m² | KRN | 549 dni | Szczegóły | |
Biskupice Działka na sprzedaż | 120 zł/m² | 650 000 zł | 5400 m² | Morizon | 550 dni | Szczegóły | |
Biskupice Ob | 120 zł/m² | 650 000 zł | 5400 m² | Gratka | 550 dni | Szczegóły | |
Biskupice Działka na sprzedaż | 125 zł/m² | 150 000 zł | 1200 m² | KRN | 675 dni | Szczegóły | |
![]() | Biskupice Dzialka,pusta | 125 zł/m² | 150 000 zł | 1200 m² | Nieruchomości-online | 53 dni | Szczegóły |