17 działek na sprzedaż – Kołbiel (gm. Kołbiel). Średnia cena ofertowa 100 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 6 portali: Otodom (5), Adresowo (4), Morizon (4), Nieruchomości-online (2), Sprzedajemy (1), Szybko (1). 77% to działki budowlane, średnia powierzchnia 6378 m².
Powiązany poradnik
Co wpisać do umowy przedwstępnej, jak zabezpieczyć warunki i zadatek.

KOŁBIEL
Kołbiel+Sępochów
199 zł/m²
199 999 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKOŁBIEL
Dzialki lesno rekreacyjne 50km od
6 zł/m²
50 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKOŁBIEL
Działka na sprzedaż
321 zł/m²
179 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKOŁBIEL
Działka na sprzedaż
242 zł/m²
250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKOŁBIEL
Działka na sprzedaż
213 zł/m²
357 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKOŁBIEL
Działka na sprzedaż
4 zł/m²
36 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKOŁBIEL
O
87 zł/m²
3 330 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKOŁBIEL
Działka na sprzedaż
321 zł/m²
179 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKOŁBIEL
Działka na sprzedaż
106 zł/m²
350 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKOŁBIEL
Działka na sprzedaż
321 zł/m²
179 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KOŁBIEL
O
18 zł/m²
90 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KOŁBIEL
O
49 zł/m²
993 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KOŁBIEL
O
37 zł/m²
99 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKOŁBIEL
Działka na sprzedaż
89 zł/m²
89 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KOŁBIEL
Dzialka,rolna,przy lesie
37 zł/m²
179 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKOŁBIEL
Działka na sprzedaż
37 zł/m²
179 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | KOŁBIEL Kołbiel+Sępochów | 199 zł/m² | 199 999 zł | 1004 m² | Szybko | 52 dni | Szczegóły |
KOŁBIEL Dzialki lesno rekreacyjne 50km od | 6 zł/m² | 50 000 zł | 9000 m² | Sprzedajemy | 59 dni | Szczegóły | |
KOŁBIEL Działka na sprzedaż | 321 zł/m² | 179 900 zł | 560 m² | Otodom | 54 dni | Szczegóły | |
KOŁBIEL Działka na sprzedaż | 242 zł/m² | 250 000 zł | 1033 m² | Morizon+3 | 60 dni | Szczegóły | |
KOŁBIEL Działka na sprzedaż | 213 zł/m² | 357 000 zł | 1674 m² | Morizon+3 | 60 dni | Szczegóły | |
KOŁBIEL Działka na sprzedaż | 4 zł/m² | 36 000 zł | 10 250 m² | Morizon+3 | 60 dni | Szczegóły | |
Ad | KOŁBIEL O | 87 zł/m² | 3 330 000 zł | 38 300 m² | Adresowo | 60 dni | Szczegóły |
KOŁBIEL Działka na sprzedaż | 321 zł/m² | 179 900 zł | 560 m² | Otodom | 68 dni | Szczegóły | |
KOŁBIEL Działka na sprzedaż | 106 zł/m² | 350 000 zł | 3294 m² | Otodom | 74 dni | Szczegóły | |
KOŁBIEL Działka na sprzedaż | 321 zł/m² | 179 900 zł | 560 m² | Morizon+3 | 60 dni | Szczegóły | |
![]() | KOŁBIEL O | 18 zł/m² | 90 000 zł | 5058 m² | Adresowo | 51 dni | Szczegóły |
![]() | KOŁBIEL O | 49 zł/m² | 993 000 zł | 20 300 m² | Adresowo | 51 dni | Szczegóły |
![]() | KOŁBIEL O | 37 zł/m² | 99 000 zł | 2697 m² | Adresowo | 51 dni | Szczegóły |
KOŁBIEL Działka na sprzedaż | 89 zł/m² | 89 000 zł | 1003 m² | Otodom | 248 dni | Szczegóły | |
![]() | KOŁBIEL Dzialka,budowlana,przy lesie | 80 zł/m² | 272 000 zł | 3400 m² | Nieruchomości-online+3 | 59 dni | Szczegóły |
![]() | KOŁBIEL Dzialka,rolna,przy lesie | 37 zł/m² | 179 000 zł | 4868 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |
KOŁBIEL Działka na sprzedaż | 37 zł/m² | 179 000 zł | 4868 m² | Otodom | 697 dni | Szczegóły |