12 działek na sprzedaż – Radzanowo (gm. Radzanowo). Średnia cena ofertowa 74 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 4 portali: Adresowo (6), Sprzedajemy (4), Nieruchomości-online (1), Otodom (1). 58% to działki budowlane, średnia powierzchnia 4719 m².
Powiązany poradnik
Taksa, wypisy, wpisy sądowe i opłaty, które trzeba doliczyć do ceny działki.
RADZANOWO
Działka na sprzedaż
21 zł/m²
46 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRADZANOWO
Działka na sprzedaż
6 zł/m²
57 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRADZANOWO
Działka na sprzedaż
29 zł/m²
23 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
RADZANOWO
O
109 zł/m²
120 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRADZANOWO
Działka na sprzedaż
85 zł/m²
8500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
RADZANOWO
O
86 zł/m²
160 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
RADZANOWO
O
88 zł/m²
189 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
RADZANOWO
O
85 zł/m²
91 205 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
RADZANOWO
O
90 zł/m²
97 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRADZANOWO
3 3 ha radzanowo k plocka teren
9 zł/m²
300 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
RADZANOWO
O
84 zł/m²
119 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
RADZANOWO Działka na sprzedaż | 21 zł/m² | 46 000 zł | 2168 m² | Sprzedajemy | 58 dni | Szczegóły | |
RADZANOWO Działka na sprzedaż | 6 zł/m² | 57 000 zł | 10 000 m² | Sprzedajemy | 58 dni | Szczegóły | |
RADZANOWO Działka na sprzedaż | 29 zł/m² | 23 000 zł | 805 m² | Sprzedajemy | 58 dni | Szczegóły | |
![]() | RADZANOWO O | 109 zł/m² | 120 000 zł | 1100 m² | Adresowo+1 | 59 dni | Szczegóły |
RADZANOWO Działka na sprzedaż | 85 zł/m² | 8500 zł | 100 m² | Otodom | 68 dni | Szczegóły | |
![]() | RADZANOWO O | 86 zł/m² | 160 000 zł | 1868 m² | Adresowo | 50 dni | Szczegóły |
![]() | RADZANOWO O | 88 zł/m² | 189 000 zł | 2154 m² | Adresowo | 50 dni | Szczegóły |
![]() | RADZANOWO O | 85 zł/m² | 91 205 zł | 1073 m² | Adresowo | 50 dni | Szczegóły |
![]() | RADZANOWO O | 90 zł/m² | 97 000 zł | 1073 m² | Adresowo | 50 dni | Szczegóły |
RADZANOWO 3 3 ha radzanowo k plocka teren | 9 zł/m² | 300 000 zł | 33 000 m² | Sprzedajemy | 58 dni | Szczegóły | |
![]() | RADZANOWO O | 84 zł/m² | 119 000 zł | 1422 m² | Adresowo | 58 dni | Szczegóły |
![]() | RADZANOWO Dzialka,na | 74 zł/m² | 139 000 zł | 1868 m² | Nieruchomości-online+2 | 58 dni | Szczegóły |