55 działek na sprzedaż – Rzeszów-Słocina (gm. Rzeszów). Średnia cena ofertowa 356 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 7 portali: Nieruchomości-online (21), Domiporta (8), Otodom (7), Adresowo (6), Morizon (6), Gratka (5), Sprzedajemy (2). 84% to działki budowlane, średnia powierzchnia 2521 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Rzeszów | Powiat Rzeszów |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 232 zł/m² | 258 zł/m² | 258 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Rzeszów

RZESZÓW-SŁOCINA
Dzialke rzeszow sw walentego 851m2
247 zł/m²
210 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRZESZÓW-SŁOCINA
Ob
335 zł/m²
549 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRZESZÓW-SŁOCINA
Działka na sprzedaż
488 zł/m²
390 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRZESZÓW-SŁOCINA
Działka na sprzedaż
400 zł/m²
451 200 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRZESZÓW-SŁOCINA
Dzialka 8arow
634 zł/m²
499 999 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRZESZÓW-SŁOCINA
Ob
488 zł/m²
390 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRZESZÓW-SŁOCINA
Ob
400 zł/m²
451 200 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
RZESZÓW-SŁOCINA
Dzialke rzeszow gorna
400 zł/m²
472 800 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRZESZÓW-SŁOCINA
Dzialka,budowlana,pusta
140 zł/m²
420 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRZESZÓW-SŁOCINA
Działka na sprzedaż
398 zł/m²
450 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRZESZÓW-SŁOCINA
Działka na sprzedaż
325 zł/m²
526 400 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
RZESZÓW-SŁOCINA
Dzialka,budowlana,przy lesie
370 zł/m²
439 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRZESZÓW-SŁOCINA
Działka na sprzedaż
370 zł/m²
439 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRZESZÓW-SŁOCINA
Ob
320 zł/m²
292 800 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRZESZÓW-SŁOCINA
Działka na sprzedaż
265 zł/m²
547 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRZESZÓW-SŁOCINA
Działka na sprzedaż
299 zł/m²
344 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
RZESZÓW-SŁOCINA
O
270 zł/m²
747 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
RZESZÓW-SŁOCINA
O
336 zł/m²
399 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
RZESZÓW-SŁOCINA
O
599 zł/m²
449 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
RZESZÓW-SŁOCINA
O
107 zł/m²
1 100 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | RZESZÓW-SŁOCINA Dzialke rzeszow sw walentego 851m2 | 247 zł/m² | 210 000 zł | 851 m² | Domiporta | 31 dni | Szczegóły |
RZESZÓW-SŁOCINA Ob | 335 zł/m² | 549 000 zł | 1639 m² | Gratka+1 | 31 dni | Szczegóły | |
RZESZÓW-SŁOCINA Działka na sprzedaż | 488 zł/m² | 390 000 zł | 800 m² | Morizon | 48 dni | Szczegóły | |
RZESZÓW-SŁOCINA Działka na sprzedaż | 400 zł/m² | 451 200 zł | 1128 m² | Morizon | 48 dni | Szczegóły | |
RZESZÓW-SŁOCINA Dzialka 8arow | 634 zł/m² | 499 999 zł | 789 m² | Sprzedajemy | 57 dni | Szczegóły | |
RZESZÓW-SŁOCINA Ob | 488 zł/m² | 390 000 zł | 800 m² | Gratka | 52 dni | Szczegóły | |
RZESZÓW-SŁOCINA Ob | 400 zł/m² | 451 200 zł | 1128 m² | Gratka | 52 dni | Szczegóły | |
![]() | RZESZÓW-SŁOCINA Dzialke rzeszow gorna | 400 zł/m² | 472 800 zł | 1182 m² | Domiporta | 57 dni | Szczegóły |
Ni | RZESZÓW-SŁOCINA Dzialka,budowlana,pusta | 140 zł/m² | 420 000 zł | 3000 m² | Nieruchomości-online | 57 dni | Szczegóły |
RZESZÓW-SŁOCINA Działka na sprzedaż | 398 zł/m² | 450 000 zł | 1130 m² | Morizon+4 | 58 dni | Szczegóły | |
RZESZÓW-SŁOCINA Działka na sprzedaż | 325 zł/m² | 526 400 zł | 1622 m² | Otodom+1 | 70 dni | Szczegóły | |
![]() | RZESZÓW-SŁOCINA Dzialka,budowlana,przy lesie | 370 zł/m² | 439 000 zł | 1186 m² | Nieruchomości-online+1 | 57 dni | Szczegóły |
RZESZÓW-SŁOCINA Działka na sprzedaż | 370 zł/m² | 439 000 zł | 1186 m² | Otodom | 73 dni | Szczegóły | |
RZESZÓW-SŁOCINA Ob | 320 zł/m² | 292 800 zł | 915 m² | Gratka+3 | 57 dni | Szczegóły | |
RZESZÓW-SŁOCINA Działka na sprzedaż | 265 zł/m² | 547 000 zł | 2065 m² | Morizon+3 | 57 dni | Szczegóły | |
RZESZÓW-SŁOCINA Działka na sprzedaż | 299 zł/m² | 344 000 zł | 1149 m² | Morizon+3 | 57 dni | Szczegóły | |
![]() | RZESZÓW-SŁOCINA O | 270 zł/m² | 747 900 zł | 2770 m² | Adresowo | 48 dni | Szczegóły |
![]() | RZESZÓW-SŁOCINA O | 336 zł/m² | 399 000 zł | 1186 m² | Adresowo | 48 dni | Szczegóły |
![]() | RZESZÓW-SŁOCINA O | 599 zł/m² | 449 000 zł | 750 m² | Adresowo | 48 dni | Szczegóły |
![]() | RZESZÓW-SŁOCINA O | 107 zł/m² | 1 100 000 zł | 10 300 m² | Adresowo | 48 dni | Szczegóły |