105 działek na sprzedaż – Chmielnik (gm. Chmielnik). Średnia cena ofertowa 125 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 9 portali: Nieruchomości-online (35), Otodom (22), Gratka (14), Domiporta (13), Morizon (13), Adresowo (5), KRN (1), Sprzedajemy (1), Szybko (1). 77% to działki budowlane, średnia powierzchnia 4349 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Chmielnik | Powiat rzeszowski |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 64 zł/m² | 86 zł/m² | 181 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Chmielnik

CHMIELNIK
Działka na sprzedaż
109 zł/m²
425 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCHMIELNIK
Działka na sprzedaż
177 zł/m²
159 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCHMIELNIK
Działka na sprzedaż
190 zł/m²
418 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCHMIELNIK
Działka na sprzedaż
145 zł/m²
160 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCHMIELNIK
Ob
140 zł/m²
306 320 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
CHMIELNIK
Dzialka,pusta
165 zł/m²
225 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCHMIELNIK
Działka na sprzedaż
165 zł/m²
225 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
CHMIELNIK
Działka na sprzedaż
165 zł/m²
225 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
CHMIELNIK
Działka na sprzedaż
12 zł/m²
48 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
CHMIELNIK
O
23 214 zł/m²
650 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCHMIELNIK
Działka na sprzedaż
85 zł/m²
199 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCHMIELNIK
Działka na sprzedaż
230 zł/m²
650 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
CHMIELNIK
Dzialka,przy lesie
190 zł/m²
418 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCHMIELNIK
Działka na sprzedaż
190 zł/m²
418 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
CHMIELNIK
O
66 zł/m²
349 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
CHMIELNIK
O
43 zł/m²
190 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCHMIELNIK
Działka na sprzedaż
180 zł/m²
234 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCHMIELNIK
Działka na sprzedaż
180 zł/m²
234 180 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCHMIELNIK
Ob
180 zł/m²
234 180 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | CHMIELNIK Działka na sprzedaż | 109 zł/m² | 425 000 zł | 3900 m² | Domiporta | 23 dni | Szczegóły |
CHMIELNIK Działka na sprzedaż | 177 zł/m² | 159 000 zł | 900 m² | Otodom | 23 dni | Szczegóły | |
CHMIELNIK Działka na sprzedaż | 190 zł/m² | 418 000 zł | 2200 m² | Otodom | 41 dni | Szczegóły | |
CHMIELNIK Działka na sprzedaż | 145 zł/m² | 160 000 zł | 1104 m² | Otodom+1 | 43 dni | Szczegóły | |
![]() | CHMIELNIK Dzialka,przy lesie | 92 zł/m² | 220 000 zł | 2400 m² | Nieruchomości-online+4 | 48 dni | Szczegóły |
CHMIELNIK Ob | 140 zł/m² | 306 320 zł | 2188 m² | Gratka+5 | 54 dni | Szczegóły | |
![]() | CHMIELNIK Dzialka,pusta | 165 zł/m² | 225 000 zł | 1362 m² | Nieruchomości-online | 55 dni | Szczegóły |
CHMIELNIK Działka na sprzedaż | 165 zł/m² | 225 000 zł | 1362 m² | Otodom | 55 dni | Szczegóły | |
![]() | CHMIELNIK Działka na sprzedaż | 165 zł/m² | 225 000 zł | 1362 m² | Domiporta | 56 dni | Szczegóły |
![]() | CHMIELNIK Działka na sprzedaż | 12 zł/m² | 48 000 zł | 4100 m² | Domiporta | 57 dni | Szczegóły |
![]() | CHMIELNIK O | 23 214 zł/m² | 650 000 zł | 28 m² | Adresowo | 58 dni | Szczegóły |
Sz | CHMIELNIK Działka na sprzedaż | 85 zł/m² | 199 000 zł | 2346 m² | Szybko | 57 dni | Szczegóły |
CHMIELNIK Działka na sprzedaż | 230 zł/m² | 650 000 zł | 2832 m² | Otodom | 70 dni | Szczegóły | |
![]() | CHMIELNIK Dzialka,przy lesie | 190 zł/m² | 418 000 zł | 2200 m² | Nieruchomości-online | 57 dni | Szczegóły |
CHMIELNIK Działka na sprzedaż | 190 zł/m² | 418 000 zł | 2200 m² | Otodom | 71 dni | Szczegóły | |
![]() | CHMIELNIK O | 66 zł/m² | 349 000 zł | 5300 m² | Adresowo | 48 dni | Szczegóły |
![]() | CHMIELNIK O | 43 zł/m² | 190 000 zł | 4400 m² | Adresowo | 48 dni | Szczegóły |
CHMIELNIK Działka na sprzedaż | 180 zł/m² | 234 000 zł | 1300 m² | Sprzedajemy | 57 dni | Szczegóły | |
CHMIELNIK Działka na sprzedaż | 180 zł/m² | 234 180 zł | 1301 m² | Morizon | 77 dni | Szczegóły | |
CHMIELNIK Ob | 180 zł/m² | 234 180 zł | 1301 m² | Gratka | 177 dni | Szczegóły |