24 działek na sprzedaż – Parchowo (gm. Parchowo). Średnia cena ofertowa 165 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 6 portali: Nieruchomości-online (8), Domiporta (5), Otodom (5), Adresowo (2), OLX (2), Sprzedajemy (2). 92% to działki budowlane, średnia powierzchnia 5507 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Parchowo | Powiat bytowski |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 61 zł/m² | 300 zł/m² | 82 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Parchowo
Parchowo
Parchowo piekna dzialka cicha
140 zł/m²
200 480 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyParchowo
Działka na sprzedaż
620 zł/m²
6200 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Parchowo
O
75 zł/m²
135 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Parchowo
O
215 zł/m²
265 740 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Parchowo
Działka na sprzedaż
36 zł/m²
220 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyParchowo
Dzialka parchowski mlyn
216 zł/m²
216 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Parchowo
Dzialka,na
126 zł/m²
119 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyParchowo
Działka na sprzedaż
348 zł/m²
556 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Parchowo
Dzialka,budowlana,nad
300 zł/m²
330 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Parchowo
Dzialka,na
493 zł/m²
600 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Parchowo
Dzialka,na
9 zł/m²
420 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Parchowo
Działka na sprzedaż
9 zł/m²
420 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyParchowo
Działka na sprzedaż
115 zł/m²
115 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyParchowo
Działka na sprzedaż
115 zł/m²
115 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Parchowo
Dzialke parchowo parchowski mlyn parchowski mlyn
335 zł/m²
380 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyParchowo
Działka na sprzedaż
186 zł/m²
278 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyParchowo
Działka na sprzedaż
64 zł/m²
299 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Parchowo
Dzialka,przy lesie
70 zł/m²
167 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Parchowo
Dzialka,przy lesie
80 zł/m²
158 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Parchowo Parchowo piekna dzialka cicha | 140 zł/m² | 200 480 zł | 1432 m² | Sprzedajemy | 47 dni | Szczegóły | |
Parchowo Działka na sprzedaż | 620 zł/m² | 6200 zł | 10 m² | OLX | 55 dni | Szczegóły | |
![]() | Parchowo O | 75 zł/m² | 135 000 zł | 1800 m² | Adresowo | 39 dni | Szczegóły |
![]() | Parchowo O | 215 zł/m² | 265 740 zł | 1236 m² | Adresowo | 39 dni | Szczegóły |
![]() | Parchowo Działka na sprzedaż | 36 zł/m² | 220 000 zł | 6100 m² | Domiporta+1 | 48 dni | Szczegóły |
Parchowo Dzialka parchowski mlyn | 216 zł/m² | 216 000 zł | 1001 m² | Sprzedajemy | 47 dni | Szczegóły | |
![]() | Parchowo Dzialka,na | 126 zł/m² | 119 000 zł | 942 m² | Nieruchomości-online+5 | 47 dni | Szczegóły |
Parchowo Działka na sprzedaż | 348 zł/m² | 556 000 zł | 1600 m² | Otodom | 127 dni | Szczegóły | |
![]() | Parchowo Dzialka,budowlana,nad | 300 zł/m² | 330 000 zł | 1100 m² | Nieruchomości-online | 47 dni | Szczegóły |
![]() | Parchowo Dzialka,na | 493 zł/m² | 600 000 zł | 1218 m² | Nieruchomości-online+1 | 47 dni | Szczegóły |
![]() | Parchowo Dzialka,na | 9 zł/m² | 420 000 zł | 47 700 m² | Nieruchomości-online | 47 dni | Szczegóły |
![]() | Parchowo Działka na sprzedaż | 9 zł/m² | 420 000 zł | 47 700 m² | Domiporta+3 | 47 dni | Szczegóły |
Ot | Parchowo Działka na sprzedaż | 115 zł/m² | 115 000 zł | 1000 m² | Otodom | 47 dni | Szczegóły |
Parchowo Działka na sprzedaż | 115 zł/m² | 115 000 zł | 1000 m² | Otodom | 48 dni | Szczegóły | |
![]() | Parchowo Dzialke parchowo parchowski mlyn parchowski mlyn | 335 zł/m² | 380 000 zł | 1134 m² | Domiporta+1 | 48 dni | Szczegóły |
Ot | Parchowo Działka na sprzedaż | 186 zł/m² | 278 000 zł | 1498 m² | Otodom+1 | 47 dni | Szczegóły |
![]() | Parchowo Dzialka,na | 2361 zł/m² | 569 000 zł | 241 m² | Nieruchomości-online+2 | 47 dni | Szczegóły |
OL | Parchowo Działka na sprzedaż | 64 zł/m² | 299 000 zł | 4650 m² | OLX+1 | 48 dni | Szczegóły |
![]() | Parchowo Dzialka,przy lesie | 70 zł/m² | 167 000 zł | 2385 m² | Nieruchomości-online+1 | 47 dni | Szczegóły |
![]() | Parchowo Dzialka,przy lesie | 80 zł/m² | 158 000 zł | 1976 m² | Nieruchomości-online+1 | 47 dni | Szczegóły |