35 działek na sprzedaż – Trąbki Wielkie (gm. Trąbki Wielkie). Średnia cena ofertowa 177 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 8 portali: Otodom (12), Gratka (6), Nieruchomości-online (5), Morizon (4), Adresowo (3), Domiporta (2), OLX (2), KRN (1). 89% to działki budowlane, średnia powierzchnia 10 486 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Trąbki Wielkie | Powiat gdański |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 292 zł/m² | 128 zł/m² | 162 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Trąbki Wielkie
Trąbki Wielkie
Ob
1071 zł/m²
560 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyTrąbki Wielkie
Działka na sprzedaż
149 zł/m²
290 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Trąbki Wielkie
O
296 zł/m²
900 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyTrąbki Wielkie
Działka na sprzedaż
193 zł/m²
199 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Trąbki Wielkie
Dzialka,na
167 zł/m²
249 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyTrąbki Wielkie
Działka na sprzedaż
167 zł/m²
249 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyTrąbki Wielkie
Działka na sprzedaż
296 zł/m²
900 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Trąbki Wielkie
Działka na sprzedaż
313 zł/m²
319 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Trąbki Wielkie
O
371 zł/m²
380 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Trąbki Wielkie
O
165 zł/m²
1 652 310 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyTrąbki Wielkie
Działka na sprzedaż
145 zł/m²
349 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Trąbki Wielkie
Dzialka,przy lesie
200 zł/m²
335 600 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyTrąbki Wielkie
Działka na sprzedaż
155 zł/m²
249 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyTrąbki Wielkie
Działka na sprzedaż
155 zł/m²
249 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyTrąbki Wielkie
Działka na sprzedaż
501 zł/m²
545 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyTrąbki Wielkie
Działka na sprzedaż
250 zł/m²
1 040 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyTrąbki Wielkie
Działka na sprzedaż
200 zł/m²
13 238 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyTrąbki Wielkie
Działka na sprzedaż
250 zł/m²
1 040 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyTrąbki Wielkie
Działka na sprzedaż
200 zł/m²
13 238 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Trąbki Wielkie Ob | 1071 zł/m² | 560 000 zł | 523 m² | Gratka+1 | 34 dni | Szczegóły | |
Trąbki Wielkie Działka na sprzedaż | 149 zł/m² | 290 000 zł | 1949 m² | Otodom | 38 dni | Szczegóły | |
![]() | Trąbki Wielkie O | 296 zł/m² | 900 000 zł | 3040 m² | Adresowo+1 | 55 dni | Szczegóły |
Trąbki Wielkie Działka na sprzedaż | 193 zł/m² | 199 000 zł | 1029 m² | Otodom | 58 dni | Szczegóły | |
![]() | Trąbki Wielkie Dzialka,na | 167 zł/m² | 249 000 zł | 1492 m² | Nieruchomości-online | 54 dni | Szczegóły |
Ot | Trąbki Wielkie Działka na sprzedaż | 167 zł/m² | 249 000 zł | 1492 m² | Otodom | 54 dni | Szczegóły |
Ot | Trąbki Wielkie Działka na sprzedaż | 296 zł/m² | 900 000 zł | 3040 m² | Otodom | 54 dni | Szczegóły |
![]() | Trąbki Wielkie Działka na sprzedaż | 313 zł/m² | 319 000 zł | 1018 m² | Domiporta+3 | 54 dni | Szczegóły |
![]() | Trąbki Wielkie O | 371 zł/m² | 380 000 zł | 1023 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Trąbki Wielkie O | 165 zł/m² | 1 652 310 zł | 10 000 m² | Adresowo | 54 dni | Szczegóły |
Ot | Trąbki Wielkie Działka na sprzedaż | 145 zł/m² | 349 000 zł | 2415 m² | Otodom | 54 dni | Szczegóły |
![]() | Trąbki Wielkie Dzialka,przy lesie | 200 zł/m² | 335 600 zł | 1678 m² | Nieruchomości-online | 54 dni | Szczegóły |
Trąbki Wielkie Działka na sprzedaż | 155 zł/m² | 249 000 zł | 1604 m² | OLX | 164 dni | Szczegóły | |
OL | Trąbki Wielkie Działka na sprzedaż | 155 zł/m² | 249 000 zł | 1604 m² | OLX | 55 dni | Szczegóły |
Trąbki Wielkie Działka na sprzedaż | 220 zł/m² | 346 720 zł | 1576 m² | Otodom+2 | 177 dni | Szczegóły | |
Ot | Trąbki Wielkie Działka na sprzedaż | 501 zł/m² | 545 000 zł | 1088 m² | Otodom | 54 dni | Szczegóły |
Trąbki Wielkie Działka na sprzedaż | 250 zł/m² | 1 040 000 zł | 4160 m² | Otodom | 321 dni | Szczegóły | |
Trąbki Wielkie Działka na sprzedaż | 200 zł/m² | 13 238 000 zł | 66 190 m² | Otodom | 321 dni | Szczegóły | |
Trąbki Wielkie Działka na sprzedaż | 250 zł/m² | 1 040 000 zł | 4160 m² | Morizon | 321 dni | Szczegóły | |
Trąbki Wielkie Działka na sprzedaż | 200 zł/m² | 13 238 000 zł | 66 190 m² | Morizon | 321 dni | Szczegóły |