23 działek na sprzedaż – Oksywie (gm. Gdynia). Średnia cena ofertowa 542 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 7 portali: Adresowo (6), OLX (6), KRN (3), Nieruchomości-online (3), Domiporta (2), Szybko (2), Gratka (1). 57% to działki budowlane, średnia powierzchnia 549 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Gdynia | Powiat Gdynia |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 507 zł/m² | 489 zł/m² | 489 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Gdynia

OKSYWIE
O
163 zł/m²
49 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OKSYWIE
O
209 677 zł/m²
65 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOKSYWIE
Działka na sprzedaż
130 zł/m²
39 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOKSYWIE
Działka na sprzedaż
147 zł/m²
48 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OKSYWIE
O
123 zł/m²
37 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOKSYWIE
Działka na sprzedaż
123 zł/m²
37 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOKSYWIE
Działka na sprzedaż
140 zł/m²
42 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOKSYWIE
Działka na sprzedaż
183 zł/m²
55 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOKSYWIE
Gdynia+Oksywie
1039 zł/m²
750 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOKSYWIE
Gdynia+Oksywie
880 zł/m²
839 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OKSYWIE
O
83 zł/m²
25 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OKSYWIE
O
183 zł/m²
55 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OKSYWIE
O
600 zł/m²
240 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOKSYWIE
Ob
586 zł/m²
530 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OKSYWIE
Dzialke gdynia oksywie bl ks kmdr ppor wladyslawa...
1039 zł/m²
750 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOKSYWIE
Działka na sprzedaż
97 zł/m²
35 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OKSYWIE
Dzialka,na
1718 zł/m²
1 290 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOKSYWIE
Działka na sprzedaż
1718 zł/m²
1 290 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOKSYWIE
Działka na sprzedaż
1713 zł/m²
1 290 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | OKSYWIE O | 163 zł/m² | 49 000 zł | 300 m² | Adresowo | 24 dni | Szczegóły |
![]() | OKSYWIE O | 209 677 zł/m² | 65 000 zł | 0 m² | Adresowo | 24 dni | Szczegóły |
OKSYWIE Działka na sprzedaż | 130 zł/m² | 39 000 zł | 300 m² | OLX | 51 dni | Szczegóły | |
OKSYWIE Działka na sprzedaż | 147 zł/m² | 48 500 zł | 330 m² | OLX | 53 dni | Szczegóły | |
![]() | OKSYWIE O | 123 zł/m² | 37 000 zł | 300 m² | Adresowo | 56 dni | Szczegóły |
OKSYWIE Działka na sprzedaż | 123 zł/m² | 37 000 zł | 300 m² | OLX | 56 dni | Szczegóły | |
OKSYWIE Działka na sprzedaż | 140 zł/m² | 42 000 zł | 300 m² | OLX | 58 dni | Szczegóły | |
OL | OKSYWIE Działka na sprzedaż | 183 zł/m² | 55 000 zł | 300 m² | OLX | 56 dni | Szczegóły |
Sz | OKSYWIE Gdynia+Oksywie | 1039 zł/m² | 750 000 zł | 722 m² | Szybko+4 | 55 dni | Szczegóły |
Sz | OKSYWIE Gdynia+Oksywie | 880 zł/m² | 839 500 zł | 954 m² | Szybko+2 | 55 dni | Szczegóły |
![]() | OKSYWIE O | 83 zł/m² | 25 000 zł | 300 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
![]() | OKSYWIE O | 183 zł/m² | 55 000 zł | 300 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
![]() | OKSYWIE O | 600 zł/m² | 240 000 zł | 400 m² | Adresowo | 46 dni | Szczegóły |
OKSYWIE Ob | 586 zł/m² | 530 000 zł | 904 m² | Gratka+4 | 56 dni | Szczegóły | |
![]() | OKSYWIE Dzialka,na | 1039 zł/m² | 750 000 zł | 722 m² | Nieruchomości-online+3 | 55 dni | Szczegóły |
![]() | OKSYWIE Dzialke gdynia oksywie bl ks kmdr ppor wladyslawa... | 1039 zł/m² | 750 000 zł | 722 m² | Domiporta | 165 dni | Szczegóły |
OKSYWIE Działka na sprzedaż | 97 zł/m² | 35 000 zł | 360 m² | OLX | 281 dni | Szczegóły | |
![]() | OKSYWIE Dzialka,na | 1718 zł/m² | 1 290 000 zł | 751 m² | Nieruchomości-online+1 | 55 dni | Szczegóły |
OKSYWIE Działka na sprzedaż | 1718 zł/m² | 1 290 000 zł | 751 m² | KRN | 284 dni | Szczegóły | |
OKSYWIE Działka na sprzedaż | 1713 zł/m² | 1 290 000 zł | 753 m² | KRN | 284 dni | Szczegóły |