29 działek na sprzedaż – Stara Kiszewa (gm. Stara Kiszewa). Średnia cena ofertowa 91 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 8 portali: Domiporta (8), Otodom (6), Adresowo (5), Nieruchomości-online (5), Gratka (2), Morizon (1), Sprzedajemy (1), Szybko (1). 83% to działki budowlane, średnia powierzchnia 13 099 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Stara Kiszewa | Powiat kościerski |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 52 zł/m² | 46 zł/m² | 70 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Stara Kiszewa
Stara Kiszewa
Działka na sprzedaż
321 zł/m²
449 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStara Kiszewa
Działka na sprzedaż
59 zł/m²
119 999 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stara Kiszewa
Dzialke stara
132 zł/m²
150 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stara Kiszewa
Dzialke stara
98 zł/m²
115 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStara Kiszewa
Działka na sprzedaż
90 zł/m²
99 999 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStara Kiszewa
Stara+Kiszewa
148 zł/m²
105 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stara Kiszewa
O
90 zł/m²
110 700 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stara Kiszewa
O
6 zł/m²
830 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stara Kiszewa
O
145 zł/m²
109 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stara Kiszewa
O
99 zł/m²
210 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stara Kiszewa
O
120 zł/m²
460 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stara Kiszewa
Dzialka,na
95 zł/m²
143 925 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stara Kiszewa
Dzialka,na
23 zł/m²
210 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stara Kiszewa
Dzialke stara
115 zł/m²
135 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stara Kiszewa
Dzialke stara
85 zł/m²
115 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStara Kiszewa
Ob
81 zł/m²
82 700 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stara Kiszewa
Dzialka,budowlana,przy lesie
150 zł/m²
105 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStara Kiszewa
Działka na sprzedaż
150 zł/m²
105 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stara Kiszewa Działka na sprzedaż | 321 zł/m² | 449 000 zł | 1400 m² | Otodom | 32 dni | Szczegóły | |
Stara Kiszewa Działka na sprzedaż | 59 zł/m² | 119 999 zł | 2025 m² | Otodom | 48 dni | Szczegóły | |
![]() | Stara Kiszewa Dzialke stara | 132 zł/m² | 150 000 zł | 1139 m² | Domiporta | 56 dni | Szczegóły |
![]() | Stara Kiszewa Dzialke stara | 98 zł/m² | 115 000 zł | 1178 m² | Domiporta | 56 dni | Szczegóły |
Stara Kiszewa Dzialka stara | – | 142 205 zł | – | Sprzedajemy+4 | 57 dni | Szczegóły | |
Ot | Stara Kiszewa Działka na sprzedaż | 90 zł/m² | 99 999 zł | 1113 m² | Otodom | 57 dni | Szczegóły |
Sz | Stara Kiszewa Stara+Kiszewa | 148 zł/m² | 105 000 zł | 710 m² | Szybko+6 | 58 dni | Szczegóły |
![]() | Stara Kiszewa O | 90 zł/m² | 110 700 zł | 1230 m² | Adresowo | 49 dni | Szczegóły |
![]() | Stara Kiszewa O | 6 zł/m² | 830 000 zł | 138 000 m² | Adresowo | 49 dni | Szczegóły |
![]() | Stara Kiszewa O | 145 zł/m² | 109 000 zł | 753 m² | Adresowo | 49 dni | Szczegóły |
![]() | Stara Kiszewa O | 99 zł/m² | 210 000 zł | 2115 m² | Adresowo | 49 dni | Szczegóły |
![]() | Stara Kiszewa O | 120 zł/m² | 460 000 zł | 3840 m² | Adresowo | 49 dni | Szczegóły |
![]() | Stara Kiszewa Dzialka,na | 95 zł/m² | 143 925 zł | 1515 m² | Nieruchomości-online | 57 dni | Szczegóły |
![]() | Stara Kiszewa Dzialka,na | 23 zł/m² | 210 000 zł | 8946 m² | Nieruchomości-online | 57 dni | Szczegóły |
![]() | Stara Kiszewa Dzialke stara | 115 zł/m² | 135 000 zł | 1170 m² | Domiporta | 150 dni | Szczegóły |
![]() | Stara Kiszewa Dzialke stara | 85 zł/m² | 115 000 zł | 1347 m² | Domiporta | 150 dni | Szczegóły |
Stara Kiszewa Działka na sprzedaż | 17 zł/m² | 2 300 000 zł | 138 000 m² | Otodom+2 | 218 dni | Szczegóły | |
Stara Kiszewa Ob | 81 zł/m² | 82 700 zł | 1021 m² | Gratka+4 | 58 dni | Szczegóły | |
![]() | Stara Kiszewa Dzialka,budowlana,przy lesie | 150 zł/m² | 105 000 zł | 700 m² | Nieruchomości-online | 57 dni | Szczegóły |
Stara Kiszewa Działka na sprzedaż | 150 zł/m² | 105 000 zł | 700 m² | Otodom | 286 dni | Szczegóły |