27 działek na sprzedaż – Ryjewo (gm. Ryjewo). Średnia cena ofertowa 73 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 8 portali: Adresowo (7), OLX (6), Domiporta (3), Nieruchomości-online (3), Otodom (3), KRN (2), Morizon (2), Sprzedajemy (1). 74% to działki budowlane, średnia powierzchnia 4544 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Ryjewo | Powiat kwidzyński |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 28 zł/m² | 21 zł/m² | 244 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Ryjewo

Ryjewo
O
99 zł/m²
93 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRyjewo
Działka na sprzedaż
81 zł/m²
85 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRyjewo
Działka na sprzedaż
95 zł/m²
189 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRyjewo
Działka na sprzedaż
42 zł/m²
48 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRyjewo
Działka na sprzedaż
14 zł/m²
59 040 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Ryjewo
Działka na sprzedaż
14 zł/m²
59 040 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRyjewo
Działka na sprzedaż
55 zł/m²
78 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRyjewo
Ladna dzialka budowlana kanaliza prad woda
95 zł/m²
99 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Ryjewo
O
95 zł/m²
99 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Ryjewo
O
86 zł/m²
105 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Ryjewo
O
60 zł/m²
90 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Ryjewo
O
62 zł/m²
149 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Ryjewo
O
50 zł/m²
165 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Ryjewo
O
70 zł/m²
215 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRyjewo
Działka na sprzedaż
133 zł/m²
790 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Ryjewo
Dzialka,budowlana,ogrodzona
70 zł/m²
215 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRyjewo
Działka na sprzedaż
70 zł/m²
215 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRyjewo
Działka na sprzedaż
63 zł/m²
590 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRyjewo
Działka na sprzedaż
70 zł/m²
215 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Ryjewo O | 99 zł/m² | 93 000 zł | 939 m² | Adresowo | 20 dni | Szczegóły |
Ryjewo Działka na sprzedaż | 81 zł/m² | 85 000 zł | 1047 m² | Morizon+3 | 54 dni | Szczegóły | |
Ryjewo Działka na sprzedaż | 95 zł/m² | 189 000 zł | 2000 m² | Morizon+4 | 55 dni | Szczegóły | |
Ryjewo Działka na sprzedaż | 42 zł/m² | 48 000 zł | 1151 m² | OLX | 49 dni | Szczegóły | |
Ryjewo Działka na sprzedaż | 14 zł/m² | 59 040 zł | 4259 m² | KRN | 51 dni | Szczegóły | |
![]() | Ryjewo Działka na sprzedaż | 14 zł/m² | 59 040 zł | 4259 m² | Domiporta | 52 dni | Szczegóły |
Ryjewo Działka na sprzedaż | 55 zł/m² | 78 500 zł | 1428 m² | OLX | 53 dni | Szczegóły | |
Ryjewo Ladna dzialka budowlana kanaliza prad woda | 95 zł/m² | 99 000 zł | 1046 m² | Sprzedajemy | 54 dni | Szczegóły | |
![]() | Ryjewo O | 95 zł/m² | 99 000 zł | 1046 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Ryjewo O | 86 zł/m² | 105 000 zł | 1228 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Ryjewo O | 60 zł/m² | 90 000 zł | 1500 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Ryjewo O | 62 zł/m² | 149 000 zł | 2400 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Ryjewo O | 50 zł/m² | 165 000 zł | 3300 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Ryjewo O | 70 zł/m² | 215 000 zł | 3061 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
Ryjewo Działka na sprzedaż | 133 zł/m² | 790 000 zł | 5958 m² | OLX | 77 dni | Szczegóły | |
![]() | Ryjewo Dzialka,budowlana,ogrodzona | 70 zł/m² | 215 000 zł | 3061 m² | Nieruchomości-online+1 | 54 dni | Szczegóły |
Ryjewo Działka na sprzedaż | 70 zł/m² | 215 000 zł | 3061 m² | Otodom | 82 dni | Szczegóły | |
Ryjewo Działka na sprzedaż | 63 zł/m² | 590 000 zł | 9363 m² | Otodom | 132 dni | Szczegóły | |
![]() | Ryjewo Dzialka,na | 81 zł/m² | 85 000 zł | 1047 m² | Nieruchomości-online+3 | 54 dni | Szczegóły |
Ryjewo Działka na sprzedaż | 70 zł/m² | 215 000 zł | 3061 m² | OLX | 318 dni | Szczegóły |