28 działek na sprzedaż – Kosakowo (gm. Kosakowo). Średnia cena ofertowa 697 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 8 portali: Nieruchomości-online (9), Otodom (6), Domiporta (5), Adresowo (3), Gratka (2), Morizon (1), Sprzedajemy (1), Szybko (1). 71% to działki budowlane, średnia powierzchnia 6441 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Kosakowo | Powiat pucki |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 488 zł/m² | 469 zł/m² | 215 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Kosakowo
Kosakowo
Działka na sprzedaż
800 zł/m²
489 600 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKosakowo
Sprzeadam laka pole
15 zł/m²
750 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKosakowo
Działka na sprzedaż
773 zł/m²
850 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKosakowo
Ob
400 zł/m²
10 752 800 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kosakowo
O
496 zł/m²
650 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kosakowo
O
730 zł/m²
1 135 150 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kosakowo
O
800 zł/m²
1 360 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kosakowo
Dzialka,uslugowa,przy lesie
610 zł/m²
2 290 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kosakowo
Działka na sprzedaż
800 zł/m²
1 244 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kosakowo
Dzialke kosakowo szarotki 943m2
800 zł/m²
754 400 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kosakowo
Dzialke kosakowo szarotki 612m2
800 zł/m²
489 600 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kosakowo
Działka na sprzedaż
245 zł/m²
699 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kosakowo
Dzialke kosakowo kalinowa 809m2
864 zł/m²
699 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKosakowo
Działka na sprzedaż
759 zł/m²
394 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKosakowo
Działka na sprzedaż
750 zł/m²
562 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kosakowo
Dzialka,budowlana,przy lesie
800 zł/m²
1 360 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKosakowo
Działka na sprzedaż
800 zł/m²
1 360 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kosakowo
Dzialka,na
496 zł/m²
650 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sz | Kosakowo Działka na sprzedaż | 800 zł/m² | 489 600 zł | 612 m² | Szybko+4 | 53 dni | Szczegóły |
Kosakowo Sprzeadam laka pole | 15 zł/m² | 750 000 zł | 50 019 m² | Sprzedajemy | 52 dni | Szczegóły | |
Ot | Kosakowo Działka na sprzedaż | 773 zł/m² | 850 000 zł | 1100 m² | Otodom | 53 dni | Szczegóły |
Kosakowo Ob | 400 zł/m² | 10 752 800 zł | 26 882 m² | Gratka+2 | 54 dni | Szczegóły | |
![]() | Kosakowo O | 496 zł/m² | 650 000 zł | 1311 m² | Adresowo | 44 dni | Szczegóły |
![]() | Kosakowo O | 730 zł/m² | 1 135 150 zł | 1555 m² | Adresowo | 44 dni | Szczegóły |
![]() | Kosakowo O | 800 zł/m² | 1 360 000 zł | 1700 m² | Adresowo | 44 dni | Szczegóły |
![]() | Kosakowo Dzialka,uslugowa,przy lesie | 610 zł/m² | 2 290 000 zł | 3754 m² | Nieruchomości-online | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Kosakowo Działka na sprzedaż | 800 zł/m² | 1 244 000 zł | 1555 m² | Domiporta | 101 dni | Szczegóły |
![]() | Kosakowo Dzialke kosakowo szarotki 943m2 | 800 zł/m² | 754 400 zł | 943 m² | Domiporta | 101 dni | Szczegóły |
![]() | Kosakowo Dzialke kosakowo szarotki 612m2 | 800 zł/m² | 489 600 zł | 612 m² | Domiporta | 101 dni | Szczegóły |
![]() | Kosakowo Dzialka,na | 245 zł/m² | 699 000 zł | 2857 m² | Nieruchomości-online+3 | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Kosakowo Działka na sprzedaż | 245 zł/m² | 699 000 zł | 2857 m² | Domiporta | 137 dni | Szczegóły |
![]() | Kosakowo Dzialka,na | 864 zł/m² | 699 000 zł | 809 m² | Nieruchomości-online+2 | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Kosakowo Dzialke kosakowo kalinowa 809m2 | 864 zł/m² | 699 000 zł | 809 m² | Domiporta | 162 dni | Szczegóły |
Ot | Kosakowo Działka na sprzedaż | 759 zł/m² | 394 000 zł | 519 m² | Otodom | 53 dni | Szczegóły |
Ot | Kosakowo Działka na sprzedaż | 750 zł/m² | 562 500 zł | 750 m² | Otodom | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Kosakowo Dzialka,budowlana,przy lesie | 800 zł/m² | 1 360 000 zł | 1700 m² | Nieruchomości-online | 53 dni | Szczegóły |
Kosakowo Działka na sprzedaż | 800 zł/m² | 1 360 000 zł | 1700 m² | Otodom | 318 dni | Szczegóły | |
![]() | Kosakowo Dzialka,na | 496 zł/m² | 650 000 zł | 1310 m² | Nieruchomości-online+1 | 53 dni | Szczegóły |