36 działek na sprzedaż – Smołdzino (gm. Smołdzino). Średnia cena ofertowa 128 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 9 portali: Nieruchomości-online (11), Otodom (8), Adresowo (7), Domiporta (4), Gratka (2), KRN (1), Morizon (1), Sprzedajemy (1), Szybko (1). 69% to działki budowlane, średnia powierzchnia 6537 m².
Powiązany poradnik
Proces zakupu od wstępnej selekcji po umowę, księgę, plan, podatki i odbiór dokumentów.
Smołdzino
Działka na sprzedaż
120 zł/m²
1 544 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Smołdzino
O
167 zł/m²
279 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Smołdzino
O
125 zł/m²
499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Smołdzino
Dzialka,na
631 zł/m²
380 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySmołdzino
Działka na sprzedaż
631 zł/m²
380 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySmołdzino
Ob
631 zł/m²
380 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySmołdzino
Piekna dzialka nad
165 zł/m²
2 227 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySmołdzino
Działka na sprzedaż
120 zł/m²
144 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Smołdzino
O
147 zł/m²
147 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Smołdzino
O
49 zł/m²
49 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Smołdzino
O
147 zł/m²
279 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Smołdzino
Dzialka,pusta
120 zł/m²
108 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Smołdzino
O
179 zł/m²
269 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Smołdzino
O
98 zł/m²
279 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Smołdzino
Dzialka,nad
120 zł/m²
144 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySmołdzino
Działka na sprzedaż
120 zł/m²
144 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySmołdzino
Działka na sprzedaż
120 zł/m²
144 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Smołdzino
Działka na sprzedaż
120 zł/m²
144 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySmołdzino
Ob
120 zł/m²
144 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Smołdzino Działka na sprzedaż | 120 zł/m² | 1 544 000 zł | 12 867 m² | Otodom | 30 dni | Szczegóły | |
![]() | Smołdzino O | 167 zł/m² | 279 000 zł | 1675 m² | Adresowo | 29 dni | Szczegóły |
![]() | Smołdzino O | 125 zł/m² | 499 000 zł | 4000 m² | Adresowo | 29 dni | Szczegóły |
![]() | Smołdzino Dzialka,na | 631 zł/m² | 380 000 zł | 602 m² | Nieruchomości-online | 52 dni | Szczegóły |
Smołdzino Działka na sprzedaż | 631 zł/m² | 380 000 zł | 602 m² | Otodom | 53 dni | Szczegóły | |
Smołdzino Ob | 631 zł/m² | 380 000 zł | 602 m² | Gratka+1 | 53 dni | Szczegóły | |
Smołdzino Piekna dzialka nad | 165 zł/m² | 2 227 500 zł | 13 500 m² | Sprzedajemy | 59 dni | Szczegóły | |
Sz | Smołdzino Działka na sprzedaż | 120 zł/m² | 144 000 zł | 1200 m² | Szybko | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Smołdzino O | 147 zł/m² | 147 000 zł | 1000 m² | Adresowo | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Smołdzino O | 49 zł/m² | 49 000 zł | 1010 m² | Adresowo | 50 dni | Szczegóły |
![]() | Smołdzino O | 147 zł/m² | 279 000 zł | 1900 m² | Adresowo | 50 dni | Szczegóły |
![]() | Smołdzino Dzialka,pusta | 120 zł/m² | 108 000 zł | 900 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Smołdzino Dzialke smoldzino jeziorna 900m2 | 120 zł/m² | 108 000 zł | 900 m² | Domiporta+3 | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Smołdzino O | 179 zł/m² | 269 000 zł | 1501 m² | Adresowo | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Smołdzino O | 98 zł/m² | 279 000 zł | 2841 m² | Adresowo | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Smołdzino Dzialka,nad | 120 zł/m² | 144 000 zł | 1200 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |
Smołdzino Działka na sprzedaż | 120 zł/m² | 144 000 zł | 1200 m² | Otodom | 129 dni | Szczegóły | |
Smołdzino Działka na sprzedaż | 120 zł/m² | 144 000 zł | 1200 m² | Morizon | 130 dni | Szczegóły | |
![]() | Smołdzino Działka na sprzedaż | 120 zł/m² | 144 000 zł | 1200 m² | Domiporta | 130 dni | Szczegóły |
Smołdzino Ob | 120 zł/m² | 144 000 zł | 1200 m² | Gratka | 130 dni | Szczegóły |