15 działek na sprzedaż – Zblewo (gm. Zblewo). Średnia cena ofertowa 96 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 6 portali: Otodom (5), Adresowo (2), Domiporta (2), Gratka (2), Morizon (2), Nieruchomości-online (2). 67% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3240 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Zblewo | Powiat starogardzki |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 20 zł/m² | 27 zł/m² | 45 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Zblewo

Zblewo
O
110 zł/m²
130 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zblewo
O
200 zł/m²
360 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zblewo
Dzialka,na
72 zł/m²
1 470 055 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zblewo
Dzialka,na
126 zł/m²
400 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZblewo
Działka na sprzedaż
98 zł/m²
120 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZblewo
Działka na sprzedaż
98 zł/m²
120 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZblewo
Ob
98 zł/m²
120 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zblewo
Działka na sprzedaż
98 zł/m²
120 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZblewo
Ob
75 zł/m²
245 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZblewo
Działka na sprzedaż
75 zł/m²
245 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZblewo
Działka na sprzedaż
106 zł/m²
95 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZblewo
Działka na sprzedaż
104 zł/m²
138 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Zblewo O | 110 zł/m² | 130 000 zł | 1187 m² | Adresowo+1 | 47 dni | Szczegóły |
Zblewo Działka na sprzedaż | 100 zł/m² | 300 000 zł | 3000 m² | Morizon+2 | 47 dni | Szczegóły | |
![]() | Zblewo O | 200 zł/m² | 360 000 zł | 1800 m² | Adresowo | 37 dni | Szczegóły |
![]() | Zblewo Dzialka,na | 72 zł/m² | 1 470 055 zł | 20 500 m² | Nieruchomości-online | 46 dni | Szczegóły |
Zblewo Działka na sprzedaż | 61 zł/m² | 139 000 zł | 2273 m² | Otodom+3 | 232 dni | Szczegóły | |
![]() | Zblewo Dzialka,na | 126 zł/m² | 400 000 zł | 3186 m² | Nieruchomości-online+1 | 46 dni | Szczegóły |
Zblewo Działka na sprzedaż | 98 zł/m² | 120 000 zł | 1222 m² | Otodom | 271 dni | Szczegóły | |
Zblewo Działka na sprzedaż | 98 zł/m² | 120 000 zł | 1222 m² | Morizon | 271 dni | Szczegóły | |
Zblewo Ob | 98 zł/m² | 120 000 zł | 1222 m² | Gratka | 41 dni | Szczegóły | |
![]() | Zblewo Działka na sprzedaż | 98 zł/m² | 120 000 zł | 1222 m² | Domiporta | 274 dni | Szczegóły |
Zblewo Ob | 75 zł/m² | 245 000 zł | 3272 m² | Gratka+1 | 297 dni | Szczegóły | |
Zblewo Działka na sprzedaż | 75 zł/m² | 245 000 zł | 3272 m² | Otodom | 298 dni | Szczegóły | |
Ot | Zblewo Działka na sprzedaż | 106 zł/m² | 95 000 zł | 900 m² | Otodom+3 | 46 dni | Szczegóły |
![]() | Zblewo Działka na sprzedaż | 75 zł/m² | 225 000 zł | 3000 m² | Domiporta+2 | 46 dni | Szczegóły |
Zblewo Działka na sprzedaż | 104 zł/m² | 138 000 zł | 1325 m² | Otodom+1 | 1081 dni | Szczegóły |