14 działek na sprzedaż – Aleksandrowice (gm. Bielsko-Biała). Średnia cena ofertowa 567 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 6 portali: Nieruchomości-online (5), Adresowo (3), Otodom (3), Domiporta (1), Gratka (1), OLX (1). 79% to działki budowlane, średnia powierzchnia 4719 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Bielsko-Biała | Powiat Bielsko-Biała |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 608 zł/m² | 267 zł/m² | 267 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Bielsko-Biała
Aleksandrowice
Działka na sprzedaż
1037 zł/m²
8 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyAleksandrowice
Działka na sprzedaż
225 zł/m²
90 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Aleksandrowice
O
202 zł/m²
200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Aleksandrowice
O
225 zł/m²
90 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Aleksandrowice
O
1220 zł/m²
10 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Aleksandrowice
Dzialke bielsko biala
501 zł/m²
2 999 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyAleksandrowice
Ob
501 zł/m²
2 999 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Aleksandrowice
Dzialka,na
320 zł/m²
4 114 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Aleksandrowice
Dzialka,na
298 zł/m²
450 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyAleksandrowice
Działka na sprzedaż
1222 zł/m²
9 985 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Aleksandrowice
Dzialka,zabudowana
734 zł/m²
2 250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Aleksandrowice
Dzialka,na
2245 zł/m²
9 999 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Aleksandrowice
Dzialka,przy lesie
930 zł/m²
4 499 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyAleksandrowice
Działka na sprzedaż
416 zł/m²
415 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aleksandrowice Działka na sprzedaż | 1037 zł/m² | 8 500 000 zł | 8199 m² | Otodom+1 | 20 dni | Szczegóły | |
Aleksandrowice Działka na sprzedaż | 225 zł/m² | 90 000 zł | 400 m² | OLX | 41 dni | Szczegóły | |
![]() | Aleksandrowice O | 202 zł/m² | 200 000 zł | 991 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Aleksandrowice O | 225 zł/m² | 90 000 zł | 400 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Aleksandrowice O | 1220 zł/m² | 10 000 000 zł | 8199 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Aleksandrowice Dzialke bielsko biala | 501 zł/m² | 2 999 000 zł | 5991 m² | Domiporta | 105 dni | Szczegóły |
Aleksandrowice Ob | 501 zł/m² | 2 999 000 zł | 5991 m² | Gratka+4 | 55 dni | Szczegóły | |
![]() | Aleksandrowice Dzialka,na | 320 zł/m² | 4 114 000 zł | 12 857 m² | Nieruchomości-online+5 | 54 dni | Szczegóły |
![]() | Aleksandrowice Dzialka,na | 298 zł/m² | 450 000 zł | 1511 m² | Nieruchomości-online+1 | 54 dni | Szczegóły |
Aleksandrowice Działka na sprzedaż | 1222 zł/m² | 9 985 000 zł | 8170 m² | Otodom | 168 dni | Szczegóły | |
![]() | Aleksandrowice Dzialka,zabudowana | 734 zł/m² | 2 250 000 zł | 3067 m² | Nieruchomości-online | 54 dni | Szczegóły |
![]() | Aleksandrowice Dzialka,na | 2245 zł/m² | 9 999 000 zł | 4454 m² | Nieruchomości-online+5 | 54 dni | Szczegóły |
![]() | Aleksandrowice Dzialka,przy lesie | 930 zł/m² | 4 499 900 zł | 4840 m² | Nieruchomości-online+5 | 54 dni | Szczegóły |
Aleksandrowice Działka na sprzedaż | 416 zł/m² | 415 000 zł | 997 m² | Otodom | 635 dni | Szczegóły |