167 działek na sprzedaż – Lipnik (gm. Bielsko-Biała). Średnia cena ofertowa 234 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 10 portali: Adresowo (53), KRN (39), Nieruchomości-online (33), Otodom (12), Gratka (10), Morizon (7), Szybko (5), Sprzedajemy (4), Domiporta (3), OLX (1). 60% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3625 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Bielsko-Biała | Powiat Bielsko-Biała |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 260 zł/m² | 267 zł/m² | 267 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Bielsko-Biała
Lipnik
Działka na sprzedaż
306 zł/m²
1 100 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lipnik
O
120 zł/m²
43 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLipnik
Działka na sprzedaż
120 zł/m²
43 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLipnik
Działka na sprzedaż
291 zł/m²
275 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lipnik
O
158 zł/m²
42 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lipnik
O
139 zł/m²
43 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLipnik
Działka na sprzedaż
419 zł/m²
169 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLipnik
Działka na sprzedaż
846 zł/m²
1 200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLipnik
Działka na sprzedaż
265 zł/m²
500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lipnik
O
213 zł/m²
96 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lipnik
O
100 zł/m²
40 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lipnik
O
200 zł/m²
80 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lipnik
O
120 zł/m²
429 600 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lipnik
O
124 zł/m²
59 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLipnik
Ob
529 zł/m²
498 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLipnik
Działka na sprzedaż
184 zł/m²
419 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLipnik
Działka na sprzedaż
316 zł/m²
6 300 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lipnik
O
144 zł/m²
56 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyLipnik
Działka na sprzedaż
406 zł/m²
425 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Lipnik
Bielsko Biała
6 zł/m²
5593 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lipnik Działka na sprzedaż | 306 zł/m² | 1 100 000 zł | 3590 m² | KRN | 20 dni | Szczegóły | |
![]() | Lipnik O | 120 zł/m² | 43 000 zł | 357 m² | Adresowo | 20 dni | Szczegóły |
Lipnik Działka na sprzedaż | 120 zł/m² | 43 000 zł | 357 m² | OLX | 21 dni | Szczegóły | |
Lipnik Działka na sprzedaż | 291 zł/m² | 275 000 zł | 946 m² | Otodom | 24 dni | Szczegóły | |
![]() | Lipnik O | 158 zł/m² | 42 000 zł | 265 m² | Adresowo | 24 dni | Szczegóły |
![]() | Lipnik O | 139 zł/m² | 43 000 zł | 310 m² | Adresowo | 23 dni | Szczegóły |
Lipnik Działka na sprzedaż | 419 zł/m² | 169 000 zł | 403 m² | KRN | 26 dni | Szczegóły | |
Lipnik Działka na sprzedaż | 846 zł/m² | 1 200 000 zł | 1419 m² | KRN | 26 dni | Szczegóły | |
Lipnik Działka na sprzedaż | 265 zł/m² | 500 000 zł | 1886 m² | Otodom+1 | 28 dni | Szczegóły | |
![]() | Lipnik O | 213 zł/m² | 96 000 zł | 450 m² | Adresowo | 23 dni | Szczegóły |
![]() | Lipnik O | 100 zł/m² | 40 000 zł | 400 m² | Adresowo | 23 dni | Szczegóły |
![]() | Lipnik O | 200 zł/m² | 80 000 zł | 400 m² | Adresowo | 23 dni | Szczegóły |
![]() | Lipnik O | 120 zł/m² | 429 600 zł | 3580 m² | Adresowo | 23 dni | Szczegóły |
![]() | Lipnik O | 124 zł/m² | 59 900 zł | 482 m² | Adresowo | 23 dni | Szczegóły |
Lipnik Ob | 529 zł/m² | 498 000 zł | 942 m² | Gratka+1 | 32 dni | Szczegóły | |
Lipnik Działka na sprzedaż | 184 zł/m² | 419 900 zł | 2282 m² | KRN | 33 dni | Szczegóły | |
Lipnik Działka na sprzedaż | 316 zł/m² | 6 300 000 zł | 19 953 m² | KRN | 37 dni | Szczegóły | |
![]() | Lipnik O | 144 zł/m² | 56 000 zł | 390 m² | Adresowo | 42 dni | Szczegóły |
Lipnik Działka na sprzedaż | 406 zł/m² | 425 000 zł | 1046 m² | KRN | 44 dni | Szczegóły | |
![]() | Lipnik Bielsko Biała | 6 zł/m² | 5593 zł | 898 m² | Szybko | 55 dni | Szczegóły |