9 działek na sprzedaż – Mikuszowice Krakowskie (gm. Bielsko-Biała). Średnia cena ofertowa 259 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 5 portali: Nieruchomości-online (3), Adresowo (2), Otodom (2), Domiporta (1), KRN (1). 67% to działki budowlane, średnia powierzchnia 2812 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Bielsko-Biała | Powiat Bielsko-Biała |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 288 zł/m² | 267 zł/m² | 267 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Bielsko-Biała

Mikuszowice Krakowskie
O
125 zł/m²
150 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Mikuszowice Krakowskie
O
345 zł/m²
250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyMikuszowice Krakowskie
Działka na sprzedaż
225 zł/m²
449 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Mikuszowice Krakowskie
Dzialka,pusta
5997 zł/m²
12 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Mikuszowice Krakowskie
Dzialke bielsko biala
208 zł/m²
1 499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Mikuszowice Krakowskie
Dzialka,budowlana,przy lesie
472 zł/m²
1 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyMikuszowice Krakowskie
Działka na sprzedaż
173 zł/m²
1 299 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Mikuszowice Krakowskie O | 125 zł/m² | 150 000 zł | 1200 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Mikuszowice Krakowskie O | 345 zł/m² | 250 000 zł | 724 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
Mikuszowice Krakowskie Działka na sprzedaż | 225 zł/m² | 449 000 zł | 2000 m² | Otodom+4 | 55 dni | Szczegóły | |
Mikuszowice Krakowskie Działka na sprzedaż | 344 zł/m² | 249 000 zł | 724 m² | KRN+2 | 228 dni | Szczegóły | |
![]() | Mikuszowice Krakowskie Dzialka,pusta | 5997 zł/m² | 12 000 000 zł | 2001 m² | Nieruchomości-online | 54 dni | Szczegóły |
![]() | Mikuszowice Krakowskie Dzialke bielsko biala | 208 zł/m² | 1 499 000 zł | 7217 m² | Domiporta | 283 dni | Szczegóły |
![]() | Mikuszowice Krakowskie Dzialka,na | 132 zł/m² | 240 000 zł | 1813 m² | Nieruchomości-online+3 | 54 dni | Szczegóły |
![]() | Mikuszowice Krakowskie Dzialka,budowlana,przy lesie | 472 zł/m² | 1 000 000 zł | 2118 m² | Nieruchomości-online+1 | 54 dni | Szczegóły |
Mikuszowice Krakowskie Działka na sprzedaż | 173 zł/m² | 1 299 000 zł | 7512 m² | Otodom | 634 dni | Szczegóły |