17 działek na sprzedaż – Zaborze (gm. Zabrze). Średnia cena ofertowa 278 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 7 portali: Adresowo (7), Otodom (3), Domiporta (2), OLX (2), Gratka (1), Morizon (1), Sprzedajemy (1). 71% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3901 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Zabrze | Powiat Zabrze |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 220 zł/m² | 229 zł/m² | 229 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Zabrze
Zaborze
Działka na sprzedaż
514 zł/m²
369 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZaborze
Działka na sprzedaż
465 zł/m²
145 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zaborze
O
117 zł/m²
77 001 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zaborze
O
116 zł/m²
70 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zaborze
O
389 zł/m²
430 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZaborze
Działka na sprzedaż
422 zł/m²
467 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZaborze
Działka na sprzedaż
408 zł/m²
2 699 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zaborze
Dzialke zabrze zaborze jana pyki
408 zł/m²
2 699 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZaborze
Działka na sprzedaż
148 zł/m²
397 972 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZaborze
Działka na sprzedaż
351 zł/m²
279 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zaborze
O
213 zł/m²
4 700 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zaborze
O
114 zł/m²
76 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zaborze
O
300 zł/m²
240 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zaborze
O
148 zł/m²
397 972 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZaborze
Ob
86 zł/m²
216 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zaborze
Dzialke zabrze ks pawla
235 zł/m²
3 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZaborze
Działka na sprzedaż
180 zł/m²
259 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
OL | Zaborze Działka na sprzedaż | 514 zł/m² | 369 000 zł | 718 m² | OLX | 18 dni | Szczegóły |
Zaborze Działka na sprzedaż | 465 zł/m² | 145 000 zł | 312 m² | OLX | 25 dni | Szczegóły | |
![]() | Zaborze O | 117 zł/m² | 77 001 zł | 660 m² | Adresowo | 23 dni | Szczegóły |
![]() | Zaborze O | 116 zł/m² | 70 000 zł | 601 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Zaborze O | 389 zł/m² | 430 500 zł | 1106 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
Zaborze Działka na sprzedaż | 422 zł/m² | 467 000 zł | 1106 m² | Otodom | 48 dni | Szczegóły | |
Zaborze Działka na sprzedaż | 408 zł/m² | 2 699 000 zł | 6608 m² | Otodom+3 | 52 dni | Szczegóły | |
![]() | Zaborze Dzialke zabrze zaborze jana pyki | 408 zł/m² | 2 699 000 zł | 6608 m² | Domiporta | 52 dni | Szczegóły |
Mo | Zaborze Działka na sprzedaż | 148 zł/m² | 397 972 zł | 2689 m² | Morizon | 53 dni | Szczegóły |
Zaborze Działka na sprzedaż | 351 zł/m² | 279 000 zł | 796 m² | Sprzedajemy | 53 dni | Szczegóły | |
![]() | Zaborze O | 213 zł/m² | 4 700 000 zł | 22 100 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Zaborze O | 114 zł/m² | 76 000 zł | 664 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Zaborze O | 300 zł/m² | 240 000 zł | 800 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Zaborze O | 148 zł/m² | 397 972 zł | 2689 m² | Adresowo | 53 dni | Szczegóły |
Zaborze Ob | 86 zł/m² | 216 000 zł | 2505 m² | Gratka+1 | 153 dni | Szczegóły | |
![]() | Zaborze Dzialke zabrze ks pawla | 235 zł/m² | 3 500 000 zł | 14 921 m² | Domiporta | 54 dni | Szczegóły |
Zaborze Działka na sprzedaż | 180 zł/m² | 259 000 zł | 1440 m² | Otodom | 347 dni | Szczegóły |