435 działek na sprzedaż – gmina Kielce. Średnia cena ofertowa 304 zł/m² (19% powyżej cen transakcyjnych z RCN). Oferty z 10 portali: Adresowo (90), Nieruchomości-online (69), OLX (48), Otodom (44), Sprzedajemy (43), KRN (41), Domiporta (37), Szybko (32), Gratka (20), Morizon (11). 66% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3789 m². 1 ofert z obniżoną ceną.
Powiązany poradnik
Taksa, wypisy, wpisy sądowe i opłaty, które trzeba doliczyć do ceny działki.
Kielce - obr.11
Kielce+Ksm
1473 zł/m²
800 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kielce - obr.24
O
133 zł/m²
40 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKielce - obr.12
Ob
328 zł/m²
360 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKielce - obr.4
Działka na sprzedaż
1500 zł/m²
5 775 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKielce - obr.16
Działka na sprzedaż
269 zł/m²
315 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kielce - obr.16
O
43 zł/m²
15 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKielce - obr.16
Ob
269 zł/m²
315 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKielce - obr.16
Działka na sprzedaż
133 zł/m²
40 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKielce - obr.16
Działka na sprzedaż
43 zł/m²
15 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kielce - obr.16
O
153 zł/m²
46 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kielce - obr.16
O
67 zł/m²
20 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKielce - obr.13
Działka na sprzedaż
230 zł/m²
230 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKielce - obr.16
Działka na sprzedaż
153 zł/m²
46 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKielce - obr.16
Działka na sprzedaż
101 zł/m²
2 450 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKielce - obr.18
Duza dzialka 3988m2 kielce ul
66 zł/m²
265 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kielce - obr.16
O
250 zł/m²
250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kielce - obr.7
O
38 zł/m²
15 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKielce - obr.21
Kielce+Podkarczówka
128 zł/m²
520 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kielce - obr.17
O
100 zł/m²
35 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sz | Kielce - obr.11 Kielce+Ksm | 1473 zł/m² | 800 000 zł | 543 m² | Szybko+5 | 59 dni | Szczegóły |
Sz | Kielce - obr.22 Kielce+Biesaki | 362 zł/m² | 650 000 zł | 1794 m² | Szybko+6 | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Kielce - obr.24 O | 133 zł/m² | 40 000 zł | 300 m² | Adresowo | 24 dni | Szczegóły |
Kielce - obr.12 Ob | 328 zł/m² | 360 000 zł | 1096 m² | Gratka | 25 dni | Szczegóły | |
Kielce - obr.4 Działka na sprzedaż | 1500 zł/m² | 5 775 000 zł | 3850 m² | KRN | 25 dni | Szczegóły | |
Kielce - obr.16 Działka na sprzedaż | 269 zł/m² | 315 000 zł | 1172 m² | Morizon | 26 dni | Szczegóły | |
![]() | Kielce - obr.16 O | 43 zł/m² | 15 000 zł | 350 m² | Adresowo | 25 dni | Szczegóły |
Kielce - obr.16 Ob | 269 zł/m² | 315 000 zł | 1172 m² | Gratka | 26 dni | Szczegóły | |
Kielce - obr.16 Działka na sprzedaż | 133 zł/m² | 40 000 zł | 300 m² | OLX | 27 dni | Szczegóły | |
Kielce - obr.16 Działka na sprzedaż | 43 zł/m² | 15 000 zł | 350 m² | OLX | 28 dni | Szczegóły | |
![]() | Kielce - obr.16 O | 153 zł/m² | 46 000 zł | 300 m² | Adresowo | 29 dni | Szczegóły |
![]() | Kielce - obr.16 O | 67 zł/m² | 20 000 zł | 300 m² | Adresowo | 29 dni | Szczegóły |
Kielce - obr.13 Działka na sprzedaż | 230 zł/m² | 230 000 zł | 1000 m² | Morizon+1 | 59 dni | Szczegóły | |
Kielce - obr.16 Działka na sprzedaż | 153 zł/m² | 46 000 zł | 300 m² | OLX | 29 dni | Szczegóły | |
Kielce - obr.16 Działka na sprzedaż | 101 zł/m² | 2 450 000 zł | 24 300 m² | Otodom | 30 dni | Szczegóły | |
Kielce - obr.18 Duza dzialka 3988m2 kielce ul | 66 zł/m² | 265 000 zł | 3988 m² | Sprzedajemy | 29 dni | Szczegóły | |
![]() | Kielce - obr.16 O | 250 zł/m² | 250 000 zł | 1000 m² | Adresowo | 29 dni | Szczegóły |
![]() | Kielce - obr.7 O | 38 zł/m² | 15 000 zł | 400 m² | Adresowo | 29 dni | Szczegóły |
Sz | Kielce - obr.21 Kielce+Podkarczówka | 128 zł/m² | 520 000 zł | 4048 m² | Szybko+5 | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Kielce - obr.17 O | 100 zł/m² | 35 900 zł | 360 m² | Adresowo | 28 dni | Szczegóły |