330 działek na sprzedaż – gmina Gorzów Wielkopolski. Średnia cena ofertowa 112 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 10 portali: Nieruchomości-online (104), OLX (60), Adresowo (58), Otodom (36), Domiporta (22), Sprzedajemy (17), Gratka (16), Morizon (13), KRN (2), Szybko (2). 78% to działki budowlane, średnia powierzchnia 4715 m².
Powiązany poradnik
Taksa, wypisy, wpisy sądowe i opłaty, które trzeba doliczyć do ceny działki.
Zamoście
Działka na sprzedaż
83 zł/m²
25 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZamoście
Działka na sprzedaż
59 zł/m²
99 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Wawrów
O
34 zł/m²
13 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKarnin
Ob
53 zł/m²
595 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZamoście
Działka na sprzedaż
17 zł/m²
11 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Śródmieście
O
33 zł/m²
16 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Wieprzyce
O
180 zł/m²
508 860 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZamoście
Działka na sprzedaż
60 zł/m²
19 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyGórczyn
Działka na sprzedaż
35 zł/m²
14 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZamoście
Działka na sprzedaż
173 zł/m²
490 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWieprzyce
Ob
75 zł/m²
88 425 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZamoście
Działka na sprzedaż
16 zł/m²
150 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZamoście
Działka na sprzedaż
340 zł/m²
109 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZamoście
Działka na sprzedaż
70 zł/m²
4 799 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Śródmieście
O
50 zł/m²
30 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Górczyn
O
33 zł/m²
10 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zakanale
O
164 zł/m²
186 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Górczyn
O
63 zł/m²
26 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Śródmieście
O
49 zł/m²
17 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyChróścik
Ob
181 zł/m²
4 035 711 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zamoście Działka na sprzedaż | 83 zł/m² | 25 000 zł | 300 m² | OLX | 24 dni | Szczegóły | |
Zamoście Działka na sprzedaż | 59 zł/m² | 99 000 zł | 1679 m² | OLX | 25 dni | Szczegóły | |
![]() | Wawrów O | 34 zł/m² | 13 500 zł | 400 m² | Adresowo | 24 dni | Szczegóły |
Karnin Ob | 53 zł/m² | 595 000 zł | 11 133 m² | Gratka | 24 dni | Szczegóły | |
Zamoście Działka na sprzedaż | 17 zł/m² | 11 500 zł | 658 m² | OLX | 26 dni | Szczegóły | |
![]() | Śródmieście O | 33 zł/m² | 16 500 zł | 500 m² | Adresowo | 25 dni | Szczegóły |
![]() | Wieprzyce O | 180 zł/m² | 508 860 zł | 2827 m² | Adresowo | 25 dni | Szczegóły |
Zamoście Działka na sprzedaż | 60 zł/m² | 19 000 zł | 315 m² | OLX | 27 dni | Szczegóły | |
Górczyn Działka na sprzedaż | 35 zł/m² | 14 000 zł | 400 m² | OLX | 27 dni | Szczegóły | |
Zamoście Działka na sprzedaż | 173 zł/m² | 490 000 zł | 2827 m² | OLX | 27 dni | Szczegóły | |
Wieprzyce Ob | 75 zł/m² | 88 425 zł | 1179 m² | Gratka+1 | 29 dni | Szczegóły | |
Zamoście Działka na sprzedaż | 16 zł/m² | 150 000 zł | 9680 m² | OLX | 29 dni | Szczegóły | |
Zamoście Działka na sprzedaż | 340 zł/m² | 109 000 zł | 321 m² | OLX | 30 dni | Szczegóły | |
Zamoście Działka na sprzedaż | 70 zł/m² | 4 799 000 zł | 68 577 m² | OLX | 33 dni | Szczegóły | |
![]() | Śródmieście O | 50 zł/m² | 30 000 zł | 600 m² | Adresowo | 29 dni | Szczegóły |
![]() | Górczyn O | 33 zł/m² | 10 000 zł | 300 m² | Adresowo | 29 dni | Szczegóły |
![]() | Zakanale O | 164 zł/m² | 186 000 zł | 1132 m² | Adresowo | 29 dni | Szczegóły |
![]() | Górczyn O | 63 zł/m² | 26 000 zł | 413 m² | Adresowo | 29 dni | Szczegóły |
![]() | Śródmieście O | 49 zł/m² | 17 000 zł | 350 m² | Adresowo | 29 dni | Szczegóły |
Chróścik Ob | 181 zł/m² | 4 035 711 zł | 22 335 m² | Gratka+1 | 38 dni | Szczegóły |