21 działek na sprzedaż – Chróścik (gm. Gorzów Wielkopolski). Średnia cena ofertowa 135 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 4 portali: Nieruchomości-online (17), Domiporta (2), Adresowo (1), Gratka (1). 86% to działki budowlane, średnia powierzchnia 9327 m².
Powiązany poradnik
Kiedy płaci się PCC, jak liczyć podstawę i kiedy transakcja podlega VAT zamiast PCC.
Chróścik
Ob
181 zł/m²
4 035 711 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
O
95 zł/m²
31 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Działka na sprzedaż
181 zł/m²
4 035 711 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Działka na sprzedaż
205 zł/m²
499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Dzialka,przemyslowa,przy lesie
163 zł/m²
3 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Dzialka,na
70 zł/m²
105 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Dzialka,na
75 zł/m²
100 275 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Dzialka,na
99 zł/m²
100 089 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Dzialka,na
226 zł/m²
1 100 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Dzialka,na
125 zł/m²
2 178 125 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Dzialka,na
125 zł/m²
954 875 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Dzialka,budowlana,przy lesie
96 zł/m²
124 800 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Dzialka,na
75 zł/m²
96 675 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Dzialka,na
120 zł/m²
1 800 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Dzialka,na
95 zł/m²
800 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Dzialka,na
181 zł/m²
4 035 711 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Dzialka,na
205 zł/m²
499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Chróścik
Dzialka,na
70 zł/m²
590 730 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chróścik Ob | 181 zł/m² | 4 035 711 zł | 22 335 m² | Gratka+1 | 38 dni | Szczegóły | |
![]() | Chróścik O | 95 zł/m² | 31 500 zł | 330 m² | Adresowo | 42 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Działka na sprzedaż | 181 zł/m² | 4 035 711 zł | 22 335 m² | Domiporta | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Działka na sprzedaż | 205 zł/m² | 499 000 zł | 2439 m² | Domiporta | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,przemyslowa,przy lesie | 163 zł/m² | 3 000 000 zł | 18 351 m² | Nieruchomości-online+1 | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,na | 70 zł/m² | 105 000 zł | 1508 m² | Nieruchomości-online+1 | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,na | 675 zł/m² | 2 325 375 zł | 3445 m² | Nieruchomości-online+3 | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,na | 75 zł/m² | 100 275 zł | 1337 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,na | 99 zł/m² | 100 089 zł | 1011 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,na | 226 zł/m² | 1 100 000 zł | 4875 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,na | 210 zł/m² | 3 892 350 zł | 18 535 m² | Nieruchomości-online+3 | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,na | 125 zł/m² | 2 178 125 zł | 17 425 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,na | 125 zł/m² | 954 875 zł | 7639 m² | Nieruchomości-online+1 | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,budowlana,przy lesie | 96 zł/m² | 124 800 zł | 1300 m² | Nieruchomości-online+1 | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,na | 75 zł/m² | 96 675 zł | 1289 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,na | 120 zł/m² | 1 800 000 zł | 15 018 m² | Nieruchomości-online+1 | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,na | 95 zł/m² | 800 000 zł | 8454 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,na | 181 zł/m² | 4 035 711 zł | 22 335 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,na | 205 zł/m² | 499 000 zł | 2439 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Chróścik Dzialka,na | 70 zł/m² | 590 730 zł | 8439 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |