26 działek na sprzedaż – Jodłownik (gm. Jodłownik). Średnia cena ofertowa 59 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 7 portali: KRN (7), Gratka (5), Nieruchomości-online (5), Otodom (4), Adresowo (2), Morizon (2), Szybko (1). 42% to działki budowlane, średnia powierzchnia 9679 m².
Powiązany poradnik
Najważniejsze ograniczenia działek letniskowych, rekreacyjnych i ROD przed zakupem.
Jodłownik
Ob
31 zł/m²
1 499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJodłownik
Działka na sprzedaż
31 zł/m²
1 499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJodłownik
Ob
74 zł/m²
59 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJodłownik
Działka na sprzedaż
74 zł/m²
59 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJodłownik
Działka na sprzedaż
74 zł/m²
59 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jodłownik
O
151 zł/m²
260 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jodłownik
O
83 zł/m²
400 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJodłownik
Działka na sprzedaż
105 zł/m²
200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJodłownik
Działka na sprzedaż
94 zł/m²
180 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jodłownik
Dzialka,na
105 zł/m²
200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJodłownik
Ob
105 zł/m²
200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJodłownik
Działka na sprzedaż
70 zł/m²
210 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJodłownik
Działka na sprzedaż
31 zł/m²
1 499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJodłownik
Ob
70 zł/m²
210 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJodłownik
Działka na sprzedaż
70 zł/m²
210 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJodłownik
Działka na sprzedaż
50 zł/m²
235 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJodłownik
Działka na sprzedaż
50 zł/m²
150 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jodłownik
Dzialka,w
50 zł/m²
150 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJodłownik
Działka na sprzedaż
38 zł/m²
320 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJodłownik
Działka na sprzedaż
33 zł/m²
340 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jodłownik Ob | 31 zł/m² | 1 499 000 zł | 48 459 m² | Gratka | 57 dni | Szczegóły | |
Jodłownik Działka na sprzedaż | 31 zł/m² | 1 499 000 zł | 48 459 m² | Morizon | 57 dni | Szczegóły | |
Jodłownik Ob | 74 zł/m² | 59 000 zł | 797 m² | Gratka | 63 dni | Szczegóły | |
Jodłownik Działka na sprzedaż | 74 zł/m² | 59 000 zł | 797 m² | KRN | 63 dni | Szczegóły | |
Sz | Jodłownik Działka na sprzedaż | 74 zł/m² | 59 000 zł | 797 m² | Szybko+4 | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Jodłownik O | 151 zł/m² | 260 000 zł | 1722 m² | Adresowo | 52 dni | Szczegóły |
![]() | Jodłownik O | 83 zł/m² | 400 000 zł | 4800 m² | Adresowo | 52 dni | Szczegóły |
Jodłownik Działka na sprzedaż | 105 zł/m² | 200 000 zł | 1909 m² | Otodom+1 | 96 dni | Szczegóły | |
Jodłownik Działka na sprzedaż | 94 zł/m² | 180 000 zł | 1909 m² | KRN | 100 dni | Szczegóły | |
![]() | Jodłownik Dzialka,na | 105 zł/m² | 200 000 zł | 1909 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |
Jodłownik Ob | 105 zł/m² | 200 000 zł | 1909 m² | Gratka+1 | 101 dni | Szczegóły | |
Jodłownik Działka na sprzedaż | 70 zł/m² | 210 000 zł | 3009 m² | Otodom | 141 dni | Szczegóły | |
Jodłownik Działka na sprzedaż | 31 zł/m² | 1 499 000 zł | 48 459 m² | Otodom | 411 dni | Szczegóły | |
Jodłownik Ob | 70 zł/m² | 210 000 zł | 3009 m² | Gratka | 411 dni | Szczegóły | |
Jodłownik Działka na sprzedaż | 70 zł/m² | 210 000 zł | 3009 m² | Morizon | 411 dni | Szczegóły | |
Jodłownik Działka na sprzedaż | 50 zł/m² | 235 000 zł | 4700 m² | Otodom | 524 dni | Szczegóły | |
Jodłownik Działka na sprzedaż | 50 zł/m² | 150 000 zł | 3000 m² | KRN | 842 dni | Szczegóły | |
![]() | Jodłownik Dzialka,w | 50 zł/m² | 150 000 zł | 3000 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |
Jodłownik Działka na sprzedaż | 38 zł/m² | 320 000 zł | 8500 m² | KRN | 918 dni | Szczegóły | |
Jodłownik Działka na sprzedaż | 33 zł/m² | 340 000 zł | 10 200 m² | KRN | 918 dni | Szczegóły |