90 działek na sprzedaż – Żabia Wola (gm. Żabia Wola). Średnia cena ofertowa 213 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 9 portali: Domiporta (19), Nieruchomości-online (19), Szybko (14), Gratka (10), Otodom (9), Adresowo (7), Morizon (6), KRN (4), OLX (2). 83% to działki budowlane, średnia powierzchnia 10 280 m².
Transakcje RCN
Brak publikowanej średniej. Zobacz ceny w gminie.
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Żabia Wola | Powiat grodziski |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 551 zł/m² | 219 zł/m² | 237 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Żabia Wola
ŻABIA WOLA
Działka na sprzedaż
230 zł/m²
276 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
ŻABIA WOLA
O
200 zł/m²
3 299 600 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
ŻABIA WOLA
O
260 zł/m²
260 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŻABIA WOLA
Działka na sprzedaż
200 zł/m²
3 299 600 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŻABIA WOLA
Żabia+Wola
257 zł/m²
385 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŻABIA WOLA
Działka na sprzedaż
165 zł/m²
395 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŻABIA WOLA
Ob
165 zł/m²
198 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŻABIA WOLA
Ob
165 zł/m²
395 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŻABIA WOLA
Działka na sprzedaż
165 zł/m²
395 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŻABIA WOLA
Ob
300 zł/m²
4 680 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
ŻABIA WOLA
O
280 zł/m²
280 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŻABIA WOLA
Żabia+Wola
250 zł/m²
375 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
ŻABIA WOLA
Żabia+Wola+Ciepłe+a
45 zł/m²
380 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŻABIA WOLA
Żabia+Wola
264 zł/m²
270 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŻABIA WOLA
Żabia+Wola
227 zł/m²
272 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
ŻABIA WOLA
Żabia+Wola
98 zł/m²
1 300 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
ŻABIA WOLA
Dzialke zabia wola
485 zł/m²
590 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŻABIA WOLA
Żabia+Wola+Jastrzębnik
150 zł/m²
1 007 700 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŻABIA WOLA
Żabia+Wola+Ciepłe+a
60 zł/m²
444 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŻABIA WOLA
Żabia+Wola+Zaręby
192 zł/m²
285 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
ŻABIA WOLA Działka na sprzedaż | 230 zł/m² | 276 000 zł | 1200 m² | OLX | 28 dni | Szczegóły | |
![]() | ŻABIA WOLA O | 200 zł/m² | 3 299 600 zł | 16 500 m² | Adresowo | 24 dni | Szczegóły |
![]() | ŻABIA WOLA O | 260 zł/m² | 260 000 zł | 1000 m² | Adresowo | 24 dni | Szczegóły |
ŻABIA WOLA Działka na sprzedaż | 200 zł/m² | 3 299 600 zł | 16 498 m² | OLX | 36 dni | Szczegóły | |
Sz | ŻABIA WOLA Żabia+Wola | 257 zł/m² | 385 500 zł | 1500 m² | Szybko | 55 dni | Szczegóły |
ŻABIA WOLA Działka na sprzedaż | 165 zł/m² | 395 000 zł | 2400 m² | Otodom | 48 dni | Szczegóły | |
ŻABIA WOLA Ob | 165 zł/m² | 198 000 zł | 1200 m² | Gratka | 48 dni | Szczegóły | |
ŻABIA WOLA Ob | 165 zł/m² | 395 000 zł | 2400 m² | Gratka | 48 dni | Szczegóły | |
ŻABIA WOLA Działka na sprzedaż | 165 zł/m² | 395 000 zł | 2400 m² | Morizon | 48 dni | Szczegóły | |
ŻABIA WOLA Ob | 300 zł/m² | 4 680 000 zł | 15 600 m² | Gratka | 51 dni | Szczegóły | |
![]() | ŻABIA WOLA O | 280 zł/m² | 280 000 zł | 1000 m² | Adresowo | 56 dni | Szczegóły |
Sz | ŻABIA WOLA Żabia+Wola | 250 zł/m² | 375 000 zł | 1502 m² | Szybko | 55 dni | Szczegóły |
![]() | ŻABIA WOLA Żabia+Wola+Ciepłe+a | 45 zł/m² | 380 000 zł | 8400 m² | Szybko | 55 dni | Szczegóły |
Sz | ŻABIA WOLA Żabia+Wola | 264 zł/m² | 270 000 zł | 1021 m² | Szybko | 55 dni | Szczegóły |
Sz | ŻABIA WOLA Żabia+Wola | 227 zł/m² | 272 000 zł | 1200 m² | Szybko | 55 dni | Szczegóły |
![]() | ŻABIA WOLA Żabia+Wola | 98 zł/m² | 1 300 000 zł | 13 205 m² | Szybko | 55 dni | Szczegóły |
![]() | ŻABIA WOLA Dzialke zabia wola | 485 zł/m² | 590 000 zł | 1216 m² | Domiporta | 55 dni | Szczegóły |
Sz | ŻABIA WOLA Żabia+Wola+Jastrzębnik | 150 zł/m² | 1 007 700 zł | 6718 m² | Szybko | 55 dni | Szczegóły |
Sz | ŻABIA WOLA Żabia+Wola+Ciepłe+a | 60 zł/m² | 444 000 zł | 7400 m² | Szybko | 55 dni | Szczegóły |
Sz | ŻABIA WOLA Żabia+Wola+Zaręby | 192 zł/m² | 285 000 zł | 1487 m² | Szybko | 55 dni | Szczegóły |