53 działek na sprzedaż – Nieporęt (gm. Nieporęt). Średnia cena ofertowa 392 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 9 portali: Szybko (12), Nieruchomości-online (11), Adresowo (6), Sprzedajemy (6), Domiporta (4), Gratka (4), Morizon (4), KRN (3), Otodom (3). 83% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3756 m².
Powiązany poradnik
Proces zakupu od wstępnej selekcji po umowę, księgę, plan, podatki i odbiór dokumentów.
Nieporęt
Działka na sprzedaż
757 zł/m²
815 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Nieporęt
Nieporęt+Izabelin
549 zł/m²
412 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyNieporęt
Pogranicze bialoleki dzialka budowlana 1400m2 tyl...
285 zł/m²
399 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Nieporęt
Działka na sprzedaż
339 zł/m²
660 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Nieporęt
Działka na sprzedaż
250 zł/m²
700 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyNieporęt
Grunt
575 zł/m²
580 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Nieporęt
O
430 zł/m²
508 260 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyNieporęt
Dzialka budowlana z prawomocnym pozwoleniem na bud
516 zł/m²
619 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Nieporęt
Nieporęt+Wólka+radzymińska
111 zł/m²
1 990 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Nieporęt
Działka na sprzedaż
400 zł/m²
800 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyNieporęt
Dzialka pod
373 zł/m²
840 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Nieporęt
O
500 zł/m²
4 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Nieporęt
O
220 zł/m²
756 580 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Nieporęt
O
492 zł/m²
590 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Nieporęt
Nieporęt+Izabelin
551 zł/m²
468 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Nieporęt
Działka na sprzedaż
276 zł/m²
6 350 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Nieporęt
Działka na sprzedaż
350 zł/m²
630 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Nieporęt
Działka na sprzedaż
350 zł/m²
630 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sz | Nieporęt Działka na sprzedaż | 757 zł/m² | 815 000 zł | 1077 m² | Szybko | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Nieporęt Nieporęt+Izabelin | 549 zł/m² | 412 000 zł | 750 m² | Szybko | 52 dni | Szczegóły |
Nieporęt Pogranicze bialoleki dzialka budowlana 1400m2 tyl... | 285 zł/m² | 399 000 zł | 1400 m² | Sprzedajemy | 59 dni | Szczegóły | |
![]() | Nieporęt Działka na sprzedaż | 339 zł/m² | 660 000 zł | 1949 m² | Szybko | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Nieporęt Działka na sprzedaż | 250 zł/m² | 700 000 zł | 2800 m² | Szybko | 60 dni | Szczegóły |
Sz | Nieporęt Działka na sprzedaż | 409 zł/m² | 899 000 zł | 2200 m² | Szybko+6 | 60 dni | Szczegóły |
Nieporęt Grunt | 575 zł/m² | 580 000 zł | 1009 m² | Sprzedajemy | 59 dni | Szczegóły | |
![]() | Nieporęt O | 430 zł/m² | 508 260 zł | 1182 m² | Adresowo | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Nieporęt Dzialka,na | 339 zł/m² | 660 000 zł | 1949 m² | Nieruchomości-online+2 | 59 dni | Szczegóły |
Nieporęt Dzialka budowlana z prawomocnym pozwoleniem na bud | 516 zł/m² | 619 000 zł | 1200 m² | Sprzedajemy | 59 dni | Szczegóły | |
![]() | Nieporęt Nieporęt+Wólka+radzymińska | 111 zł/m² | 1 990 000 zł | 17 855 m² | Szybko | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Nieporęt Działka na sprzedaż | 400 zł/m² | 800 000 zł | 2001 m² | Szybko | 60 dni | Szczegóły |
Nieporęt Dzialka pod | 373 zł/m² | 840 000 zł | 2250 m² | Sprzedajemy | 59 dni | Szczegóły | |
![]() | Nieporęt O | 500 zł/m² | 4 000 000 zł | 8000 m² | Adresowo | 51 dni | Szczegóły |
![]() | Nieporęt O | 220 zł/m² | 756 580 zł | 3439 m² | Adresowo | 51 dni | Szczegóły |
![]() | Nieporęt O | 492 zł/m² | 590 000 zł | 1200 m² | Adresowo | 51 dni | Szczegóły |
![]() | Nieporęt Nieporęt+Izabelin | 551 zł/m² | 468 000 zł | 850 m² | Szybko | 52 dni | Szczegóły |
![]() | Nieporęt Działka na sprzedaż | 276 zł/m² | 6 350 000 zł | 23 031 m² | Szybko | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Nieporęt Działka na sprzedaż | 350 zł/m² | 630 000 zł | 1800 m² | Szybko | 60 dni | Szczegóły |