40 działek na sprzedaż – Dębe Wielkie (gm. Dębe Wielkie). Średnia cena ofertowa 254 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 9 portali: Adresowo (14), Nieruchomości-online (9), Otodom (7), OLX (4), Morizon (2), Domiporta (1), Gratka (1), KRN (1), Szybko (1). 85% to działki budowlane, średnia powierzchnia 2538 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Dębe Wielkie | Powiat miński |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 219 zł/m² | 183 zł/m² | 183 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Dębe Wielkie
DĘBE WIELKIE
Działka na sprzedaż
315 zł/m²
322 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDĘBE WIELKIE
Działka na sprzedaż
220 zł/m²
290 400 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
DĘBE WIELKIE
Dębe+Wielkie+Aleksandrówka
372 zł/m²
6 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
DĘBE WIELKIE
O
276 zł/m²
420 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDĘBE WIELKIE
Działka na sprzedaż
158 zł/m²
158 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
DĘBE WIELKIE
O
262 zł/m²
158 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
DĘBE WIELKIE
Dzialka,ogrodzona
184 zł/m²
215 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDĘBE WIELKIE
Dzialka,na
109 zł/m²
109 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDĘBE WIELKIE
Dzialka,na
97 zł/m²
949 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDĘBE WIELKIE
Dzialka,na
101 zł/m²
499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDĘBE WIELKIE
Działka na sprzedaż
350 zł/m²
493 850 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDĘBE WIELKIE
Działka na sprzedaż
350 zł/m²
493 850 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDĘBE WIELKIE
Działka na sprzedaż
350 zł/m²
493 850 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDĘBE WIELKIE
Działka na sprzedaż
304 zł/m²
540 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
DĘBE WIELKIE
O
196 zł/m²
260 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
DĘBE WIELKIE
O
235 zł/m²
3 764 230 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
DĘBE WIELKIE
O
0 zł/m²
0 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
DĘBE WIELKIE
O
286 zł/m²
600 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
DĘBE WIELKIE
O
252 zł/m²
330 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
DĘBE WIELKIE
O
220 zł/m²
220 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
DĘBE WIELKIE Działka na sprzedaż | 315 zł/m² | 322 000 zł | 1023 m² | OLX | 27 dni | Szczegóły | |
DĘBE WIELKIE Działka na sprzedaż | 220 zł/m² | 290 400 zł | 1320 m² | OLX | 33 dni | Szczegóły | |
![]() | DĘBE WIELKIE Dębe+Wielkie+Aleksandrówka | 372 zł/m² | 6 000 000 zł | 16 110 m² | Szybko | 44 dni | Szczegóły |
![]() | DĘBE WIELKIE O | 276 zł/m² | 420 000 zł | 1521 m² | Adresowo | 43 dni | Szczegóły |
DĘBE WIELKIE Działka na sprzedaż | 158 zł/m² | 158 000 zł | 1000 m² | Otodom | 43 dni | Szczegóły | |
![]() | DĘBE WIELKIE O | 262 zł/m² | 158 000 zł | 604 m² | Adresowo | 43 dni | Szczegóły |
![]() | DĘBE WIELKIE Dzialka,ogrodzona | 184 zł/m² | 215 000 zł | 1171 m² | Nieruchomości-online | 44 dni | Szczegóły |
Ni | DĘBE WIELKIE Dzialka,na | 109 zł/m² | 109 000 zł | 1000 m² | Nieruchomości-online | 51 dni | Szczegóły |
Ni | DĘBE WIELKIE Dzialka,na | 97 zł/m² | 949 000 zł | 9826 m² | Nieruchomości-online | 51 dni | Szczegóły |
Ni | DĘBE WIELKIE Dzialka,na | 101 zł/m² | 499 000 zł | 4956 m² | Nieruchomości-online | 51 dni | Szczegóły |
DĘBE WIELKIE Działka na sprzedaż | 350 zł/m² | 493 850 zł | 1411 m² | Otodom | 53 dni | Szczegóły | |
Ot | DĘBE WIELKIE Działka na sprzedaż | 350 zł/m² | 493 850 zł | 1411 m² | Otodom | 51 dni | Szczegóły |
DĘBE WIELKIE Działka na sprzedaż | 304 zł/m² | 540 000 zł | 1776 m² | OLX | 61 dni | Szczegóły | |
![]() | DĘBE WIELKIE O | 196 zł/m² | 260 000 zł | 1327 m² | Adresowo | 43 dni | Szczegóły |
![]() | DĘBE WIELKIE O | 235 zł/m² | 3 764 230 zł | 16 000 m² | Adresowo | 43 dni | Szczegóły |
![]() | DĘBE WIELKIE O | 0 zł/m² | 0 zł | 900 m² | Adresowo | 43 dni | Szczegóły |
![]() | DĘBE WIELKIE O | 286 zł/m² | 600 000 zł | 2097 m² | Adresowo | 43 dni | Szczegóły |
![]() | DĘBE WIELKIE O | 252 zł/m² | 330 000 zł | 1311 m² | Adresowo | 43 dni | Szczegóły |
![]() | DĘBE WIELKIE O | 220 zł/m² | 220 000 zł | 1000 m² | Adresowo | 43 dni | Szczegóły |