25 działek na sprzedaż – Sulęczyno (gm. Sulęczyno). Średnia cena ofertowa 112 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 10 portali: Domiporta (6), Adresowo (5), Otodom (4), Nieruchomości-online (3), Gratka (2), KRN (1), Morizon (1), OLX (1), Sprzedajemy (1), Szybko (1). 72% to działki budowlane, średnia powierzchnia 8961 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Sulęczyno | Powiat kartuski |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 68 zł/m² | 62 zł/m² | 144 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Sulęczyno
Sulęczyno
Działka na sprzedaż
95 zł/m²
329 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sulęczyno
Działka na sprzedaż
46 zł/m²
390 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySulęczyno
Działka na sprzedaż
260 zł/m²
200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySulęczyno
Ob
61 zł/m²
260 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sulęczyno
O
25 zł/m²
3 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sulęczyno
O
197 zł/m²
199 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sulęczyno
O
268 zł/m²
250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySulęczyno
Dzialki budowlane kaszuby w parchowskim mlynie na...
214 zł/m²
265 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sulęczyno
O
210 zł/m²
217 350 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sulęczyno
O
40 zł/m²
250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sulęczyno
Dzialke suleczyno sulecki borek
120 zł/m²
1 392 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sulęczyno
Dzialke suleczyno 697m2
271 zł/m²
189 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sulęczyno
Działka na sprzedaż
55 zł/m²
366 355 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySulęczyno
Działka na sprzedaż
100 zł/m²
110 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySulęczyno
Działka na sprzedaż
100 zł/m²
110 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySulęczyno
Ob
100 zł/m²
110 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sulęczyno
Działka na sprzedaż
100 zł/m²
110 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySulęczyno
Działka na sprzedaż
221 zł/m²
199 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sulęczyno Działka na sprzedaż | 95 zł/m² | 329 000 zł | 3448 m² | Otodom | 45 dni | Szczegóły | |
![]() | Sulęczyno Działka na sprzedaż | 46 zł/m² | 390 000 zł | 8527 m² | Domiporta | 46 dni | Szczegóły |
Sz | Sulęczyno Działka na sprzedaż | 260 zł/m² | 200 000 zł | 769 m² | Szybko+4 | 53 dni | Szczegóły |
Sulęczyno Ob | 61 zł/m² | 260 000 zł | 4246 m² | Gratka+3 | 53 dni | Szczegóły | |
![]() | Sulęczyno O | 25 zł/m² | 3 500 000 zł | 140 000 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Sulęczyno O | 197 zł/m² | 199 000 zł | 1010 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Sulęczyno O | 268 zł/m² | 250 000 zł | 932 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
Sulęczyno Dzialki budowlane kaszuby w parchowskim mlynie na... | 214 zł/m² | 265 000 zł | 1236 m² | Sprzedajemy | 53 dni | Szczegóły | |
![]() | Sulęczyno O | 210 zł/m² | 217 350 zł | 1035 m² | Adresowo | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Sulęczyno O | 40 zł/m² | 250 000 zł | 6260 m² | Adresowo | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Sulęczyno Dzialke suleczyno sulecki borek | 120 zł/m² | 1 392 000 zł | 11 600 m² | Domiporta | 152 dni | Szczegóły |
Sulęczyno Działka na sprzedaż | 46 zł/m² | 390 000 zł | 8527 m² | Otodom+2 | 265 dni | Szczegóły | |
![]() | Sulęczyno Dzialke suleczyno 697m2 | 271 zł/m² | 189 000 zł | 697 m² | Domiporta | 303 dni | Szczegóły |
![]() | Sulęczyno Dzialka,rolna,nad | 55 zł/m² | 366 355 zł | 6661 m² | Nieruchomości-online+3 | 53 dni | Szczegóły |
![]() | Sulęczyno Działka na sprzedaż | 55 zł/m² | 366 355 zł | 6661 m² | Domiporta | 335 dni | Szczegóły |
Sulęczyno Działka na sprzedaż | 100 zł/m² | 110 000 zł | 1100 m² | Otodom | 421 dni | Szczegóły | |
Sulęczyno Działka na sprzedaż | 100 zł/m² | 110 000 zł | 1100 m² | Morizon | 421 dni | Szczegóły | |
Sulęczyno Ob | 100 zł/m² | 110 000 zł | 1100 m² | Gratka | 421 dni | Szczegóły | |
![]() | Sulęczyno Działka na sprzedaż | 100 zł/m² | 110 000 zł | 1100 m² | Domiporta | 422 dni | Szczegóły |
Sulęczyno Działka na sprzedaż | 221 zł/m² | 199 000 zł | 900 m² | OLX | 445 dni | Szczegóły |