72 działek na sprzedaż – Stegna (gm. Stegna). Średnia cena ofertowa 254 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 10 portali: Nieruchomości-online (17), Morizon (15), Otodom (12), Gratka (9), Adresowo (8), Domiporta (5), OLX (3), KRN (1), Sprzedajemy (1), Szybko (1). 93% to działki budowlane, średnia powierzchnia 2278 m².
Powiązany poradnik
Taksa, wypisy, wpisy sądowe i opłaty, które trzeba doliczyć do ceny działki.
Stegna
Działka na sprzedaż
260 zł/m²
261 300 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStegna
Działka na sprzedaż
240 zł/m²
192 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStegna
Działka na sprzedaż
1012 zł/m²
415 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stegna
O
1012 zł/m²
415 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStegna
Stegna i 1000m2 i
543 zł/m²
542 777 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStegna
Działka na sprzedaż
575 zł/m²
1 380 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stegna
O
606 zł/m²
2 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStegna
Działka na sprzedaż
267 zł/m²
599 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStegna
Działka na sprzedaż
542 zł/m²
757 716 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStegna
Działka na sprzedaż
259 zł/m²
255 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStegna
Działka na sprzedaż
521 zł/m²
1 250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStegna
Działka na sprzedaż
606 zł/m²
2 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStegna
Działka na sprzedaż
606 zł/m²
2 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyStegna
Działka na sprzedaż
254 zł/m²
569 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stegna
O
575 zł/m²
575 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stegna
O
11 zł/m²
275 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stegna
O
566 zł/m²
790 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stegna
O
300 zł/m²
301 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Stegna
O
265 zł/m²
594 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stegna Działka na sprzedaż | 260 zł/m² | 261 300 zł | 1005 m² | OLX | 26 dni | Szczegóły | |
Stegna Działka na sprzedaż | 240 zł/m² | 192 000 zł | 800 m² | OLX | 29 dni | Szczegóły | |
Stegna Działka na sprzedaż | 1012 zł/m² | 415 000 zł | 410 m² | OLX | 33 dni | Szczegóły | |
![]() | Stegna O | 1012 zł/m² | 415 000 zł | 410 m² | Adresowo | 29 dni | Szczegóły |
Stegna Stegna i 1000m2 i | 543 zł/m² | 542 777 zł | 1000 m² | Sprzedajemy+4 | 59 dni | Szczegóły | |
Sz | Stegna Działka na sprzedaż | 575 zł/m² | 1 380 000 zł | 2398 m² | Szybko+5 | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Stegna O | 606 zł/m² | 2 000 000 zł | 3300 m² | Adresowo | 60 dni | Szczegóły |
Mo | Stegna Działka na sprzedaż | 267 zł/m² | 599 000 zł | 2243 m² | Morizon+2 | 60 dni | Szczegóły |
Stegna Działka na sprzedaż | 542 zł/m² | 757 716 zł | 1398 m² | Morizon+1 | 60 dni | Szczegóły | |
Mo | Stegna Działka na sprzedaż | 259 zł/m² | 255 000 zł | 985 m² | Morizon+2 | 60 dni | Szczegóły |
Stegna Działka na sprzedaż | 521 zł/m² | 1 250 000 zł | 2398 m² | Morizon+1 | 60 dni | Szczegóły | |
Stegna Działka na sprzedaż | 606 zł/m² | 2 000 000 zł | 3300 m² | Otodom | 65 dni | Szczegóły | |
Ot | Stegna Działka na sprzedaż | 606 zł/m² | 2 000 000 zł | 3300 m² | Otodom | 59 dni | Szczegóły |
Stegna Działka na sprzedaż | 91 zł/m² | 990 000 zł | 10 900 m² | Morizon+3 | 60 dni | Szczegóły | |
Stegna Działka na sprzedaż | 254 zł/m² | 569 000 zł | 2243 m² | Morizon+4 | 60 dni | Szczegóły | |
![]() | Stegna O | 575 zł/m² | 575 000 zł | 1000 m² | Adresowo | 51 dni | Szczegóły |
![]() | Stegna O | 11 zł/m² | 275 000 zł | 25 000 m² | Adresowo | 51 dni | Szczegóły |
![]() | Stegna O | 566 zł/m² | 790 000 zł | 1395 m² | Adresowo | 51 dni | Szczegóły |
![]() | Stegna O | 300 zł/m² | 301 500 zł | 1005 m² | Adresowo | 51 dni | Szczegóły |
![]() | Stegna O | 265 zł/m² | 594 000 zł | 2243 m² | Adresowo+2 | 60 dni | Szczegóły |