170 działek na sprzedaż – gmina Mysłowice. Średnia cena ofertowa 214 zł/m² (9% poniżej cen transakcyjnych z RCN). Oferty z 10 portali: Otodom (41), Nieruchomości-online (37), Adresowo (35), Domiporta (12), Szybko (12), Gratka (11), Morizon (10), OLX (7), Sprzedajemy (3), KRN (2). 75% to działki budowlane, średnia powierzchnia 11 571 m². 2 ofert z obniżoną ceną.
Powiązany poradnik
Proces zakupu od wstępnej selekcji po umowę, księgę, plan, podatki i odbiór dokumentów.

MYSŁOWICE
O
194 zł/m²
134 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KRASOWY
O
353 zł/m²
690 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBRZĘCZKOWICE
Działka na sprzedaż
194 zł/m²
134 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKRASOWY
Działka na sprzedaż
353 zł/m²
690 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySŁUPNA
Działka na sprzedaż
612 zł/m²
1 200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBRZĘCZKOWICE
Działka na sprzedaż
200 zł/m²
60 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
MYSŁOWICE
O
269 zł/m²
195 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
KOSZTOWY
O
344 zł/m²
430 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBRZĘCZKOWICE
Działka na sprzedaż
134 zł/m²
324 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWESOŁA
Mysłowice+Wesoła
296 zł/m²
570 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKOSZTOWY
Działka na sprzedaż
300 zł/m²
264 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
MYSŁOWICE
O
1 183 600 zł/m²
355 080 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBRZĘCZKOWICE
Działka na sprzedaż
432 zł/m²
259 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBRZEZINKA
Działka na sprzedaż
166 zł/m²
175 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBRZĘCZKOWICE
Działka na sprzedaż
80 zł/m²
1 091 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyMYSŁOWICE
Działka na sprzedaż
76 zł/m²
4 080 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBRZĘCZKOWICE
Działka na sprzedaż
29 zł/m²
84 300 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBRZĘCZKOWICE
Działka na sprzedaż
16 zł/m²
140 000 zł
−12,5%Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBRZĘCZKOWICE
Działka na sprzedaż
18 zł/m²
287 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyBRZĘCZKOWICE
Mysłowice+Wesoła
26 zł/m²
1 440 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | MYSŁOWICE O | 194 zł/m² | 134 900 zł | 697 m² | Adresowo | 24 dni | Szczegóły |
![]() | KRASOWY O | 353 zł/m² | 690 000 zł | 1953 m² | Adresowo | 24 dni | Szczegóły |
BRZĘCZKOWICE Działka na sprzedaż | 194 zł/m² | 134 900 zł | 697 m² | OLX | 25 dni | Szczegóły | |
KRASOWY Działka na sprzedaż | 353 zł/m² | 690 000 zł | 1953 m² | OLX | 26 dni | Szczegóły | |
SŁUPNA Działka na sprzedaż | 612 zł/m² | 1 200 000 zł | 1960 m² | OLX | 29 dni | Szczegóły | |
BRZĘCZKOWICE Działka na sprzedaż | 200 zł/m² | 60 000 zł | 300 m² | OLX | 32 dni | Szczegóły | |
![]() | MYSŁOWICE O | 269 zł/m² | 195 000 zł | 724 m² | Adresowo | 28 dni | Szczegóły |
![]() | KOSZTOWY O | 344 zł/m² | 430 000 zł | 1250 m² | Adresowo | 28 dni | Szczegóły |
BRZĘCZKOWICE Działka na sprzedaż | 134 zł/m² | 324 000 zł | 2422 m² | OLX | 39 dni | Szczegóły | |
Sz | WESOŁA Mysłowice+Wesoła | 296 zł/m² | 570 000 zł | 1926 m² | Szybko+5 | 58 dni | Szczegóły |
KOSZTOWY Działka na sprzedaż | 300 zł/m² | 264 000 zł | 880 m² | Otodom | 44 dni | Szczegóły | |
![]() | MYSŁOWICE O | 1 183 600 zł/m² | 355 080 zł | 0 m² | Adresowo | 45 dni | Szczegóły |
BRZĘCZKOWICE Działka na sprzedaż | 432 zł/m² | 259 000 zł | 600 m² | Morizon | 45 dni | Szczegóły | |
BRZEZINKA Działka na sprzedaż | 166 zł/m² | 175 000 zł | 1053 m² | Morizon+1 | 50 dni | Szczegóły | |
Sz | BRZĘCZKOWICE Działka na sprzedaż | 80 zł/m² | 1 091 000 zł | 13 635 m² | Szybko | 59 dni | Szczegóły |
Sz | MYSŁOWICE Działka na sprzedaż | 76 zł/m² | 4 080 500 zł | 53 769 m² | Szybko | 59 dni | Szczegóły |
Sz | BRZĘCZKOWICE Działka na sprzedaż | 29 zł/m² | 84 300 zł | 2927 m² | Szybko | 59 dni | Szczegóły |
Sz | BRZĘCZKOWICE Działka na sprzedaż | 16 zł/m² | 140 000 zł−12,5% | 8761 m² | Szybko | 59 dni | Szczegóły |
Sz | BRZĘCZKOWICE Działka na sprzedaż | 18 zł/m² | 287 000 zł | 15 648 m² | Szybko | 59 dni | Szczegóły |
Sz | BRZĘCZKOWICE Mysłowice+Wesoła | 26 zł/m² | 1 440 000 zł | 54 612 m² | Szybko | 59 dni | Szczegóły |