807 działek na sprzedaż – gmina Poznań. Średnia cena ofertowa 541 zł/m² (63% powyżej cen transakcyjnych z RCN). Oferty z 10 portali: Otodom (179), Nieruchomości-online (152), Adresowo (139), OLX (80), Gratka (73), Domiporta (64), Morizon (46), KRN (28), Sprzedajemy (23), Szybko (23). 78% to działki budowlane, średnia powierzchnia 4009 m². 4 ofert z obniżoną ceną.
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ta gmina | Powiat Poznań | Województwo wielkopolskie |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 416 zł/m² | 416 zł/m² | 227 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Poznań
POZNAŃ
Oi
98 zł/m²
44 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJUNIKOWO
Ob
460 zł/m²
1 200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPIĄTKOWO
Działka na sprzedaż
170 zł/m²
85 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŁAWICA
Działka na sprzedaż
233 zł/m²
70 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
GOLĘCIN
Dzialka,nad
2853 zł/m²
1 107 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
PIOTROWO
O
243 zł/m²
75 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
POZNAŃ
O
233 zł/m²
70 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWINIARY
Działka na sprzedaż
327 zł/m²
98 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
POZNAŃ
Dzialke poznan 300m2
227 zł/m²
68 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySTAROŁĘKA
Działka na sprzedaż
200 zł/m²
293 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySTRZESZYN
Działka na sprzedaż
663 zł/m²
199 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyWINIARY
Działka na sprzedaż
567 zł/m²
170 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyGŁUSZYNA
Działka na sprzedaż
123 zł/m²
49 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDĘBIEC
Działka na sprzedaż
150 zł/m²
60 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPIĄTKOWO
Działka na sprzedaż
133 zł/m²
39 800 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPIĄTKOWO
Ob
950 zł/m²
2 067 200 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDĘBIEC
Działka na sprzedaż
153 zł/m²
55 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKRZESINY
Działka na sprzedaż
600 zł/m²
876 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyKRZESINY
Działka na sprzedaż
600 zł/m²
905 400 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyUMULTOWO
Działka na sprzedaż
950 zł/m²
2 067 200 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
POZNAŃ Oi | 98 zł/m² | 44 000 zł | 450 m² | Gratka | 19 dni | Szczegóły | |
JUNIKOWO Ob | 460 zł/m² | 1 200 000 zł | 2609 m² | Gratka | 19 dni | Szczegóły | |
PIĄTKOWO Działka na sprzedaż | 170 zł/m² | 85 000 zł | 500 m² | Otodom | 19 dni | Szczegóły | |
ŁAWICA Działka na sprzedaż | 233 zł/m² | 70 000 zł | 300 m² | OLX | 19 dni | Szczegóły | |
![]() | GOLĘCIN Dzialka,nad | 2853 zł/m² | 1 107 000 zł | 388 m² | Nieruchomości-online | 19 dni | Szczegóły |
![]() | PIOTROWO O | 243 zł/m² | 75 000 zł | 309 m² | Adresowo | 19 dni | Szczegóły |
![]() | POZNAŃ O | 233 zł/m² | 70 000 zł | 300 m² | Adresowo | 19 dni | Szczegóły |
WINIARY Działka na sprzedaż | 327 zł/m² | 98 000 zł | 300 m² | OLX | 21 dni | Szczegóły | |
![]() | POZNAŃ Dzialke poznan 300m2 | 227 zł/m² | 68 000 zł | 300 m² | Domiporta | 21 dni | Szczegóły |
STAROŁĘKA Działka na sprzedaż | 200 zł/m² | 293 000 zł | 1467 m² | Morizon | 21 dni | Szczegóły | |
STRZESZYN Działka na sprzedaż | 663 zł/m² | 199 000 zł | 300 m² | Otodom+1 | 21 dni | Szczegóły | |
WINIARY Działka na sprzedaż | 567 zł/m² | 170 000 zł | 300 m² | OLX | 21 dni | Szczegóły | |
GŁUSZYNA Działka na sprzedaż | 123 zł/m² | 49 000 zł | 400 m² | OLX | 22 dni | Szczegóły | |
DĘBIEC Działka na sprzedaż | 150 zł/m² | 60 000 zł | 400 m² | OLX | 22 dni | Szczegóły | |
PIĄTKOWO Działka na sprzedaż | 133 zł/m² | 39 800 zł | 300 m² | OLX | 23 dni | Szczegóły | |
PIĄTKOWO Ob | 950 zł/m² | 2 067 200 zł | 2176 m² | Gratka+1 | 23 dni | Szczegóły | |
DĘBIEC Działka na sprzedaż | 153 zł/m² | 55 000 zł | 360 m² | OLX | 23 dni | Szczegóły | |
KRZESINY Działka na sprzedaż | 600 zł/m² | 876 000 zł | 1460 m² | Otodom | 23 dni | Szczegóły | |
KRZESINY Działka na sprzedaż | 600 zł/m² | 905 400 zł | 1509 m² | Otodom | 23 dni | Szczegóły | |
UMULTOWO Działka na sprzedaż | 950 zł/m² | 2 067 200 zł | 2176 m² | Otodom | 23 dni | Szczegóły |